Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
439 477
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Buka1976
+1 / 31

Bo armia jest od zabijania a nie od kochania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vojan
+8 / 18

@Buka1976 czyli obligatoryjnie usuwajmy z armii wszystkich żonatych żołnierzy i tych w związkach nieformalnych. To ta sama sytuacja. Różni się tylko orientacją. Chyba że jednak ta orientacja tutaj odegrała jakąś rolę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mello1999
+3 / 9

@vojan jeśli usuniemy wszystkich żonatych, z dziećmi, płakać będzie mniej osób zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vojan
+13 / 17

@Buka1976 kawaleria od kawalerów xD I gdzie w tym jest propaganda homoseksualizmu, gdy po prostu żołnierz miał swojego partnera i gdzieś, w jakimś momencie wyszło to na jaw? Gdzie on typ epatował, gdzie on wciskał swoją propagandę? Czy idąc typ tropem - to nie jest propaganda heteroseksualności, jeżeli żołnierz przed wyjazdem na misję całuje swoją żonę, albo pokazuje zdjęcia swojej kobiety swoim kolegom z wojska? Ja uwielbiam takich jak Ty. Zamiast otwarcie przyznać się - tak, nie toleruję gejów, mój tyci móżg nie ogarnia tego że facet może kochać faceta - to gdzieś na siłę próbujecie to jakoś racjonalizować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
+4 / 4

@Buka1976 "Ilu "heteryków" wywalono z wojska.Jakoś nikt nie robi memów z tego powodu"
Pytanie jest ilu heteryków wywalono z wojska za heteroseksualizm. Gołe panienki na żołnierskich "pocztówkach" to klasyk i nikt nie krzyczy o epatowaniu,propagandzie i innych hasełkach. Tolerowanie to właśnie niewywalanie kogoś za jego orientację. Tak się wszyscy nasłuchali tych telewizyjnych formułek,że wszędzie piszecie o promocji, propagandzie i wielbieniu podczas gdy większość z was nie widziała geja czy lesbijki na oczy poza internetem.Jedząc pomidorową w miejscu publicznym też epatujesz pomidoropropagandą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 2

@vojan
Paradoksalnie masz racje. Pierwotnie był taki cel by w armii służyli tylko ludzie bez rodzin. Ponieważ zabicie takiego powodowało że jego kobieta wraz z dziećmi zostawała bez środków do życia. Rozwiązywano to różnie od armii kastratów , armii gejów , armii niewolników porywanych za dziecka i wychowywanych na wojowników po mnichów wojowników zachowujących czystość.
Innym stosowanym mechanizmem było rekrutowanie młodych chłopców przed tym zanim założą rodziny. Cała moralność chrześcijańska wpajana ma to na celu. W dawnych wiekach walczyła tylko szlachta ,oni byli kastą wojowników. Ale w XVI - XVII wieku doszli do wniosku ze o wiele fajniej jest cieszyć się życiem niż je narażać. Zaczęli masowo szkolić chłopów by walczyli za nich a sami zaczęli pełnić tylko funkcje dowódcze. Zostawał dylemat kto utrzyma potem rodzinę zmarłego na wojnie chłopa, wiec zaczęto rekrutować tylko młodych ludzi. Kiedyś czas wchodzenia w związki to był okres faktycznego dojrzewania seksualnego 14-15 lat dziewczynki 15-16 lat chłopcy. By mieć rekrutów do wojska w tym wieku i by nie zakładali oni rodzin wymyślono w XVIII wieku religijną moralność katolicką jak i protestancką , jaka zaczęła promować wstrzemięźliwość seksualną i zaczęła głosić że śluby mogą brać tylko mężczyźni powyżej 18 roku życia. Dlaczego 18 lat bo obowiązkowa służba wojskowa trwała 3 lata. W XIX wieku zaczęła się masowa migracja chłopów do miast. Uznano że że dobrze by było by ludzie mieli jakiś fach bo jakoś trzeba zarabiać w mieście. Zaczęło się kształcenie podstawowe kończyło się w w wieku 14-15 lat czyli w okresie poborowym , ale terminowanie i przyuczenie zawodu trwało zazwyczaj 3 lata . Wiec wiek poborowy przesunięto na 18 lat a wiek praw obywatelskich w tym do zawierania małżeństw na 21 lat .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+4 / 12

@adamis62 Jedni to robią przez takie treści, drudzy przez krzyże, menory czy półksiężyc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
-1 / 5

@SkrajnieCentrowy . Sugerujesz, że homoseksualizm to religia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+5 / 7

@Banasik Sugeruje, że każdy ma prawo robić co zechce, jeżeli chodzi o jego nagrobek. Jeden swoją inność zaznacza krzyżem, drugi tęczą, a trzeci mlekiem sojowym. Jeżeli weganin chce sobie wyryć "z nienawiścią do kotletów, przez życie i również po nim" to niech sobie to wyryje.
Rozumiem, że są tacy, którzy chcieliby jeszcze decydować, co kto może sobie na nagrobku wyryć. Paranoja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
0 / 4

@SkrajnieCentrowy . Strasznie się nakręciłeś. Nikt nie chce decydować. Ktoś się po prostu zdziwił. Chcesz decydować o tym co go może zdziwić a co nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-2 / 2

@Banasik Odnoszę się już do pierwszego wpisu, a z Twojego również to można wywnioskować. Twoje pytanie wskazywałoby, że tylko ludzie powiązani z religią mogą zaznaczać swoje "ja". Gdyby było inaczej, nie byłoby tego pytania :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomnbb
+4 / 16

Koledzy z oddziału bali się pójść pod prysznic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 2

czy wrzucając na główną moglibyście chociaż sprawdzić literówki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+2 / 8

Tylko że w czasach, których został wykopany z armii bycie gejem w niej było zabronione. Więc wiedział na co się pisał, jak się ujawniał. Nie ma co dramatyzować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 kwietnia 2021 o 9:02

M marcinek94
-4 / 4

Ale gdyby napis zamiast słowa "gay" miał "hetero", to byłaby dyskryminacja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem