Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
291 316
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bld1
+4 / 4

Nic nowego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ineka
-1 / 1

Smot... co jesteśmy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+7 / 15

Niestety ta kasta już od dawna żyje w przekonaniu, że funkcjonują ponad prawem. W dodatku swoją obłudę i niemoralność mają czelność tłumaczyć wyższością prawa Boskiego nad prawem ludzkim. Zupełnie jakby faryzeusze i obłudnicy zapomnieli, że było napisane Mt 22, 21: „Oddajcie tedy, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co jest bożego Bogu.” Słowa Jezusa skierowane do faryzeuszy, którzy podstępnie spytali go, czy należy płacić podatek Cezarowi. Pomijam fakt, że z pasterzy i nauczycieli, którzy żyjąc skromnie mieli głosić Dobrą Nowinę, sami mianowali się na królów, możnowładców i namiestników Boga na Ziemii. Namiestników, którzy z Bogiem nie mają zbyt wiele wspólnego, za to wygląda często, jakby pokłonili się komuś innemu. Mt 4, 8-9 "Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon»." Przyjdzie czas, że upadnie Babilon. Zapadnie wyrok na Wielką, watykańską "Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami, z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu»." (Ap 17, 1-3)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 kwietnia 2021 o 17:08

T Tibr
-3 / 7

@Mizantropix w źródle jest wyraźne napisane uroczystości religijne są legalne w UK więc nie przenosił bym z naszego podwórka relacji KK państwo bo w Wielkiej Brytanii wygląda to inaczej, nie warto pochopnie podążać drogą która wydaje nam się najlepszym wytłumaczeniem, warto wpiew podejść krytycznie do idei które nam się nasuwają w pierwszej kolejności. Aby uczestniczyć trzeba było mieć "wejściówki", tak więc ilość ludzi raczej zgodna z prawem. Reszta to teraz PR policji UK, a w odniesieniu do ich realiów wyobraź sobie, że to meczet i wtedy pomyśl kto tak jest kastą ponad prawem.
Polskie realia nie zawszę da się przenieś na zagraniczne i na odwrót.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 4

@Tibr To, że ludzie mieli "miejscówki" w żaden sposób nie tłumaczy, że nie zachowywali dystansu. Siedzieli w ławkach jeden na drugim. Interwencja policji jak najbardziej uzasadniona. W Polsce, gdyby to był normalny kraj, w takiej sytuacji też powinno dojść do interwencji. Niestety w Polsce pislicja "nie ma w zwyczaju" kontrolować kościoły. I to powiedział, było nie było, szef policji! Przypomnieć należy, że zawdzięcza awans m.in. za pałowanie i gazowanie kobiet na demonstracjach, a przede wszystkim rzucenie większości sił na ochronę domu kaczyńskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+1 / 1

@Tibr islamiści i ich chory system społeczno-polityczny to dla mnie osobna kwestia. Ciężko mi przez palce przechodzi słowo religia w tym wypadku, chociaż za religię jest to coś oczywiście powszechnie uznawane. Nie jestem z tym "światem" związany w żaden sposób i już od pierwszych zetknięć napawał mnie obrzydzeniem. Zwłaszcza te radykalne wydania, chociaż moim osobistym zdaniem nie ma czegoś takiego jak nieradykalny islam. Co do lewackiej poprawności politycznej oraz bezkrytycznej fobii przed obrażeniem / urażeniem islamistów, to jak doskonale możesz się domyślać, mam tę postawę i poprawność głęboko we wiadomym miejscu. Nie spodziewałbym się jednak, żeby lewackie tło Europy pokusiło się nawet minimalnie na interwencję tego typu w kierunku muzułmanów. To inna kategoria umysłowego i ideologicznego popaprania do omawiania przy innej okazji.

Tu omawiamy watykańczyków. Sprawa jest o tyle złożona, że problem dotyczy nie tylko Polski, ale całej wspólnoty chrześcijańskiej na całym świecie w odmianie katolicyzmu. Czy to katolicyzm, czy prawosławie, czy też protestantyzm - wszędzie trafiają się czarne owce. Watykańskie imperium jest jednak szczególnie obleśną plamą na chrześcijaństwie. Najgorsze jest to, że jego losy ściśle przeplatają się z losami sprawiedliwych i wielkich ludzi wiary, dlatego przypisuje się temu tworowi całe dobro wykonane ich rękami w Imię Boże. Tym dobrem maskuje się wszelakie zwyrodnienia i degeneracje, jakie dzieją się tam od setek lat. Wystarczy prześledzić historię tego "państwa", jego zamieszania w losy świata, knowania, spiski prowadzące do wojen i zniszczenia, zwyrodnienia i zboczenia papieży oraz hierarchów, konszachty z Hitlerem i niemieckimi nazistami, współpracę z komunistami - wszystko dla gromadzenia władzy, wpływów i bogactwa. Obok tego, jak wspomniałem miliony ludzi dobrego serca i ich wysiłków, które wykorzystywane są do ukrywania plugastw i brudu. Watykan to nic innego jak pasożyt, żerujący na wierze w Boga i pod płaszczykiem "dobrych intencji" działający często w jawnej opozycji do Słowa. To nie dotyczy tylko Polski. Polska kasta watykańczyków wykształciła specjalny, niespotykany nigdzie indziej poziom perfidii, hipokryzji i bezwstydu w sianiu zgorszenia i zwyrodnień. Ponownie - starannie ukrywanych pod morzem dobra, płynącym z działań ludzi wiary. Nie sposób nie dostrzec tego rozwarstwienia, jeśli tylko choć na chwilę otworzy się oczy i odrobinę pomyśli nad oczywistymi faktami. Osobiście mam nadzieję, że Polska obudzi się z otępienia tak, jak zrobiła to Irlandia. Kościół zostanie oczyszczony z watykańskiej zarazy i jej zboczeń, zwyrodnień i degeneraci a zostaną przy nim wyłącznie ludzi wiary, którzy w świetle prawdy nie pozwolą na rozrost takiego brudu i nieprawości, jaki dziś panuje w naszym kraju. Za dużo u nas ślepego, głuchego i niemego, pustego dewotyzmu. Za mało prawdy, zrozumienia Słowa i żywej, świadomej wiary. Z wiadomych przyczyn watykańczykom zależy na tym, aby szerzyć bezmyślny dewotyzm i nie dopuszczać do budowania świadomej wiary. Świadomie wierzący ludzie, widząc niemożliwe do przeoczenia niespójności i wypaczenia od razu zaczynają zadawać niewygodne pytania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 kwietnia 2021 o 0:39

M Maxim212
0 / 4

W Polsce księża są ponad prawem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 4

Bo tylko w Polsce kościół jest ponad prawem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Uhtred
+2 / 2

Trochę obciach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M morowindus
-3 / 3

A teraz do meczetu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q QnikQsy
-2 / 4

nie jestem wzorem katolika,ale czym bardziej lewactwo atakuje kosciol,tym bardziej mam ochote go bronoc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 4

A następnego dnia te klechy wydały komunikat o brutalnym wtargnięciu policji i niemal rozpędzeniu wiernych. Oni naprawdę myślą, że są w Polsce i mogą robić co chcą.
A na deser, pislicja ukarała klechę, w którego kościele było pięć razy więcej ludzi niż powinno mandatem w wysokości 20 złotych. Wesołych Świąt:(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C casperkb
-2 / 2

Policja właśnie przeprosiła za nieuzasadnioną interwencję. I co lewaki? Dalej uważacie, że policja zachowała się w porządku?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem