Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
180 196
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar sadisticson
0 / 2

Ale gówno. Po co taki szajs wrzucasz? Ani to śmieszne, ani fajne, a po prostu głupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Myslaca_istota
+1 / 3

I to jest właśnie problem polskiego systemu edukacji. Rodzice czekają, aż nauczyciel wleje dzieciom wiedzę do głowy, a dzieciaki się migają przed nauką... Nikt nie uczy, jak się uczyć i jak zainteresować dziecko, żeby samo chciało szukać informacji. Nikt nie mówi dzieciakom, że bez edukacji będą co najwyżej kostkę brukową układać albo towar na półkach w Biedronce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
-1 / 3

@Myslaca_istota Kiedyś wszyscy mówili dzieciakom, jak to okropna przyszłość czeka ich bez wykształcenia wyższego. Efektem są braki w szeregach dobrych fachowców z wykształceniem zawodowym oraz wykonywanie przez wielu magistrów zawodów, w których nie wykorzystują za grosz wiedzy, którą nabywali przez 5 lat studiów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
+1 / 1

@Ochrety Casting z języka francuskiego na stanowisko w księgowości międzynarodowej. Wymagany poziom C1. Po przejściu castingu praca marzeń czyli wprowadzanie faktur do systemu. Potrzebny poziom francuskiego A2.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+1 / 1

Wymówki bez sensu, na każde można odpowiedzieć, że jest 500+, można kupić drugi komputer albo większy pakiet internetu bo dokładnie po to jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kion
+2 / 4

Mówią o kopaniach rowów, propo samej nauki obecny system nauczania jest o tyle przestarzały że się kompletnie nie dziwie że dzieciaki nie chcą się tego uczyć, uczą się wszystkiego z czego setki rzeczy i tak nigdy się nie przydaje, język polski i stare książki pisane dawnym językiem teraz już jest ciężko zrozumieć o co chodziło w nich a co będzie za kilkanaście lat, żeby zachęcić dzieci do nauki według mnie trzeba by zreformować system edukacji jak i samą wiedzę aby była przystępna dla młodzieży obecnych czasów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem