Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
345 404
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E Ectes
-5 / 17

ciekawe czy znasz całą te historię dlaczego czy tylko tak małym paluszkiem dotknąłeś i już wiesz wszystko?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+4 / 12

Wystarczy poszperać w sieci by odnaleźć masę ogłoszeń seksualnych z podtekstem księdza czy duchownego. Nie raz się słyszało od starych ciotek że team a ten ksiądz to homoseksualista i warto iść do niego na spowiedź bo daje mniejsze pokuty.

Nic odkrywczego w kraju gdzie jeszcze w latach 2000 osoby które nie chciały "mieć dzieci" a mogły żyć dostatnio szły na księdza.

Nie było zbytnich pytań a rodzina w parafii była wręcz błogosławiona gdyż wydała księdza .....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 24

skrytość, spisek , oszukiwanie, kłamstwo , dwulicowość , obłuda, hipokryzja .

To są prawdziwe wartości chrześcijańskie
A i zapomniał bym stawianie pomników pedofilom i wskazywanie ich jako wzór moralności i do naśladowania..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
-5 / 15

@killerxcartoon Tak, zapomniałeś, iż przez wieki w chrześcijańskiej Polsce tolerancja, otwartość i szacunek były podstawą państwa, dzięki czemu wiele znalazło schronienie, także innowierców. Wiem, ateiście wojującemu z Kościołem trudno pogodzić się z faktami, więc jedzie z bajkami :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+7 / 9

@wojekwiesiek
A gdzie w Polsce teraz ta chrześcijańska tolerancja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+9 / 11

@wojekwiesiek
Była za Kazimierza wielkiego jaki nadał innowiercom przywileje potem unia Polsko Litewska utrzymywała tolerancję bo była podstawa unii potem nawet wysililiśmy się o gwarancje wolności na krótki okres konfederacji warszawskiej 1573 ... Ten pokój religijny był solą w oku Kościoła katolickiego, gdyż zbory protestanckie rozwijały się o wiele prężniej niż katolickie parafie. Toteż biskupi na synodzie w Piotrkowie w 1577 r. rzucili na akt konfederacji klątwę. Papież potwierdził tę klątwę bullą z 1578 r. Dojście do władzy fanatyka religijnego wychowanka Jezuitów Zygmunta III Wazy w 1587 to zmieniło. Rozpoczął się wtedy w Polsce proces prześladowań nie katolików. Pojawiły się pierwsze pogromy żydowskie. W 1596 powstał Kościół unicki w I Rzeczypospolitej jaki był podległy papieżowi przymusowo przejmował on majątki cerkwi prawosławnej. Zniesiono też przywileje jakie posiadały województwa ruskie , zaporoskie i małodawskie (i jeszcze kilka innych jakich nie pamiętam) do używania jako języka urzędowego Ruskiego i pisma ruticy. Nietolerancja religijna zresztą było główną przyczyną powstań kozackich w XVII wieku. Wyprawa Moskiewską w 1609 roku papież Paweł V ogłosił krucjatą przeciw prawosławiu zwana w Rosji wielka smutą jest do dziś przyczyną wrogości Rosjan do polaków. Z powodów religijnych wpakowaliśmy się w wojnę 30 letnią tak na dobra sprawę ją rozpoczynając wysyłając za darmo na odsiecz Habsburgom 10 tysięcy lisowszczyków jakie zatrzymały armię Gabriela Bethlena pod Humieniem a potem po zwycięstwie wojsk Austryjacko-Hiszpańskich pod Biała Góra łupiły Czechy. Co wywołało wojnę z Turcją i złupienie kresów polski aż po lwów i zerwanie 100 letniego pokoju w wyniku jakiego straciliśmy Mołdawię i zam Żółkiewski zapłacił za to głową. w roku 1658 odstępstwo od katolicyzmu zaczęli karać banicją z kraju (wygnanie Braci Polskich) , Zaczęto zamykać szkoły protestanckie . A w 1733 r. odebrano ewangelikom i prawosławnym prawa publiczne. Ta nietolerancja dała pretekst ościennym, innowierczym mocarstwom do ingerencji w sprawy Polski.

Wiec mniej więcej tak wyglądała słynna polska tolerancja..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 3

@wojekwiesiek

To popatrz na daty.. Konfederacji warszawskiej w 1573 potwierdzenie praw dla wszstkich religii Rzeczypospolitej o data 1525 ?? to były czasy pełni respektowania praw wolności religijnej w rzeczypospolitej obojga narodów.

Dopiero Zygmunt III Waza to zmienił pod wpływem Jezuitów i wywołał konflikty religijne gdy kościół katolicki zagarniał majątek prawosławcom przez utworzenie kościoła unickiego


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 2

@wojekwiesiek Pała z historii!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
-4 / 4

@killerxcartoon Ciekawe, bo najważniejszy temat, pominąłeś, aż tak niewygodny? Powtórzę, OBCE MOCARSTWA sponsorowały protestantów, by zdestabilizować Polskę. A co z rzekomym tępieniem prawosławia, gdy tworzono prawosławne diecezje? Też niewygodny i pominięty?
Przyjąłem, pytanko podstawowe, kim ty jesteś, iż nieustannie plujesz na Polskę kłamiąc i manipulując historią? Ziomek Tokarczuk? I wszystko jasne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 3

@wojekwiesiek
Jestem racjonalnie myślącym człowiekiem a nie zapyziałym debilem.

Polska i jej zawzięty radykalny katolicyzm im szkodził krajowi i pokojowi wyznaniowemu jaki ongiś był przyczyną polskiej potęgi. ..
Wyprawa Moskiewska w 1609 roku papież Paweł V ogłosił krucjatą przeciw prawosławiu jest do dziś przyczyną wrogości Rosjan do polaków. To jest początek konfliktu. W czasie synodu w Brześciu, w którym brało udział aż 44 jezuitów, hierarchowie uniccy i prawosławni obrzucili się nawzajem klątwami. Dzięki uznaniu unii przez Wazę – „króla jezuitów” – i faktycznej delegalizacji prawosławia, unici, korzystając ze wsparcia władzy państwowej, siłą odbierali prawosławnym cerkwie, klasztory i majątki. Dochodziło do najazdów, morderstw, regularnych bitew. Nienawiść ludu ruskiego do Polski i Kościoła rosła, aż wybuchła w okrucieństwie słynnych rzezi w czasie powstań kozackich. Kozacy ogłosili się obrońcami prawosławia, a stałym punktem ich żądań była likwidacja unii. Ich powstania z czasem przekształciły się w wojny religijne. Zaczęli przy tym szukać poparcia w Moskwie. To biskupi jacy byli marszałkami sejmu i senatorami oraz doradcami króla uniemożliwili wejście w życie ugód z kozakami której warunki Polacy nie dotrzymali zborowskiej i białocerkiewskiej więc w kolejną hadziacką nikt już nie wierzył.

To kościół i krótkowzroczność przekupnej szlachty doprowadził do rozbiorów i upadku państwa. Prawa kardynalne i liberum weto to pomysł kościoła by nie naruszano jego przywilejów. To przez kościół i walkę o prawa innowierców jakich ich pozbawiono Polska stał się protektoratem Rosji A gdy papież skasował zakon Jezuitów bo wywoływałl niepokoje ten znalazł oparcie w Caracie rosyjskim jaki ich przyjął by nadal mógł mieszać w Polsce. Wystarczy zobaczyć kto z duchownych był podpisany pod targowicą i kto namówił króla do zmiany strony.

Dokładnie taka sama arogancja kościoła jest teraz i jaka niszczy kraj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
-2 / 2

@killerxcartoon I KOLEJNY raz pomijasz niewygodne tematy, wrzucają za to te, które pasują do Twojej tezy, to jest to nie jest działanie racjonalnie myślącego człowieka, ale zwykłego manipulatora. Informuję, iż człowiek racjonalnie myślącym nie manipuluje faktami, nie wrzuca tylko to, co mu pasuje, nie pomija niewygodnych faktów, nie boi się prawdy, jak Ty.
Jedziesz z takim ślinotokiem, że zanudzasz ludzi na śmierć.
Czy nie pisałeś o wartościach chrześcijańskich? I temat znikł, za to zapodajesz zachowanie kościelnych hierarchów, które ma w tym temacie niewiele wspólnego, za to idealnie można nim dowolnie manipulować.
Nudzisz, polonofobiczny trolu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
0 / 0

@wojekwiesiek

Daleko musiałeś sięgnąć w przeszłość, żeby przytoczyć dowód na polską tolerancję.

@killerxcartoon
Widzisz, napracujesz się, napiszesz długi, merytoryczny, oparty o fakty post, a jakiś wiesiek będzie cię o manipulację, cherry picking czy antypolskość oskarżał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+5 / 5

...tak samo, jak związki z kobietami, dzieci.

Po prostu, czas znieść celibat, bo to jedna wielka fikcja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radhex
-3 / 15

Czy ten portal stał się oficjalnie antykatolicki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+4 / 8

@radhex Zawsze taki był. Najwyższy czas, żeby to samo stało się z krajem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radhex
-2 / 6

@jonaszewski
Naprawdę uważasz że błędy wąskiego grona debili należy przypisywać katolikom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+2 / 4

@radhex I prawie tak antychrześcijański, jak nasi biskupi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
0 / 0

@radhex To przestało być wąskie grono, odkąd okazało się, że 2/3 polskich biskupów jest w jakiś sposób umoczonych w pedofilię lub krycie pedofilów, a kościelne organizacje stały się wręcz pralniami pieniędzy czy - jak w przypadku irlandzkich magdalenek - obozami koncentracyjnymi dla kobiet i dzieci. Ba, mało tego, wiele wskazuje na to, że "święty" papież wiedział o ciemnych sprawkach swoich podwładnych, ale nic z tym nie zrobił. Jeśli cała wierchuszka organizacji jest "wąskim gronem debili", to co powiedzieć o niej samej?

Zawsze mnie dziwi, jakim murem stoją katolicy przy swojej skompromitowanej organizacji. Przy każdej takiej okazji słyszę "no tak, może gdzie indziej gwałcą dzieci, ale w naszej parafii działa schola i chleb potrzebującym rozdają". Brzmi to dla mnie tak, jakby ktoś się wybielał, bo wprawdzie podczas wojny był w SS, ale tylko w orkiestrze, a oni tak ładnie grali.

KK nosi wszystkie znamiona organizacji mafijnej. Skoro państwo działa opieszale, jedyna nadzieja w tym, że społeczeństwo, brzydząc się tym, co wyprawiają księża i zakonnice, po prostu zagłosuje nogami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radhex
-2 / 2

@jonaszewski
Trwa nagonka na KK nieadekwatna do problemu, pedofile się zdażają jak wszędzie, tutaj przez celibat głównie, i są zwykle mniej drażliwe niż w innych przestrzeniach życia, złapie za kolanko i już pedofil stawiany na równi z Trynkiewiczem.Biskupi kryją swoich jak wszędzie, w polityce, sądach, policji.. Na podstawie marginalnych zdażeń trwa obrzydliwa nienawistna kampania na cały KK, podsycana w mediach antypolskich takich jak gazeta.pl a teraz jak widać także i tutaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
0 / 0

@radhex Niestety, ale kłamiesz. Przypadki są dobrze udowodnione i nie ma w tym "łapania za kolanko". Obrzydliwe, gdy ktoś wybiela sprawcę kosztem ofiary, ale podwójnie obrzydliwe jest, kiedy robi to kosztem dziecka...

Poza tym Kościół nie tylko działa jako jedna organizacja ukierunkowana na krycie własnych ludzi (jakoś nie słyszałem o przenoszeniu nauczycieli pedofilów ze szkoły do szkoły), ale też chyba wymagamy od niej nieco więcej pod względem moralności, skoro zamierza nas o niej pouczać? To nie jest nienawistna kampania, to jest po prostu odkrycie tego, co latami zamiatano pod dywan. Nic dziwnego, że skala szokuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radhex
-2 / 2

@jonaszewski
Niestety ty kłamiesz, żadna skala nie szokuje, bo się nie zmienia nic od lat i jest tak samo, podobnie jak w rodzinach patologicznych gdzie są molestowane dzieci. Gwałtów jest mało głównie chodzi o molestowania typu łapanie za kolanko czy macanie. Jest to karygodne ale tak samo karygodna jest kampania nienawiści skierowana na cały KK, a nie wobec konkretnych marginalnych przypadków i sugerowanie że jest to jakiś standard. A jakoś boli bo miał księży za bogów i się zawiódł, to już jego problem własny do ogarnięcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
+1 / 5

@Ner3vaR ,,wiadomym jest że homoseksualizm jako zaburzenie i podobnie jak pedofilia może występować w środowiskach pozbawionych kobiet." homoseksualizm jest orientacją seksualną, tak jak heteroseksualizm.
Zaburzeniem - chorobą psychiczną jest np. homofobia na którą cierpisz.
Zboczeniem - dewiacją jest np. pedofilia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 jest zaburzeniem ponieważ nie jest naturalną skłonnoscią a jest jedynie spowodowany przez czynniki środowiskowe i ogólnie zewnętrzne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 w takim razie osoby które twierdzą że płaskoziemcy albo i osoby które twierdzą że płeć można zmienić lub jest 50 pare płci , są w błędzie są zaburzone. twoim zdaniem wszystkie osoby które mówią prawde w takim razie muszą być zaburzone ponieważ to przeciwko czemu się opowiadają nie jest zgodne z poprawnością polityczną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,jest zaburzeniem ponieważ nie jest naturalną skłonnoscią a jest jedynie spowodowany przez czynniki środowiskowe " wszystko co powstało w naturze jest naturalne, a homoseksualizm występuje u wielu zwierząt.

Analiza konsekwencji:
Jeżeli według Ciebie homoseksualizm nie jest naturalny, a heteroseksualizm jest naturalny to wtedy biseksualizm jest naturalny i nienaturalny jednocześnie.

,, twoim zdaniem wszystkie osoby które mówią prawde w takim razie muszą być zaburzone ponieważ to przeciwko czemu się opowiadają nie jest zgodne z poprawnością polityczną" zmieniasz temat, czyli kończą Ci się argumentu.

Tym się posługujesz:

Fałszywy trop – celowe odwrócenie uwagi oponenta
(zmiana tematu gdy dyskutant nie ma już argumentów)

Błąd formalny – podawanie zdania z którego nie wynika logiczny jego wniosek
(Ktoś jest politykiem, znaczy że jest mądry, mężczyzna stosuje ruchy kobiece to jest gejem)

Argumentum ad populum – mówca odwołuje się do opinii tłumu, bazując na stereotypach, odrzucając nowe informacje
(Kiedyś było coś uznawane za nienormalne, a dziś jest normalne to jest wina nacisku mediów lub propaganda)

Argumentum ad traditionem – potwierdzenie swojej tezy tym że coś kiedyś było uznawane za prawdziwe
(Ziemia była płaska więc jest nadal, homoseksualizm był chorobą więc jest nadal)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Jak wcześniej już wspomniałem homoseksualizm nie jest naturalny. Jako zaburzenie powstaje w wyniku wpływu otoczenia. np brak kobiet, trauma z dzieciństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,już wspomniałem homoseksualizm nie jest naturalny. " możesz wspominać nieskończoność, ale Twoje zdanie ma zerowy wpływ na fakty.
Skoro występuje w naturze = jest naturalne.

,,Jako zaburzenie powstaje w wyniku wpływu otoczenia. np brak kobiet, trauma z dzieciństwa." to jest mit.
Znowu analiza konsekwencji obala Twoje zdanie.
W takim wypadku biseksualizm jest w połowie zdrowiem i w połowie zaburzeniem.
Takie coś nie istnieje, a zatem znowu udowodniłem że nie masz racji :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Choroby psychiczne i pedofilia również występują w naturze :-).

To nie jest mit :-) oprócz tego dochodzi wpływ kulturowy w obecnych czasach kiedy to mamy coraz mniej męskich mężczyzn i oni nie mają szans na kobiete dlatego pałają uczuciem do mężczyzn :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,pedofilia również występują w naturze" pedofilia nie może istnieć w naturze.

Pedofilia - popęd seksualny OSOBY dorosłej do OSOBY nieletniej.
Osobą jest tylko człowiek.
Tylko człowiek ma ustaloną pełnoletność.

,,To nie jest mit" jest.

,,oprócz tego dochodzi wpływ kulturowy w obecnych czasach kiedy to mamy coraz mniej męskich mężczyzn" pojęcie ,,męski mężczyzna" jest różne od czasów, zasad w państwie.
Mężczyzna w Rosji nie będzie nim w Egipcie, albo w Madagaskarze...

Posługujesz się stereotypami.

,,oni nie mają szans na kobiete dlatego pałają uczuciem do mężczyzn" nie da się zmienić popędu seksualnego przez brak w otoczeniu kobiet, nie da się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 nie jest to mit.
Homoseksualizm nie jest naturalny. Powstaje dopiero w pózniejszym etapie kształtowania się człowieka.
niema dowodów na to że to naturalna skłonność

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,niema dowodów na to że to naturalna skłonność" występuje u wielu zwierząt = jest naturalny.

,,Homoseksualizm nie jest naturalny. Powstaje dopiero w pózniejszym etapie kształtowania się człowieka." jest naturalny i każdą orientacje seksualną można nabyć od urodzenia, wychowania lub przez wpływ rówieśników.
Można mieć daną orientację zanim się w ogóle zainteresuje tymi tematami.

Ty cierpisz na homofobie, czyli chorobą psychiczną - zaburzenie, które jest nienormalne i nienaturalne.

Cieszy mnie to że obojętnie ile razy napiszesz swoje bzdury, nigdy nie będą prawdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 @Ner3vaR ,,pedofilia również występują w naturze" pedofilia nie może istnieć w naturze.
ha ha ale istnieje chyba że dla ciebie człowiek to nie natura ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 u zwierząt również występuje jako zaburzenie. chyba że jesteś wstanie udowodnić że jakieś zwierze urodziło się jako homo hahahhahaha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,ha ha ale istnieje chyba że dla ciebie człowiek to nie natura" ona nie istnieje.
Ludzie stworzyli (zależnie od państwa) pełnoletność, definicje słów, kultury, skutki złamań zasad.
Bez pełnoletności nie mogła by istnieć lub zmieniono by definicje.

Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,, zwierząt również występuje jako zaburzenie." tak to prawda i co masz na myśli?

Wszystko co powstaje w naturze jest naturalne i z PERSPEKTYWY natury jest normalne.
Kto powiedział że natura jest dobra i sprawiedliwa?
Gwałt, kanibalizm, kradzież i zabijanie też są elementem natury, ale sprzeczne z ludzkimi zasadami.
To są czynności, a homoseksualizm nim nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

Dobre to udowodnij to że ktoś, ktokolwiek urodził się jako Homoseksualista albo człowiek albo zwierze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Dobre to udowodnij to że ktoś, ktokolwiek urodził się jako Homoseksualista albo człowiek albo zwierze." wpierw zaznaczmy że to Ty masz odmienne zdanie od nauki - faktów, więc to Ty podaj wpierw dowód - poparcie swojego zdania że nauka się myli :)

W skrócie Twój tok myślenia:

Homoseksualizm - nienaturalny i nienormalny
/
|
Biseksualizm
|
\
heteroseksualizm - naturalny i normalny

Tak więc:

Biseksualizm jest jednocześnie normalny i nienormalny, naturalny i nienaturalny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 7 kwietnia 2021 o 18:56

N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

nie zmieniaj tematu. Abym uwierzył że Homoseksualizm jest naturalny udowodnij mi że jakaś istota urodziła się jako homoseksualista :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,, Abym uwierzył że Homoseksualizm jest naturalny udowodnij mi że jakaś istota urodziła się jako homoseksualista" nie zmieniam.
Czekam na Twój dowód że świat się myli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

Ja czekam na twój dowód. Powiedziałeś że Homo jest naturalny i masz teraz okazje się wykazać :-)
jeśli jest to znaczy że coś kiedyś się urodziło jako Homo a nie nabyło tego w późniejszym życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,,Ja czekam na twój dowód. Powiedziałeś że Homo jest naturalny i masz teraz okazje się wykazać" to Ty zaczynasz ciągle pisać w komentarzach o swojej teorii bez jakiegokolwiek poparcia.

,,jeśli jest to znaczy że coś kiedyś się urodziło jako Homo a nie nabyło tego w późniejszym życiu." ktoś może nie mieć popędu seksualnego - aseksualizm to etapu dojrzewania, gdzie wtedy hormony zaczynają się ,,pokazywać", osoba ta może mieć strach bycia homoseksualną i będzie o tym myśleć, lecz prawda może być inna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 nie zmieniaj tematu. Nie jesteś wstanie udowodnić że ktoś się urodził jako Homo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,, nie zmieniaj tematu. Nie jesteś wstanie udowodnić że ktoś się urodził jako Homo." cały czas tematem jest orientacja seksualna, więc nie zmieniam kłamco.

Czekam na Twój magiczny dowód.
Zaczynasz komentarz, podajesz swoje zdanie, ale nie podajesz dowodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 Na co mam Ci dowód podać człowieku ty jeb n niety jesteś serio :-D

Niema dowodu na to że homo jest naturalne ponieważ niema dowodu na to że ktoś się urodził jako homo proste

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR Analizą konsekwenjci potwierdziłem że Twoja teoria jest sprzeczna sama w sobie, teraz Ty zmieniasz taktykę, zadając pytanie mnie...
Nie podawając nic swojego nowego, a zatem:

Argumentum ad hominem – samo zaprzeczenie, popierać coś, ale przecząc temu
(Nasz rozmówca stwierdza, że najcięższe przestępstwa powinny być karane karą śmiercią)

Błąd formalny – podawanie zdania z którego nie wynika logiczny jego wniosek
(Ktoś jest politykiem, znaczy że jest mądry, mężczyzna stosuje ruchy kobiece to jest gejem)

Fałszywy trop – celowe odwrócenie uwagi oponenta
(zmiana tematu gdy dyskutant nie ma już argumentów)

,,Niema dowodu na to że homo jest naturalne ponieważ niema dowodu na to że ktoś się urodził jako homo proste" każdy element, który występuje w naturze, jest naturalny - koniec dowodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 dobra piszesz jakieś głupoty bo brakuję Ci argumentu :-)

CZyli pedofilia też jest naturalna bo występuje w naturze :-)
Homo nie jest NAturalne i pedofilia też nie jest naturalna bo nikt nie urodził się jako pedofil ani jako Homo proste

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Teraz mnie obrażasz.

Argumentum ad baculum – grożenie dyskutantowi złymi konsekwencjami nieprzyjęcia tezy lub wywołanie presji i złych emocji
(Groźby psychiczne lub fizyczne)

Argumentum ad personam – dyskutant nie ma już w ogóle argumentów, więc obraża oponenta w celu wyprowadzenia z równowagi
(Nie pyskuj, zamknij się, chcesz w pysk)

Czyli według Ciebie biseksualizm jest nienaturalny w połowie...

,,CZyli pedofilia też jest naturalna bo występuje w naturze" ona nie istnieje poza zasadami społeczeństwa.
Bez ludzi nie mogłaby istnieć, a homoseksualizm już tak.

,,Homo nie jest NAturalne i pedofilia też nie jest naturalna bo nikt nie urodził się jako pedofil ani jako Homo proste" błędny tok myślenia.
Czyli zabijanie, kanibalizm, gwałt, kradzież jest nienaturalny bo nikt się nie rodzi zabójcą, kanibalem, gwałcicielem, i złodzieje?

Znowu obaliłem Twoje zdanie, Twoim zdaniem - analiza konsekwencji.

,,dobra piszesz jakieś głupoty bo brakuję Ci argumentu " ani razu nie zmieniłem tematu, ciągle pisze o Twoim błędnym toku myślenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 poprzednio Ty mnie obrażałeś to teraz ja Cie mogę obrażać :-)

tak tak chłopczyku z nickiem coś tam 69. nie zmienia to faktu że Homo nie jest naturalne i nie potrafisz tego udowodnić gdyż musiałoby to oznaczać że masz dowód na to że ktoś lub coś urodziło się jako Homo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,poprzednio Ty mnie obrażałeś to teraz ja Cie mogę obrażać" nigdzie tego nie zrobiłem.
Żadne moje słowo nie jest uważane jako wulgarne i obraźliwe jednocześnie.

,,tak tak chłopczyku z nickiem coś tam 69" zmiana tematu, sam to robisz.

,,nie zmienia to faktu że Homo nie jest naturalne i nie potrafisz tego udowodnić gdyż musiałoby to oznaczać że masz dowód na to że ktoś lub coś urodziło się jako Homo." nie musi się z tym rodzić, aby być naturalne.

Według Ciebie biseksualizm jest naturalny w połowie.

Czekam na Twój dowód.
Podaj link, źródło, cytat i kogo.
To Ty narzucasz swoje zdanie, więc jest poprzyj czymś.
Popieranie swojego zdania chłopskim rozumem, nie wróży inteligencją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Jesteś debilem który nie czai biologii i łyka jedynie ideologie lgbt :-)

Homoseksualizm nie jest naturalny i jest zboczeniem i uwierze Ci wyłącznie w momencie kiedy pokażesz mi że ktoś się urodził jako Homo :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Podaj swój dowów, a nie argument typu: mam rację bo tak.
(póki co tak robisz)

Homofobia nie istnieje w naturze, więc jest nienaturalna i nienormalna - w społeczeństwie, a zatem jesteś chory psychicznie - cierpisz na zaburzenie.
Szkodząc tym normalnym osobom z mniejszości.

,,Homoseksualizm nie jest naturalny i jest zboczeniem i uwierze Ci wyłącznie w momencie kiedy pokażesz mi że ktoś się urodził jako Homo" czyli biseksualizm jest nienaturalny w połowie.
Analiza konsekwencji obala Twoją opcje logiką.

,, Jesteś debilem który nie czai biologii i łyka jedynie ideologie lgbt " jestem poprawnie wychowanym człowiekiem z kulturalnym wychowaniem, a Ty wręcz przeciwnie.
Biologia potwierdza moją rację, więc dzięki :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Biologia potwierdza że skoro ktoś sie nie urodził jako Homoseksualista tzn że nie jest to naturalne. czyli homoseksualizm powstaje w pozniejszym etapie rozwoju czyli jest zaburzeniem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Biologia potwierdza że skoro ktoś sie nie urodził jako Homoseksualista tzn że nie jest to naturalne. czyli homoseksualizm powstaje w pozniejszym etapie rozwoju czyli jest zaburzeniem" ciekawostka:
Można urodzić się z niebieskimi oczami, a po kilku dniach/tygodniach się zmieniają, więc jest się nienormalnym - nienaturalnym...

Analiza konsekwencji znowu dała mi wygraną w dyskusji z Tobą.

Biologia potwierdza że mam rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Można urodzić się z niebieskimi oczami, a po kilku dniach/tygodniach się zmieniają, więc jest się nienormalnym - nienaturalnym...
związek przyczynowy między takim faktem a wpływem środowiska ludzkiego, typu brak kobiet.!!!??

Dalej czekaj na dowód że ktoś się urodził jako homo a nie ukształtowało się to w późniejszym etapie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Dalej czekaj na dowód że ktoś się urodził jako homo a nie ukształtowało się to w późniejszym etapie" podałem Twój argument na większą skalę i wychodzi że jak ktoś urodzi się z niebieskimi oczami, a później się zmienią, to znaczy że jest nienormalny i nienaturalny.
Zmień argument, bo go już obaliłem, a powtarzani go nic Ci nie da.
Jedynie potwierdzasz że żadnego innego nie masz.

Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych wymienia trzy typy zaburzeń orientacji seksualnej.

-Zaburzenia dojrzewania płciowego
-Orientacja seksualna niezgodna z ego
-Zaburzenie związków seksualnych

Tutaj pełny opis oraz informacje z innych źródeł:
https://polki.pl/zwiazki-i-seks/erotyka,zaburzenia-orientacji-seksualnej,10319774,artykul.html
http://www.focus.pl/artykul/homoseksualne-z-natury-po-co-zwierzeta-kochaja-quotinaczejquot
https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierząt
https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/35-medycyna/254-homoseksualizm-zwierzt-mit-czy-rzeczywisto
https://www.rp.pl/Medycyna-i-zdrowie/309169832-Homofobia-dowodem-na-zaburzenia-psychiczne.html
http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych
http://queer.pl/news/190801/homoseksualizm-mamy-w-mozgu
http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,142122510,142122510,homoseksualizm_nie_jest_choroba_istnial_od_zawsze.html
https://sjp.pwn.pl/slowniki/seksualizm.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Orientacja_seksualna
https://pl.wikipedia.org/wiki/Erotyka_(seksualizm)
https://www.medexpress.pl/wyjasniono-jedna-z-przyczyn-homoseksualizmu/68963
https://www.rp.pl/Zdrowie-/311279997-Geny-odpowiadaja-za-homoseksualizm.html
https://www.focus.pl/artykul/byc-albo-nie-byc-gejem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 To wszystko co wrzuciłeś to jest Jedynie Biologia Teoretyczna. koniec kropka. pisana przez ludzi z błędem logicznym którzy nie chcą żeby pedałkom było przykro że nie są naturalni koniec kropka.

Pokaż ten dowód że ktoś się urodził jako Homo :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,, To wszystko co wrzuciłeś to jest Jedynie Biologia Teoretyczna. koniec kropka." to jest fakt, poparty naukowym źródłem, badaniami.

Szybko przeczytałeś tą ogromną ilość zdań.
Lepiej wróć czytać, albo w ogóle zacznij, bo niemożliwe byś to zrobił.

,,pisana przez ludzi z błędem logicznym którzy nie chcą żeby pedałkom było przykro że nie są naturalni koniec kropka." pedał - element występujący np. w pojazdach.
Nie ma innego poprawnego znaczenia te słowo.

,,Pokaż ten dowód że ktoś się urodził jako Homo" jest pokazany w linku.
Czytaj ze zrozumieniem :) homofobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 nie to jest Biologia Teoretyczna. Gdyż jednym dowodem będzie kiedy ktoś się w końcu narodzi jako Homo.

Pedale :-) a jak chcesz to możemy sobie przez telefon pogadać to Ci lepiej Wyjaśnię :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR

,,Pedale :-) a jak chcesz to możemy sobie przez telefon pogadać to Ci lepiej Wyjaśnię :-)" groźby potwierdzając Twój iloraz inteligencji równy meduzie.

,,to jest Biologia Teoretyczna. " to jest fakt, taki jak kulistość ziemi.

Cytaty z wiarygodnych źródeł:

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne:
Nie ma wśród naukowców konsensusu co do dokładnych przyczyn rozwijania się u jednostki orientacji heteroseksualnej, biseksualnej, gejowskiej czy lesbijskiej. Pomimo licznych badań, które poszukiwały możliwych genetycznych, hormonalnych, rozwojowych, społecznych i kulturowych wpływów na orientację seksualną, nie pojawiły się żadne odkrycia, które pozwoliłyby naukowcom na wniosek mówiący, że seksualna orientacja jest determinowana przez jakikolwiek szczególny czynnik czy czynniki. Wielu uważa, że zarówno natura, jak i wychowanie wspólnie odgrywają skomplikowane role; większość osób doświadcza niewielkiego lub nie doświadcza żadnego wyboru dotyczącego ich orientacji seksualnej.

Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Amerykańska Akademia Pediatryczna:
Nikt nie wie, co powoduje, że dana osoba jest homoseksualna, biseksualna lub heteroseksualna. Prawdopodobnie istnieje wiele czynników. Niektóre mogą być biologiczne. Inne mogą być psychologiczne. Przyczyny mogą się różnić u różnych osób. Faktem jest, że nie wybiera się bycia homoseksualistą, biseksualistą czy heteroseksualistą.

Libańskie Towarzystwo Medyczne na Rzecz Zdrowia Seksualnego:
Przyczyny homoseksualizmu nie są znane. Wiele teorii dotyczących genezy homoseksualizmu zostało zaproponowanych, ale nie ma jeszcze ostatecznego rozstrzygnięcia. Badania nie były w stanie odkryć przyczyn homoseksualizmu czy heteroseksualizmu. Podobnie jak leworęczność i inne ludzkie cechy, homoseksualizm jest prawdopodobnie wynikiem kombinacji czynników genetycznych i środowiskowych.

Libańskie Towarzystwo Psychiatryczne:
Homoseksualizm uważano kiedyś za wynik zaburzonej dynamiki rodzinnej lub wadliwego rozwoju psychologicznego. Założenia te współcześnie uważa się za oparte na błędnych informacjach i uprzedzeniach. Obecnie ma miejsce ponowne zainteresowanie w poszukiwaniu biologicznych przyczyn homoseksualizmu. Jednak nie ma do tej pory zreplikowanych badań naukowych, potwierdzających konkretną biologiczną przyczynę homoseksualizmu. Podobnie żadna, konkretna psychospołeczna lub rodzinna przyczyna nie została zidentyfikowana, wliczając w to molestowanie seksualne w dzieciństwie.

Południowoafrykańskie Towarzystwo Psychologiczne:
Badania i doświadczenie kliniczne pokazują, że dla większości ludzi orientacja seksualna nie jest wyborem, ani nie jest dobrowolna. Główne aspekty orientacji seksualnej, czy to heteroseksualnej, homoseksualnej, czy biseksualnej, zazwyczaj ujawniają się we wczesnym okresie dojrzewania, mimo że jednostka mogła nie być jeszcze aktywna seksualne. O ile przyczyny jakiejkolwiek z tych orientacji seksualnych pozostają niewyjaśnione, to są one bardzo odporne na zmianę.

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne:
Kształtowanie się orientacji seksualnej jest procesem złożonym, pozostającym pod wpływem wielu czynników, wśród których znaczącą rolę odgrywają uwarunkowania biologiczne. Orientacja seksualna nie podlega możliwości dowolnego kształtowania zgodnie z kulturowo-społecznymi oczekiwaniami, nie jest kwestią wyboru lub mody.

Irlandzkie Towarzystwo Psychologiczne i Irlandzkie Kolegium Psychiatryczne:
Nie ma wśród naukowców konsensusu, dlaczego u danej osoby rozwija się orientacja heteroseksualna, lesbijska, gejowska lub biseksualna. Większość osób doświadcza niewielkiego lub nie doświadcza żadnego wyboru dotyczącego ich orientacji seksualnej.

A tutaj trwałość związków:
W badaniu przeprowadzonym przez Williams Institute przy UCLA przez okres 12 lat (2002-2014), naukowcy sprawdzali trwałość związków w stanie Vermont na ponad 515 para

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Boisz się rozmowy przez telefon ? :-)
przecież masz tyle Argumentów xD

śmieszny PEdale :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR

...515 parach. Porównując pary jednopłciowe z różnopłciowymi, wykazali, że na trwałość związku ma wpływ jego długość trwania, wiek i jakość. Najstabilniejsze okazały się związki homoseksualne mężczyzn, następnie związki heteroseksualne, a najmniej stabilne związki homoseksualne kobiet. Esther Rothblum z uniwersytetu w San Diego tłumaczy to tym, że kobiety mają większe oczekiwania co do związku.

Jeżeli twierdzisz że tyle agencji naukowych i masa innych jest kontrolowanych przez rząd (lub jak niektórzy sądzą reptilian) to znaczy że wierzysz w teorie spiskowe i to banalne do obalenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 To jest Biologia Teoretyczna. gdzie ten Numer tel. albo skype jak boisz sie podawać
xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Boisz się rozmowy przez telefon ? :-)
przecież masz tyle Argumentów" zmieniasz temat, grozisz mi, przekręcasz, dziękuje że potwierdziłeś swoją homofobie i bycie trollem.
Gratulacje, pochwal się rodzinie.

PS. To że bronie mniejszości, nie znaczy że do nich należę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Moim zdaniem masz napewno jakieś Fantazje.
Dalej czekam na twój dowód. Skoro Homo nie wykształca się w okresie dojrzewania to napewno ktoś sie urodzził jako Homo.

ps czekam na skype lub tel

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Podałem 13 linków do wiarygodnych źródeł, definicje słów, cytaty z naukowcyh agencji, Ty ciągle się powtarzasz i nic nie potwierdzasz.
Czekam na Twój dowód że się mylę.
Bez Twojego dowodu, wygrywam dyskusję.

,,gdzie ten Numer tel. albo skype jak boisz sie podawać" nie będę rozmawiał z homofobem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 zesrałeś się

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Nie.
Ostatni raz jak byłem niemowlęciem i nosiłem pampersy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 aha czyli tyle czasu nie srałeś. współczuje.

Przeczytałem te twoje "dowody" i niema tam żadnej jednoznacznej odpowiedzi tylko tak jak wcześniej mówiłem teorie i przypuszczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR
Ciągle posługujesz się tym:

Chłopski rozum – zdolność zdroworozsądkowego myślenia, wynikając z doświadczenia życiowego, a nie z posiadanej wiedzy
(Naukowe rozważania nic nie dały, więc weźmy to na chłopski rozum)

Efekt aureoli – tendencja do automatycznego dobrego lub złego przypisywania cech osobowościowych
(Rudy jest fałszywy, punktualny jest inteligentny)

Efekt potwierdzenia – taka osoba wybiera te fakty, które pasują do jej światopoglądu, i trudno jest jej przyznać się do błędu.
Podawanie informacji, które potwierdzają wcześniejsze myśli – oczekiwania, obojętnie czy są prawdziwe
(Coś czułem że ten nowy mężczyna jest chamski, tylko dlatego że tak zaistniała pierwsza dyskusja)

Fałszywy trop – celowe odwrócenie uwagi oponenta
(zmiana tematu gdy dyskutant nie ma już argumentów)

Dychotomia myślenia – dzielenie tylko na dwie rzeczy – tak/nie, źle/dobrze
(Morderca zabija pedofilów lub gej jest zły bo nie ma dzieci)

Argumentum ad hominem – samo zaprzeczenie, popierać coś, ale przecząc temu
(homoseksualizm jest zły bo dominuje u nich pedofilia - wystarczy dodać że u populacji heteroseksualnej, dominują wszystkie pozostałe przestępstwa)

Argumentum ad populum – mówca odwołuje się do opinii tłumu, bazując na stereotypach, odrzucając nowe informacje
(Kiedyś było coś uznawane za nienormalne, a dziś jest normalne to jest wina nacisku mediów lub propaganda)

Argumentum ad traditionem – potwierdzenie swojej tezy tym że coś kiedyś było uznawane za prawdziwe
(Ziemia była płaska więc jest nadal, homoseksualizm był chorobą więc jest nadal)

Czekam na jakiś logiczny argument lub dowód że się mylę, a posługiwanie się którymś z powyższych przykładów, jedynie potwierdzi że mam racje.

,,aha czyli tyle czasu nie srałeś. współczuje." powtórzę ,,Ostatni raz jak byłem niemowlęciem i nosiłem pampersy." wtedy ostatni raz popuściłem, nie przekręcaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 żadne z twoich zdań nie jest prawdą.

,,aha czyli tyle czasu nie srałeś. współczuje." powtórzę ,,Ostatni raz jak byłem niemowlęciem i nosiłem pampersy." wtedy ostatni raz popuściłem, nie przekręcaj. aha ja o zupie ty o dupie tak samo jak z tematem rozmowy.

czekam na skype

żadne z twoich źródeł nie potwierdza że Homoseksualizm jest naturalny. to są tylko domyslły na temat tego że "może nie jest zaburzeniem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR

Robisz to samo co płaskoziemcy.
Oczekują dowodu że się mylą, dostają go, a następnie odrzucają go, lecz jak ktoś chcę ich dowodu na płaską ziemie, nie podawają go, albo można go obalić analizą konsekwencji.
To Ty, tak jak i Oni nie akceptują faktów, więc niech podadzą dowód, tak samo Ty, podaj dowód że fakty są inne.

,,aha ja o zupie ty o dupie tak samo jak z tematem rozmowy." to Ty zacząłeś temat z odchodami.

,,żadne z twoich zdań nie jest prawdą." wręcz przeciwnie.
Każde moje zdanie jest zgodne z faktami.

,,czekam na skype" nie mam i nigdy z Tobą nie będą chciał rozmawiać.

Napisałem wiele, teraz Twoja kolej na podanie dowodu że się myle.

Wszystko co powstało w naturze jest naturalne - odpowiedź niezaprzeczalna.
A to co normalne z perspektywy społeczeństwa to inna sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Robisz to samo co płaskoziemcy.
Oczekują dowodu że się mylą, dostają go, a następnie odrzucają go, czyli robią dokładnie to Co Ty :-)

w Tych twoich "dowodach" niema faktów tylko przypuszczenia xD

niestety nie podałeś żadnego dowodu :-)

Jedynym słusznym dowodem będzie przykład istoty która urodziła sie jako Homo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,w Tych twoich "dowodach" niema faktów tylko przypuszczenia" nie potrafisz żadnego obalić.

,,niestety nie podałeś żadnego dowodu" podałem i to ogromną ilość.

,,Jedynym słusznym dowodem będzie przykład istoty która urodziła sie jako Homo" też podałem, a nawet więcej niż jeden dowód że mam rację, Ty za to nic.

Wniosek? wygrywam dyskusję z Tobą, dzięki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Napisałem Wyraźnie że w twoich dowodach są same przypuszczenia i teorie :-).
Nie podałeś dowodu osoby która urodziła się jako Homo czyli dalej pozostaje słuszne twierdzenie że Homo to coś co można nabyć poprzez zaburzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Co odpowiada za orientacje seksualną:

- urodzenie
- wychowanie (wpływ rodziców i/lub rodziny)
- rówieśnicy (w szkole)
- los (depresja przez jakąś przypadłość)

,,dalej pozostaje słuszne twierdzenie że Homo to coś co można nabyć poprzez zaburzenie." nie może być zaburzeniem, bo jest nim już homofobia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 czyli skoro jest nim już homofobia czyli pedofilia nie jest twoim zdaniem zaburzeniem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Pedofilia nie jest zaburzeniem - chorobą psychiczną, tylko dewiacją - zboczeniem.

Zajrzyj do słownika, nikomu jeszcze nie zaszkodził.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 tak samo jak homoseksualizm. tak jak napisałem na początku, pedofilia i homoseksualizm idą w parze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,tak jak napisałem na początku, pedofilia i homoseksualizm idą w parze." na szczęście tak nie jest.
Homoseksualizm to popęd seksualny do PŁCI.
A płeć to ani cecha ani obiekt.

Gdyby tak było to pedofil homoseksualny byłby bez orientacji seksualnej, a bez niej, jest się aseksualnym, czyli bez popędu.

Znowu analiza konsekwencji obaliła Twoją teorię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 @Ner3vaR Co odpowiada za orientacje seksualną:

- urodzenie
- wychowanie (wpływ rodziców i/lub rodziny)
- rówieśnicy (w szkole)
- los (depresja przez jakąś przypadłość)

czyli rozumiem że jeżeli wszystko jest prawidłowo to osoba zostaje hetero jeżeli są jakieś patologie to zostaje Homo...
niema przypadku nawet jednego człowieka który nabył orientacji hetero w jakichś patologicznych warunkach :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Jeżeli twierdzisz że homoseksualizm jest chorobą to wtedy biseksualizm jest pół chorobą i pół zdrowiem.
Analiza konsekwencji obala tą możliwość.

Czekam na coś nowego z Twoich teorii spiskowych.

,czyli rozumiem że jeżeli wszystko jest prawidłowo to osoba zostaje hetero jeżeli są jakieś patologie to zostaje Homo..." jakoś fakty głoszą co innego.

Patologia dominuje u populacji heteroseksualnej i rzadko kiedy są u nich dzieci homoseksualne.

,,niema przypadku nawet jednego człowieka który nabył orientacji hetero w jakichś patologicznych warunkach" zdecydowana większość dzieci z patologicznych rodzin jest heteroseksualna...
Skąd siejesz swoje zmyślone argumenty?

Czekam na Twój dowód, gdyż to Ty zacząłeś komentowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Przedstaw mi dowód osoby która urodziła się jako osoba Homoseksualna albo stała się homoseksualna bez wpływu żadnych zaburzeń. jak nie przedstawisz to oznacza że homoseksualizm jest zaburzeniem. i twoje niby dowody się nie liczą gdyż wszystkie to są tylko teorie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Robisz to samo co płaskoziemcy.
Oczekują dowodu że się mylą, dostają go, a następnie odrzucają go, lecz jak ktoś chcę ich dowodu na płaską ziemie, nie podawają go, albo można go obalić analizą konsekwencji.
To Ty, tak jak i Oni nie akceptują faktów, więc niech podadzą dowód, tak samo Ty, podaj dowód że fakty są inne.

Ja coś dałem, Ty ani razu, a to coś znaczy.
W linkach było dokładnie opisane i też była odpowiedź na Twoje pytanie, teraz czekam na odpowiedź mojego pytania.

Jakoś tu nigdzie tego nie pisze, oj oj, znowu przegrałeś :D

Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych wymienia trzy typy zaburzeń orientacji seksualnej.

-Zaburzenia dojrzewania płciowego
-Orientacja seksualna niezgodna z ego
-Zaburzenie związków seksualnych

Tutaj pełny opis oraz informacje z innych źródeł:
https://polki.pl/zwiazki-i-seks/erotyka,zaburzenia-orientacji-seksualnej,10319774,artykul.html
http://www.focus.pl/artykul/homoseksualne-z-natury-po-co-zwierzeta-kochaja-quotinaczejquot
https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierząt
https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/35-medycyna/254-homoseksualizm-zwierzt-mit-czy-rzeczywisto
https://www.rp.pl/Medycyna-i-zdrowie/309169832-Homofobia-dowodem-na-zaburzenia-psychiczne.html
http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych
http://queer.pl/news/190801/homoseksualizm-mamy-w-mozgu
http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,142122510,142122510,homoseksualizm_nie_jest_choroba_istnial_od_zawsze.html
https://sjp.pwn.pl/slowniki/seksualizm.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Orientacja_seksualna
https://pl.wikipedia.org/wiki/Erotyka_(seksualizm)
https://www.medexpress.pl/wyjasniono-jedna-z-przyczyn-homoseksualizmu/68963
https://www.rp.pl/Zdrowie-/311279997-Geny-odpowiadaja-za-homoseksualizm.html
https://www.focus.pl/artykul/byc-albo-nie-byc-gejem

Tu wszystko jest odpowiedzią, nie da się tego obalić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 da sie to wszystko obalić ponieważ to są tylko przypuszczenia na zasadzie że "może" znajdz jakiś dowód albo pokaż mi istote bądź osobe która urodziła się jako Homo albo nabyła homo w jakimś normalnym nie patologicznym środowisku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 i najlepszy dowód. nawet księża homoseksualiści na tym democie zachowują się jak zboczeńcy xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Hetero = <
Homo = >
Bi = x
Aseksualizm = 0

Twoja wersja:

Homo = 0 (bo twierdzisz że nie jest orientacją seksualną)
Hetero = <
Bi = ???
Aseksualizm = 0 ??

Inna wersja, gdyż sam zmieniasz swoje wersje:

Hetero = <
Homo = 0
Biseksualizm =

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 nie rozmawiamy o Bi tylko o Homo. no tak czyli Bi są troche normalni troche zboczeni proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Narzucasz wersje że przez patologię jest homoseksualizm.
Żadna agencja naukowa tak nie podaję, a zatem Ty podajesz jakieś dziwnę informację, bez dowodu/logicznej teorii.
A to Ty masz je wpierw potwierdzić czymś wiarygodnym, więc czekam.

Czekam też na to że homoseksualizm się różni od pozostalych orientacji seksualnych.
(coś na zasadzie że pedofilia różni się od zoofili)

,,nie rozmawiamy o Bi tylko o Homo" rozmawiamy o orientacji seksualnej, więc i to też ma znaczenie.

,,czyli Bi są troche normalni troche zboczeni proste." nie da się takiego czegoś dokonać.
Udowodnij że ktoś może być zboczony i normalny jednocześnie.
Narzucasz wersję bez żadnego poparcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 może być coś jednocześnie gorące i zimne :-). dlatego Bi jest w pół zboczony pół normalny
Homo jest zboczony a Hetero normalny :-).

Homoseksualizm jest przez patologie w innym przypadku podaj przykład osoby która stała sie homo bez udziału patologii :-)

bo jak na razie to piszesz jakieś tezy i nie potrafisz podać przykładu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@Eskim0s69 a Ty jesteś zwykłym pedałem i myśle że normalne i naturalne dla Ciebie jest być ru ch anym w dup e xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Ciągle podajesz w ten sam sposób ,,dowody" (czyli argumenty stworzone na chłopski rozum) i są sprzeczne między sobą.
Jedynie potwierdzasz że mam rację, nic innego nie robisz, no dobra, jeszcze mnie obrażałeś i groziłeś, ale to kolejny DOWÓD że mam rację.


,,może być coś jednocześnie gorące i zimne :-). dlatego Bi jest w pół zboczony pół normalny" no i widzisz, sam zmieniasz temat, który jest w ogóle inny.
W popędach seksualnych Twoja wersja nie działa.

,,Homo jest zboczony a Hetero normalny" nie ma ani jednego człowieka który to potwierdzi (Twoją wersje), badania naukowe podają co innego.

,,Homoseksualizm jest przez patologie w innym przypadku podaj przykład osoby która stała sie homo bez udziału patologii" to Ty narzucasz mi informację, która przeczy faktom, więc to Ty podaj mi swój dowód.

,,bo jak na razie to piszesz jakieś tezy i nie potrafisz podać przykładu" podawałem, ale odrzucasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@Eskim0s69 ja ci groziłem ? czyli się zesrałeś wtedy jednak rozmowy przez telefon xD

Moja wersja działa w popędach seksualnych :-)
nie ma ani jednego człowieka który to potwierdzi (Twoją wersje), badania naukowe podają co innego.

no Hetero jest normalny a homo zboczony :-)
,,Homoseksualizm jest przez patologie w innym przypadku podaj przykład osoby która stała sie homo bez udziału patologii" to Ty narzucasz mi informację, która przeczy faktom, więc to Ty podaj mi swój dowód.

nie przeczy faktom.

podałeś przykłady które są przypuszczeniami i biologią teoretyczną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Ty jesteś zwykłym pedałem i myśle że normalne i naturalne dla Ciebie jest być ru ch anym w dup e" podaj dowód że jestem obiektem występującym w pojazdach.

I przestań spamować, obrażać, grozić, przekręcać moje słowa, bo jedynie potwierdzasz swój niski iloraz inteligencji.

,,Moja wersja działa w popędach seksualnych :-)" tak działa że jest sprzeczna sama w sobie, brawo.

,,no Hetero jest normalny a homo zboczony" nie ma żadnego dowodu na różnicę między orientacjami seksualnymi, nikomu się takowego nie udało przedstawić, więc możesz być pierwszym człowiekiem, który to udowodni.
Czekam więc

,,nie przeczy faktom." to je podaj.

,,podałeś przykłady które są przypuszczeniami i biologią teoretyczną" podałem niezaprzeczalne dowody, a Ty nic, no dobra, podałeś że jesteś homofobem (chorym psychicznie) trollem internetowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@Eskim0s69 pedał to takie okreslenie na homoseksualiste.

To ty się przestraszyłeś rozmowy telefonicznej.
nie jest sprzeczna sama w sobie. Homo to zboczenie Hetero Norma :-)

Jest różnica między orientacjami jeśli twierdzisz inaczej to jesteś debilem.

Nie podałeś niezaprzeczalnych dowodów. tylko jakieś przypuszczenia i fiksacje intelektualne lewaków :-).

a Ty jesteś pipą normalne dla Ciebie jest to że kolega Ci wkłada w pupe xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Czekam też na to że homoseksualizm się różni od pozostalych orientacji seksualnych.
(coś na zasadzie że pedofilia różni się od zoofili)

A tutaj kluczowy cytat:

Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne:
Kształtowanie się orientacji seksualnej jest procesem złożonym, pozostającym pod wpływem wielu czynników, wśród których znaczącą rolę odgrywają uwarunkowania biologiczne. Orientacja seksualna nie podlega możliwości dowolnego kształtowania zgodnie z kulturowo-społecznymi oczekiwaniami, nie jest kwestią wyboru lub mody.

A tutaj trwałość związków:
W badaniu przeprowadzonym przez Williams Institute przy UCLA przez okres 12 lat (2002-2014), naukowcy sprawdzali trwałość związków w stanie Vermont na ponad 515 parach. Porównując pary jednopłciowe z różnopłciowymi, wykazali, że na trwałość związku ma wpływ jego długość trwania, wiek i jakość. Najstabilniejsze okazały się związki homoseksualne mężczyzn, następnie związki heteroseksualne, a najmniej stabilne związki homoseksualne kobiet. Esther Rothblum z uniwersytetu w San Diego tłumaczy to tym, że kobiety mają większe oczekiwania co do związku.

,,pedał to takie okreslenie na homoseksualiste." nie jest poprawne, ale jest obraźliwe, a stosują go osoby właśnie z patologii, niepoprawnie wychowani z brakiem kultury.

,,nie jest sprzeczna sama w sobie. Homo to zboczenie Hetero Norma" jest, bo wtedy biseksualizm jest i tym i tym, a to jest niemożliwe.

,,Jest różnica między orientacjami jeśli twierdzisz inaczej to jesteś debilem." nie ma.
Każda orientacja seksualna jest tak samo normalna i naturalna, nikt tego nie potrafi zaprzeczyć.

,,Nie podałeś niezaprzeczalnych dowodów. tylko jakieś przypuszczenia i fiksacje intelektualne lewaków :-)." podałem i obaliłem wszystko co napisałeś.
Ty nic mi nie podałeś, żadnych linków, ani cytatów.

,,a Ty jesteś pipą normalne dla Ciebie jest to że kolega Ci wkłada w pupe " jestem normalny, poprawnie wychowany i przewyższam Ciebie inteligencją i to znacznie.
Ty jedynie przezywasz i przekręcasz moje teksty, więc dzięki, potwierdzasz mi rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Niestety, ponieważ nie przedstawiłeś mi dowodu czyli np istoty która urodziłaby się jako homo (z małej litery) co świadczyłoby o tym że homo jest naturalne, ani że powstało w środowisku w którym nie było patologii, muszę stwierdzić że masz braki w logicznym myśleniu XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,, Niestety, ponieważ nie przedstawiłeś mi dowodu czyli np istoty która urodziłaby się jako homo (z małej litery) co świadczyłoby o tym że homo jest naturalne, ani że powstało w środowisku w którym nie było patologii, muszę stwierdzić że masz braki w logicznym myśleniu" odpowiedziałem, tylko Ty odrzucasz tą odpowiedź.

Ty zaczynając temat, masz pierwszeństwo podania dowodu, nie ja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Przecież wiadomym jest że homoseksualizm jako zaburzenie i podobnie jak pedofilia może występować w środowiskach pozbawionych kobiet.

Występuję w więzieniach i seminariach :-)

a Twój dowód tak się nie pojawił do tej pory i chyba już się nie pojawi :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Do teraz nie podałeś mi:
- żadnego linku na poparcie swojego zdania
- cytatu na poparcie swojego zdania
- definicji na poparcie swojego zdania
- powtarzasz jedno i to samo, nic nowego, mimo że odpowiedziałem
- nie potrafisz nic obalić, a po prostu powtarzasz ,,że to co podałem jest teorią" nie mając żadnego argumentu czemu

Jedynie potwierdziłeś że jesteś:
- homofobem (chory psychicznie)
- brak kultury, który mógł powstać z przyczyn patologi
- niepoprawne wychowanie lub zły wpływ rówieśników

Oraz że stosujesz:
- obrażanie
- przekręcanie
- grożenie
- zmieniasz tematy

,,a Twój dowód tak się nie pojawił do tej pory i chyba już się nie pojawi " pojawił się wielokrotnie.

,,Przecież wiadomym jest że homoseksualizm jako zaburzenie" zaburzeniem - chorobą psychiczną jest homofobia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Niestety, jak wcześniej już pisałem, Homoseksualizm To zaburzenie występujące w środowiskach patologicznych.

Mogę cie obrażać :-) i do takich ludzi jak ty szacunku nie mam :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR
Ciekawostka:
Słowo teoria ma znaczenie w języku potocznym i naukowym, a to jest ogromna różnica.
Przykłady:
Teoria wielkiego wybuchu jest w naukowym, to samo z orientacjami seksualnymi.
Zatem, odrzucając tą opcję, podaj powód? uzasadnij swoje zdanie, bez tego nic nie zdołasz.

,,Mogę cie obrażać :-) i do takich ludzi jak ty szacunku nie mam" poniżasz się sam.
Inteligencją nie zachwycasz.

,, Niestety, jak wcześniej już pisałem, Homoseksualizm To zaburzenie występujące w środowiskach patologicznych." udowodnij.

Dalej nie podałeś mi:
- żadnego linku na poparcie swojego zdania
- cytatu na poparcie swojego zdania
- definicji na poparcie swojego zdania
- powtarzasz jedno i to samo, nic nowego, mimo że odpowiedziałem
- nie potrafisz nic obalić, a po prostu powtarzasz ,,że to co podałem jest teorią" nie mając żadnego argumentu czemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69
Ponieważ występuje w takich środowiskach zaburzonych lub patologicznych oraz pozbawionych kobiet już Ci to 1000 razy pisałem. ponad to niema ani jednego przypadku aby ktoś idąc w takie miejsca nabył heteroseksualizm oznacza to że to jest zaburzenie.

Czekam na dowód istnienia osoby bądź zwierzęcia które urodziło się jako homoseksualista :-)
jeśli w kolejnej wiadomości nic takiego nie przedstawisz to bedzie oznaczać że przegrałeś dyskusje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Ciekawostka:
Słowo teoria ma znaczenie w języku potocznym i naukowym, a to jest ogromna różnica.
Przykłady:
Teoria wielkiego wybuchu jest w naukowym, to samo z orientacjami seksualnymi.
Zatem, odrzucając tą opcję, podaj powód? uzasadnij swoje zdanie, bez tego nic nie zdołasz.

,,Ponieważ występuje w takich środowiskach zaburzonych lub patologicznych oraz pozbawionych kobiet już Ci to 1000 razy pisałem." nie ma na to żadnych dowodów, a to ile razy napiszesz jest bezwartościowe.

,,ponad to niema ani jednego przypadku aby ktoś idąc w takie miejsca nabył heteroseksualizm oznacza to że to jest zaburzenie." Ty jesteś dowodem heteroseksualnej osoby z patologii.

,,Czekam na dowód istnienia osoby bądź zwierzęcia które urodziło się jako homoseksualista" potwierdziłem.

,,jeśli w kolejnej wiadomości nic takiego nie przedstawisz to bedzie oznaczać że przegrałeś dyskusje." ciągle wygrywam i cieszy mnie że Twoje zdanie jest zerowej wartości, czyli nigdy nie zmienisz faktów.
Piszę z Tobą tylko dlatego że może wkrótce zaczniesz poprawnie używać rozumu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

Ponieważ występuje w takich środowiskach zaburzonych lub patologicznych oraz pozbawionych kobiet już Ci to 1000 razy pisałem. ponad to niema ani jednego przypadku aby ktoś idąc w takie miejsca nabył heteroseksualizm oznacza to że to jest zaburzenie.

Czekam na dowód istnienia osoby bądź zwierzęcia które urodziło się jako homoseksualista :-)
jeśli w kolejnej wiadomości nic takiego nie przedstawisz to bedzie oznaczać że przegrałeś dyskusje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 wiesz nie byłoby problemu gdybyś zgodnie z prawdą przyznał że homo to zaburzenie :-)
Przyznając inaczej nie dość że kłamiesz to jeszcze plujesz w twarz wszystkim ludziom zaburzonym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR Jest takie pojęcie ,,hipoteza" i jeżeli dla Ciebie powyższe przykłady nie są teorią naukową, a hipotezą to podaj informację czemu? co jest sprzeczne?
Jeżeli homoseksualizm jest dla Ciebie nienaturalny, a heteroseksualizm naturalny to podaj hipotezę czemu tak jest? czemu agencje naukowę ,,mówią" co innego?

,,Ponieważ występuje w takich środowiskach zaburzonych lub patologicznych oraz pozbawionych kobiet już Ci to 1000 razy pisałem." to nie jest dowód, tylko Twoja teoria niczym nie poparta.

,,jeśli w kolejnej wiadomości nic takiego nie przedstawisz to bedzie oznaczać że przegrałeś dyskusje." udowodniłem to wielokrotnie.
Ty zaczynasz dyskusję, Ty podawaj dowody.

,,wiesz nie byłoby problemu gdybyś zgodnie z prawdą przyznał że homo to zaburzenie" ale zaburzeniem jest homofobia, więc nie może nią być też homoseksualizm, jedno przeczy drugiemu.

,,Przyznając inaczej nie dość że kłamiesz to jeszcze plujesz w twarz wszystkim ludziom zaburzonym." ani razu nie kłamałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 Są to hipotezy tylko :-) gdyby był jakiś niezbity dowód to by nie było tej dyskusji.
Homoseksualizm jest zboczeniem ponieważ powstaje w późniejszych etapach dorastania. hetero seksualizm jest od urodzenia. stąd prosty wniosek iż Homo musi być zaburzeniem ponieważ tak samo nikt nie rodzi się pedofilem tylko to się nabywa.

Najlepiej to weź się rozpędź i uderz głową w ścianę. Może jeszcze dasz gejom czy lezbijom prawo do adopcji dzieci ?. Homo niestety trzeba piętnować inaczej ten rozwiązły i zboczony styl życia kiedyś może stać się normą a tego byś nie chciał. :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR W skrócie:
Podałem analize konsekwencji że się mylisz, podałem wiele linków do różnych źródeł, ale je odrzucasz, podałem cytaty agencji naukowych i też je odrzucasz, wmawiając że to propaganda...
Napisałem czym się posługujesz, ale to pominąłeś, nie odpowiedziałeś na żadne pytanie, a jedynie próbujesz mi dać jedno pytanie, na które odpowiedziałem, ale i te odrzucasz...
W takim razie podaj swoje, a je przeczytam i gdy znajdę błąd - sprzeczność to podam ten fragment i powód czemu.

,,Homoseksualizm jest zboczeniem ponieważ powstaje w późniejszych etapach dorastania." zboczeniem - dewiacją są FILIE, więc odpada homoSEKSUALIZM.

,,prosty wniosek iż Homo musi być zaburzeniem ponieważ tak samo nikt nie rodzi się pedofilem tylko to się nabywa." nie ma zaburzenia i zboczenia jednocześnie, oraz nie da się urodzić pedofilem bo pedofil musi być pełnoletni, geniuszu.

,,Homo niestety trzeba piętnować inaczej ten rozwiązły i zboczony styl życia kiedyś może stać się normą a tego byś nie chciał. :-)" czyli popierasz karanie niewinnych osób.
Twoje miejsce to zakład psychiatryczny lub więzienie.
Na szczęście jak podasz swoje opinie w miejscu publicznym to trafisz tam gdzie Twoje miejsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 można być pedofilem i być niepełnoletni :-) moim zdaniem 14 latek który gwałci 3 latke to pedofil chyba że myślisz inaczej i to pokazuje jakim jesteś człowiekiem. Bazujesz jedynie na jakichś wymysłach nie popartych faktami teoriach ideologów lgbt.
Homo To też zaburzenie ponieważ wykształca się w późniejszym wieku. niema przypadku aby ktoś się urodził Homo. jeżeli twierdzisz że podałeś taki przypadek to to napisz :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,, można być pedofilem i być niepełnoletni :-) moim zdaniem 14 latek który gwałci 3 latke to pedofil " dziękuje że sam potwierdziłeś iż mam rację.
Słowa ,,moim zdaniem" są dowodem na to.
Pedofil nie może być niepełnoletni...

,,Bazujesz jedynie na jakichś wymysłach nie popartych faktami teoriach ideologów lgbt." to samo głoszą płaskoziemcy na temat NASA i podobnych agencji.

,,Homo To też zaburzenie ponieważ wykształca się w późniejszym wieku. niema przypadku aby ktoś się urodził Homo. jeżeli twierdzisz że podałeś taki przypadek to to napisz :-)"

Teoria naukowa.
Proszę o to dowód:

Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 czyli uważasz że 14 latek który gwałci 3 latkę nie jest pedofilem :D nie no śmieszność twoja wykracza już poza skale :D.

No własnie ideolodzy lgbt głoszą to samo co płasko ziemcy dziekuje że przyznałeś mi racje.

Czyli czynniki zewnętrzne. dziękuje że potwierdziłeś iż mam rację. stąd wniosek dlaczego tylu pedałów jest w seminariach i wiezieniach albo tam gdzie niema kobiet. :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR Nadal nic mądrego nie zrobiłeś.
Ja podałem teorię naukową, a Ty potwierdziłeś swoje zaburzenie - chorobę psychiczną i bycie trollem, brawo...
Mylisz pojęcie hipotezy z teorią naukową.
Podaj linki, definicje i cytaty na poparcie swojej tezy, bez tego Twoje teksty są mniej wartościowe niż odchody.

,,czyli uważasz że 14 latek który gwałci 3 latkę nie jest pedofilem :D nie no śmieszność twoja wykracza już poza skale " ale to nie ja uważam tak.
O dziwo popieram te Twoje zdanie, ale fakty są inne.
Nie ja ani nie Ty kontrolujemy zasadami państwa i skutkiem ich łamań.

,,Czyli czynniki zewnętrzne. dziękuje że potwierdziłeś iż mam rację. " to obala Twoje zdanie:

Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Rozumiesz słowa: wrodzona? czynniki biologiczne?
To znaczy że każda orientacja seksualna jest możliwa do nabycia w ten sam sposób.
Urodzenie, wychowanie, rówieśnicy, los, otoczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 nie no jest pedofilem po prostu koniec kropka. zgadzając się ze mną zgadzasz się też że Homo to zboczenie. dzięki :-).

Niema przypadku kiedy w wiezieniu albo seminarium ktoś stał się w cudowny sposób Heteroseksualny. no tak czy nie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR Płeć nie jest zboczeniem - dewiacją.

Narzucasz mi swoje zdanie bez żadnego poparcia = bezwartościowe.
Podaj link, źródło, cytat, definicje.
Bez tego nic nie wskórasz.

Cytaty z SJP:
patologia
1. «nauka o chorobach»
2. «stan chorobowy organizmu»
3. «oddział w szpitalu ginekologicznym przeznaczony dla kobiet z powikłaniami w przebiegu ciąży»
4. «nieprawidłowe zjawiska występujące w życiu społecznym»

1. inny temat
2. chorobą nie może być popęd seksualny
3. inny temat
4. żadne źródło nie miało napisanego słowa: homoseksualizm, w stronach na temat nieprawidłowych zjawisk w społeczeństwie

Kolejny cytat:
zboczenie
1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy»

1. trochę niżej jest cytat słowa: norma

Inny cytat:
dewiacja
1. «silne odchylenie od normy w zachowaniu, postępowaniu lub myśleniu»
2. «znaczne naruszenie równowagi jakiejś struktury lub systemu»
3. «zboczenie z kursu lub odchylenie od właściwego kierunku»
4. «odchylenie kątowe między południkiem magnetycznym a kierunkiem wskazywanym przez igłę magnetyczną kompasu, wywołane przez duże masy metalu»

1. niżej definicja słowa: norma
2. inny temat
3. to jest zależne o czym mowa, czy o pływaniu, strzelaniu lub karierze
4. inny temat

Następny cytat:
norma
1. «ustalona, ogólnie przyjęta zasada»
2. «ilość, miara, granica przewidziana jako wymagana lub obowiązująca w jakimś zakresie»
3. «ilość pracy wyznaczona do wykonania w określonym czasie»
4. «pełny lub skrócony tytuł dzieła wypisany drobnym drukiem na dolnym marginesie pierwszej kolumny każdego arkusza drukarskiego książki»

1. nie ma w większości państw zasad że homoseksualizm jest chorobą lub/i zboczeniem czy przeczy zasadom
2. inny temat
3. inny temat
3. inny temat

Ostatni cytat:
orientacja
1. «umiejętność rozpoznawania określonych miejsc i kierunków w terenie»
2. «rozeznanie w sytuacji, jakimś zagadnieniu oraz umiejętność ich oceny»
3. «określone poglądy polityczne lub preferencje seksualne»

1. inny temat
2. inny temat.
3. preferencją seksualną jest hetero, homo, bi-seksualizm (brak preferencji seksualnej to aseksualizm)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 @Ner3vaR Płeć nie jest zboczeniem - dewiacją. a ty jesteś debilem bo nic takiego nie napisałem.

Zadałem Ci proste pytanie:
Niema przypadku kiedy w wiezieniu albo seminarium ktoś stał się w cudowny sposób Heteroseksualny. no tak czy nie ?.

czekam na dowód który dowodzi że ktoś się urodził jako Homo. ludzie się rodzą jako hetero i to jest naturalne. więc pokaż mi dowód na to że ktoś się urodził jako homo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 poza tym bydlaku śmiesz twierdzić że 14 latek który zgwałcił 3 latke nie jest pedofilem.
tacy ludzie jak Ty w wolnej Polsce odpowiedzą za te wszystkie kłamstwa.
Współczuje twoim dzieciom ale mam nadzieje że się nie rozmnożyłeś w takim przypadku byś sobie pewnie do domu zaprosił jakiegoś pedałka aby dokształcał twoje dzieci. taki jesteś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,,ty jesteś debilem bo nic takiego nie napisałem." czyli homoseksualizm też nie jest.

,,Niema przypadku kiedy w wiezieniu albo seminarium ktoś stał się w cudowny sposób Heteroseksualny. no tak czy nie" w każdej grupie są hetero, homo i biseksualni.

,, ludzie się rodzą jako hetero i to jest naturalne."
Oto on, teoria naukowa:

Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Teraz napisz czym jest dla Ciebie homoseksualizm, skoro jak podałem w poprzednim komentarzu, nie może być zboczeniem - dewiacją, ani chorobą psychiczną - zaburzeniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,,poza tym bydlaku śmiesz twierdzić że 14 latek który zgwałcił 3 latke nie jest pedofilem." to nie jest moje zdanie tylko fakt.
Ja nie decyduję co robi państwo, pretensje więc zachowaj dla państwa, nie dla mnie.
Gwałt a pedofilia to dwie różne rzeczy, których Twój niski iloraz inteligencji nie jest w stanie pojąć, ale to dawno potwierdziłeś.

,,pedałka" obiektu występującego w np. pojazdach? dziwne masz spostrzeżenia.
Rozmawiasz z obiektami w pojazdach? zalecam odwiedziny psychiatry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69
Zadałem Ci proste pytanie:
Niema przypadku kiedy w wiezieniu albo seminarium ktoś stał się w cudowny sposób Heteroseksualny. no tak czy nie ?.

czekam na dowód który dowodzi że ktoś się urodził jako Homo. ludzie się rodzą jako hetero i to jest naturalne. więc pokaż mi dowód na to że ktoś się urodził jako homo

no przedstaw w końcu ten dowód.
jeżeli w nastepnej wiadomości tego nie robisz to oznacza że nic nie masz..

Homoseksualizm to zboczenie dewiacja a ty co sobie podałeś to w ogóle nie jest zgodne z prawdą i logiką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,,no przedstaw w końcu ten dowód.
jeżeli w nastepnej wiadomości tego nie robisz to oznacza że nic nie masz.."

Oto on:
Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Jeżeli z czymś się nie zgadzasz to znaczy że ignorujesz definicje słów, naukową teorię, fakty.
Nie zgadzając się na to że preferencją seksualną są wszystkie trzy orientacje seksualne to jest znowu brak logiki:
Według Ciebie tylko heteroseksualizm jest preferencją seksualną, a zatem biseksualizm jest i nie jest nią jednocześnie...
A homoseksualizm nią nie jest tak jak brak popędu seksualnego...
Kolejny raz potwierdzam niezaprzeczalnie że Ty sam podajesz mi pod nos dowody że mam rację.

Czekam na linki od Ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 nie no napluć ci w morde to za mało. obyś nie miał dzieci.

no i chciałbyś aby pedałek zgwałcił twoje własne dziecko co teraz własnie potwierdziłeś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@Eskim0s69

Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

no to skoro orientacja jest wrodzona to podaj mi osobe która urodziła się jako homoseksualista.

jeżeli w kolejnej wiadomości nie przedstawisz dowodu to przegrałeś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,,chciałbyś aby pedałek zgwałcił twoje własne dziecko co teraz własnie potwierdziłeś" nic nigdzie nie napisałem.
Przekręcanie moich słów, świadczy o Twoim niskim ilorazie inteligencji.

Tym bardziej jak obiekt z pojazdów miałby zgwałcić dziecko? znowu siejesz niemożliwe rzeczy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR

,,Homoseksualizm to zboczenie dewiacja"

zboczenie
1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy»

1. trochę niżej jest cytat słowa: norma

dewiacja
1. «silne odchylenie od normy w zachowaniu, postępowaniu lub myśleniu»
2. «znaczne naruszenie równowagi jakiejś struktury lub systemu»
3. «zboczenie z kursu lub odchylenie od właściwego kierunku»
4. «odchylenie kątowe między południkiem magnetycznym a kierunkiem wskazywanym przez igłę magnetyczną kompasu, wywołane przez duże masy metalu»

1. niżej definicja słowa: norma
2. inny temat
3. to jest zależne o czym mowa, czy o pływaniu, strzelaniu lub karierze
4. inny temat

norma
1. «ustalona, ogólnie przyjęta zasada»
2. «ilość, miara, granica przewidziana jako wymagana lub obowiązująca w jakimś zakresie»
3. «ilość pracy wyznaczona do wykonania w określonym czasie»
4. «pełny lub skrócony tytuł dzieła wypisany drobnym drukiem na dolnym marginesie pierwszej kolumny każdego arkusza drukarskiego książki»

1. nie ma w większości państw zasad że homoseksualizm jest chorobą lub/i zboczeniem czy przeczy zasadom
2. inny temat
3. inny temat
3. inny temat

No i znowu wygrana z homofobicznym trollem.

,,no to skoro orientacja jest wrodzona to podaj mi osobe która urodziła się jako homoseksualista."
Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

no to skoro orientacja jest wrodzona to podaj mi osobe która urodziła się jako homoseksualista.

jeżeli w kolejnej wiadomości nie przedstawisz dowodu to przegrałeś

Pedał- zboczeniec homoseksualista sjp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Pedał- zboczeniec homoseksualista sjp" synonimy:

Wikisłownik:
(2.1) gej, homoseksualista, wulg. pogard. pedryl, pogard. pedzio

Jest wulgarne, a zatem obrażasz normalne osoby.

,,jeżeli w kolejnej wiadomości nie przedstawisz dowodu to przegrałeś" podałem oto on:
Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Kiedy podasz link z swoich źródeł?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

,,no to skoro orientacja jest wrodzona to podaj mi osobe która urodziła się jako homoseksualista."
Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

no podajesz taki przykład czy nie ? twój dowód mówi przeciwko tobie niestety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,no podajesz taki przykład czy nie ? twój dowód mówi przeciwko tobie niestety" potwierdziłem że homoseksualizm jest biologiczny, a zatem jest naturalny i normalny w naturze.

Wygrałem dyskusję.

Czekam na Twoje linki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 @Eskim0s69

,,no to skoro orientacja jest wrodzona to podaj mi osobe która urodziła się jako homoseksualista."
Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

no podajesz taki przykład czy nie ? twój dowód mówi przeciwko tobie niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Spamowanie potwierdza moją rację.

Czekam na Twoje linki.

Żadna międzynarodowa agencja naukowa nie stoi po Twojej stronie, ale po mojej już tak :D
Zatem wniosek jest jeden.
Mam rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 nie masz racji. udowodnij że homoseksualizm jest wrodzony tak jak Hetero. Nawet link który podałeś jest przeciwko tobie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR @Ner3vaR Spamowanie potwierdza moją rację.
Czekam na Twoje linki.

Potwierdziłem że homoseksualizm jest orientacją seksualną, a więc odpada z listy zboczeń - dewiacji i zaburzeń - chorób psychicznych.

Światowe Towarzystwo Psychiatryczne:
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Jest WRODZONA przez czynniki BIOLOGICZNE, więc jest od urodzenia i naturalna :D

,,Nawet link który podałeś jest przeciwko tobie" podaj cytat, fragment jaki dokładniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69
Orientacja seksualna jest wrodzona i determinowana przez czynniki biologiczne, psychologiczne, rozwojowe i społeczne.

Jest WRODZONA przez czynniki BIOLOGICZNE, więc jest od urodzenia i naturalna :D

ten własnie. to skoro jest naturalna to podaj przykład istioty człowieka który od urodzenia był zboczeńcem czyli Homo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@Eskim0s69
Oczywiście Heteroseksualizm Jest wrodzony, homo nie jest, jest zaburzeniem jak pedofilia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,ten własnie. to skoro jest naturalna to podaj przykład istioty człowieka który od urodzenia był zboczeńcem czyli Homo" agencje naukowe zrobiły wiele badań, a zatem odpowiedź masz u nich.

zboczenie
1. «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy»

1. trochę niżej jest cytat słowa: norma

dewiacja
1. «silne odchylenie od normy w zachowaniu, postępowaniu lub myśleniu»
2. «znaczne naruszenie równowagi jakiejś struktury lub systemu»
3. «zboczenie z kursu lub odchylenie od właściwego kierunku»
4. «odchylenie kątowe między południkiem magnetycznym a kierunkiem wskazywanym przez igłę magnetyczną kompasu, wywołane przez duże masy metalu»

1. niżej definicja słowa: norma
2. inny temat
3. to jest zależne o czym mowa, czy o pływaniu, strzelaniu lub karierze
4. inny temat

norma
1. «ustalona, ogólnie przyjęta zasada»
2. «ilość, miara, granica przewidziana jako wymagana lub obowiązująca w jakimś zakresie»
3. «ilość pracy wyznaczona do wykonania w określonym czasie»
4. «pełny lub skrócony tytuł dzieła wypisany drobnym drukiem na dolnym marginesie pierwszej kolumny każdego arkusza drukarskiego książki»

1. nie ma w większości państw zasad że homoseksualizm jest chorobą lub/i zboczeniem czy przeczy zasadom
2. inny temat
3. inny temat
3. inny temat

orientacja
1. «umiejętność rozpoznawania określonych miejsc i kierunków w terenie»
2. «rozeznanie w sytuacji, jakimś zagadnieniu oraz umiejętność ich oceny»
3. «określone poglądy polityczne lub preferencje seksualne»

1. inny temat
2. inny temat.
3. preferencją seksualną jest: hetero, homo, bi-seksualizm (brak preferencji seksualnej to aseksualizm)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,homo nie jest, jest zaburzeniem jak pedofilia" każda orientacja seksualna może być wrodzona.
Zaburzeniem - chorobą psychiczną nie może być popęd seksualny.
Zboczeniem - dewiacją nie jest popęd seksualny do płci, a do cechy lub/i obiektu

Jee znowu wygrałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@Eskim0s69
a Więc tak. czekam na dowód w postaci istoty/ człowieka będącego od urodzenia homoseksualistą.
Lub dowód w postaci genu odpowiedzialnego za homo.
Konkretnie bez pitolenia twoich głupot które już dawno wiele razy zniszczyłem logiką

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Przeczytaj ze zrozumieniem.
Parę komentarzy wyżej jest dokładnie opisane co czym jest.
Nigdzie nie jest napisane że homoseksualizm należy do zboczenia - dewiacji i zaburzeń - choroby psychicznej.
Jeżeli znasz taki dowód, podaj go.
Nikomu na świecie się jeszcze nie udało.

,,Konkretnie bez pitolenia twoich głupot które już dawno wiele razy zniszczyłem logiką" nic nie obaliłeś bo nie jesteś w stanie.
Bez podania mi linku nigdy nie obalisz mi nic.
Potrzebuje źródła, rzetelnego.
Nie podasz, nie masz racji, a ja wygrywam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@Eskim0s69 Nie robi na mnie wrażenia że w każdym zdaniu piszesz że coś obalasz albo coś wygrałeś. tak naprawde świadczy to o braku pewności siebie. lepiej idz kawe sobie zaparz :-)

wiec kolejny raz cie z małej litery podsumowując. jesteś zwykłym smieciem który twierdzi że 14 latek gwałcacy dziecko to nie pedofil.

czekam na dowód osoby która urodziła sie pedałem,

w innym wypadku przegrałeś :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,14 latek gwałcacy dziecko to nie pedofil." przeczytaj definicje słowa: pedofil.

Orientacja seksualna jest trwałym, emocjonalnym, uczuciowym i seksualnym pociągiem wobec osób określonej płci. Wbrew spotykanym do dziś w niektórych środowiskach opiniom, nie jest ona kwestią wyboru, ale uwarunkowana jest złożonym wzajemnym oddziaływaniem czynników zarówno biologicznych, jak i środowiskowych oraz poznawczych. Proces ten zaczyna się już w fazie rozwoju prenatalnego, następnie podlega wielu wpływom w dalszych fazach życia. Oznacza to, że bardzo młode osoby, jeszcze bez doświadczeń seksualnych, mogą czuć, że np. ich orientacja jest homoseksualna. Ale przez jakiś czas może trwać proces odkrywania orientacji. Upewniania się. Dopiero różne życiowe doświadczenia i relacje z innymi sprawiają, że poznajemy sami siebie - mówi psycholog i seksuolog Anna Golan.
Źródło:
https://parenting.pl/tozsamosc-seksualna-dziecka-w-kontekscie-glosnego-samobojstwa-9-latka-geja

Czekam na Twoje linki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
-1 / 1

@Eskim0s69


czekam na dowód osoby która urodziła sie pedałem,

jeżeli pod tym komentarzem nie znajdzie sie taki dowód
a nie znajdzie się bo go niema. a dlatego że homo to osoby zaburzone które należy leczyć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,czekam na dowód osoby która urodziła sie pedałem," nie da się urodzić obiektem z pojazdów.

,,jeżeli pod tym komentarzem nie znajdzie sie taki dowód
a nie znajdzie się bo go niema." podałem go przed chwilą.

Jeżeli nie podasz żadnego linku na poparcie swojego zdania, wygrałem dyskusję.

,,dlatego że homo to osoby zaburzone które należy leczyć" nie da się wyleczyć z żadnego popędu seksualnego, a gdyby takowy sposób istniał, dałoby się wyleczyć z heteroseksualizmu.
Osoba wyleczona stawałaby się aseksualną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69
Da się wyleczyć z Homoseksualizmu.ponieważ jest to zaburzenie.

,,czekam na dowód osoby która urodziła sie pedałem," nie da się urodzić obiektem z pojazdów.

ok czyli przyznajesz że nie można się urodzić pedałem tak więc oznacza to że homoseksualizm nabywa się w późniejszym życiu czyli jak pedofilia jest zaburzeniem. :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Da się wyleczyć z Homoseksualizmu.ponieważ jest to zaburzenie." nie ma ani jednego przypadku wyleczenia, a gdyby takowy istniał, dałoby się wyleczyć z heteroseksualizmu.

,,homoseksualizm nabywa się w późniejszym życiu czyli jak pedofilia jest zaburzeniem." znowu, analiza konsekwencji.
Czyli leworęczni i praworęczni też są nienormalni (chorzy psychicznie) bo od urodzenia nie piszą.
Z kolorami oczu i ich zmianami też każdy jest chory psychicznie według Twojego zdania.
Czekam na linki do źródeł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Co najlepsze sami homoseksualni potwierdzają że Homo w ich życiu to rzecz niechciana. Ale też że można się z tego wyleczyć.

niema przypadku gdzie jakiś heteroseksualny mówi tak samo o swojej orientacji.
czyli rozumiem że nikt nie czuje potrzeby aby się wyleczyć z hetero.

poczytaj sobie wywiady z Homo. nazywanie Homo normalnymi jest zabiegiem jedynie emocjonalnym i taka jest prawda.

https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu

ciekawy wywiad z byłym pedałem któremu udało się zwalczyć zaburzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Przyjechał Pan do Polski jako świadek, który chce dać świadectwo, że jest stuprocentowa szansa na wyjście z homoseksualizmu." jest coś takiego jak biseksualizm.
Jeżeli ktoś przez pewien etap życia twierdzi że jest homo, a później do hetero, to ciągle jest biseksualny...
Albo druga opcja:
Ktoś ma strach bycia homo i ciągle o tym myśli (coś na zasadzie, nie chcę myśleć o bólu głowy a jednak zacznie boleć), jest to częste w etapie dojrzewania, mimo że ta osoba może ciągle być hetero.

W skrócie: nie da się wyzdrowieć z popędu seksualnego bo żaden nie może być chorobą.
Inaczej heteroseksualizm = popęd seksualny też byłby chorobą, a jedynie zdrowym byłby aseksualizm, brak popędu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Nie jest. nie bądź śmieszny bo plujesz w twarz homoseksualistom którzy zapragneli zrobić coś ze swoim życiem i pozbyć się zaburzenia.

Homo jest zaburzeniem inaczej nie byłoby homoseksualistów którzy chcą być normalni. plus niema ani jednego hetero który by chciał zostać homo. chyba że jak sam autor opisuje ktoś ma przykre doświadczenia i zostaje homo.

mam przykład takiej osoby i potem nie miała już pociągu do kobiet a więc twoje myślenie jest błędne,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Z źródła jakie podałeś wynika że osoba rzekomo wyzdrowiała, jest bardzo religijna, a zatem odrzuca nowości, naukę która przeczy jej wierze.
Zatem Twoje źródło nie należy do wiarygodnych.

,,Czy żona pomogła Panu?

Ona po prostu się ze mną nie rozwiodła. Obecnie mamy trójkę wspaniałych dzieci." czyli jest ciągle biseksualny, albo był i jest heteroseksualny, tylko sobie wmawiał (ciągle myślał) o byciu homoseksualnym.


,,99,9 procent psychoterapeutów zupełnie nie wie, w jaki sposób pomóc kobietom i mężczyznom, którzy mają problem niechcianego pociągu do tej samej płci. " czyli zna 99.9% terapeutów? a to niesamowicie ma dobrą pamięć i kontakt z tysiącem terapeutów.

,,Dziękuję za rozmowę.
Źródło nieznane" haha, no i kolejny dowód że Twoje źródło nie jest wiarygodnym.

,,Homo jest zaburzeniem inaczej nie byłoby homoseksualistów którzy chcą być normalni" nie może nim być, skoro jest zajęty przez homofobie.
W takim razie biseksualizm jest zaburzeniem i zdrowiem jednocześnie, a takie coś nie istnieje.

,,mam przykład takiej osoby i potem nie miała już pociągu do kobiet a więc twoje myślenie jest błędne," jedna osoba i to bardzo religijna, zatem to nie dowód.
Są też Ci co wiedzieli boga/bogów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 ,,Homo jest zaburzeniem inaczej nie byłoby homoseksualistów którzy chcą być normalni" nie może nim być, skoro jest zajęty przez homofobie.
W takim razie biseksualizm jest zaburzeniem i zdrowiem jednocześnie, a takie coś nie istnieje.

JEst zaburzeniem jak wiele razy napisałem.
wyjasnij dlaczego zatem nikt nie chce być homoseksualistą, niestety ponieważ jest zaburzeniem i nic tutaj nie zmienisz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Twoje zdanie jest równe temu:

Mój bóg jest tym prawdziwym, jedynym bogiem.

Ja za to odpowiadam:
Jeżeli akurat Twój, jeden z setek bogów jest prawdziwy, to potwierdź jego istnienie, dowodem lug logiczną teorią.
Bez tego, jest równie prawdziwy jak reszta bogów, czyli tak jak elfy, smoki, krasnale czy syreny.

To samo jest z Twoim potwierdzeniem że homoseksualizm nie jest orientacją seksualną.

,,Est zaburzeniem jak wiele razy napisałem.
wyjasnij dlaczego zatem nikt nie chce być homoseksualistą, niestety ponieważ jest zaburzeniem i nic tutaj nie zmienisz" bo boi się gorszego traktowania, czyli tego co Ty robisz...
Masz odpowiedź.

Nie może być zaburzeniem, bo biseksualizm byłby zaburzeniem i zdrowy jednocześnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

Twoje podejście jest czysto emocjonalne. niestety sami homoseksualiści uważają to za zaburzenie dlatego chcą się tego pozbyć.
bo boi się gorszego traktowania, czyli tego co Ty robisz.
chyba kpisz sobie, poprostu chcą mieć normalne życie proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 kwietnia 2021 o 15:53

E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych wymienia trzy typy zaburzeń orientacji seksualnej.

-Zaburzenia dojrzewania płciowego
-Orientacja seksualna niezgodna z ego
-Zaburzenie związków seksualnych

,,bo boi się gorszego traktowania, czyli tego co Ty robisz.
chyba kpisz sobie, poprostu chcą mieć normalne życie proste." do normalnych sam nie należysz, bo cierpisz na homofobie - zaburzenie czyli chorobę psychiczną.
Nie może więc być nią jednocześnie homoseksualizm.
Przeczy to logice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 zmieniłeś temat więc wrzucam jeszcze raz.
Twoje podejście jest czysto emocjonalne. niestety sami homoseksualiści uważają to za zaburzenie dlatego chcą się tego pozbyć.
bo boi się gorszego traktowania, czyli tego co Ty robisz.
chyba kpisz sobie, poprostu chcą mieć normalne życie proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR @Ner3vaR Przykład mężczyzny jaki podałeś, można wywnioskować że ten typek cierpi na:

-Orientacja seksualna niezgodna z ego

Więc nie jest normalnym człowiekiem, a też cierpi na zaburzenie - chorobę psychiczną.

,, zmieniłeś temat więc wrzucam jeszcze raz." ani razu nie zmieniłem tematu.

,,niestety sami homoseksualiści uważają to za zaburzenie dlatego chcą się tego pozbyć." bo myślą tak przez takich jak Ty.
Wierzą w to co tacy jak Ty im powiedzą.
Mimo że żadna agencja naukowa tak nie głosi.

,,chyba kpisz sobie, poprostu chcą mieć normalne życie proste." do normalnych sam nie należysz.
Jeżeli są chorzy to mają mieć dodatkowe zapewnienie, np. renta, ułatwienie w pracy/szkole, a jakoś nic nigdzie takiego nie ma, hmm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69
,,niestety sami homoseksualiści uważają to za zaburzenie dlatego chcą się tego pozbyć."

ponieważ chcą żyć normalnie, a mózg masz wyprany ty i tobie podobni przez tą chorą ideologie ale ja to zmienie..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Do teraz nie podałeś mi:
- cytatu na poparcie swojego zdania
- definicji na poparcie swojego zdania
- powtarzasz jedno i to samo, nic nowego
- nie potrafisz nic obalić, a po prostu powtarzasz ,,że to co podałem jest teorią" nie mając żadnego argumentu czemu

Jedynie potwierdziłeś że jesteś:
- homofobem (chory psychicznie)
- brak kultury, który mógł powstać z przyczyn patologi
- niepoprawne wychowanie lub zły wpływ rówieśników

,,mózg masz wyprany ty i tobie podobni przez tą chorą ideologie ale ja to zmienie.." to samo głoszą płaskoziemcy, gdy ktoś nie zgadza się z ich wierzeniem.
Robisz dosłownie to samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 no nie to ty głosisz coś w stylu płaskiej ziemi. sami Homoseksualni to przyznają.
ale będę tu z tobą dopóki nie zmienisz swojego błędnego myślenia :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR @Ner3vaR Do teraz nie podałeś mi:
- żadnego linku na poparcie swojego zdania
- cytatu na poparcie swojego zdania
- definicji na poparcie swojego zdania
- powtarzasz jedno i to samo, nic nowego, mimo że odpowiedziałem
- nie potrafisz nic obalić, a po prostu powtarzasz ,,że to co podałem jest teorią" nie mając żadnego argumentu czemu

Jedynie potwierdziłeś że jesteś:
- homofobem (chory psychicznie)
- brak kultury, który mógł powstać z przyczyn patologi
- niepoprawne wychowanie lub zły wpływ rówieśników

,,mózg masz wyprany ty i tobie podobni przez tą chorą ideologie ale ja to zmienie.." to samo głoszą płaskoziemcy, gdy ktoś nie zgadza się z ich wierzeniem.
Robisz dosłownie to samo.

,,ale będę tu z tobą dopóki nie zmienisz swojego błędnego myślenia" czekam na dowód że się mylę.

,,no nie to ty głosisz coś w stylu płaskiej ziemi. sami Homoseksualni to przyznają." dziwne, skoro ja korzysta z wiarygodnych źródeł, a Ty tak jak Oni wręcz przeciwnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 twoje źródła są czysto emocjonalną teorią biologiczną.
Sami Homoseksualisci przyznają że jest to zboczenie chcą się z tego leczyć.

samo zniesienie homo jako zaburzenia miało charakter czysto emocjonalny nie naukowy.
niema do tej pory potwierdzenia aby ktoś nie nabył homo w życiu i najczesciej powodem były to ciężkie doświadczenia.

a ponieważ przepisujesz w kółko swoje emocjonalne teorie muszę zaznaczyć iż widzę że stosujesz zasade napisze wiele nieprawdziwych argumentów przeciwko moim argumentom o dużej jakości.

,,ale będę tu z tobą dopóki nie zmienisz swojego błędnego myślenia" czekam na dowód że się mylę.

spokojnie mamy czas. ja tutaj z tobą będę dopóki nie naprawisz swojego myślenia :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 to słowa pedała który nawrócił się na normalność...
Kampania, która wystartowała ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, zorganizowana przez różne grupy homoseksualistów, polega na tym, by tak wpłynąć na opinię publiczną, aby społeczeństwo uwierzyło, że ludzie rodzą się jako homoseksualiści i nie mogą się zmienić. Filozofia tej kampanii jest podobna do filozofii komunizmu. Trzeba powiedzieć coś wystarczająco głośno, powtarzać wystarczająco często przez długi czas, by społeczeństwo uwierzyło w to kłamstwo.

najlepszym dowodem na to wszystko jest obrzydliwy obrazek na democie. Sam autor chyba chciał zboczeńców postawić w dobrym świetle ale przyniosło to odwrotny skutek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR
Tym się posługujesz.

Pseudonauka – rodzaj nieakceptowanego powszechnie przez środowisko naukowe zbioru twierdzeń, które aspirują do miana nauki, lecz nie spełniają jej podstawowych reguł, a w szczególności nie są oparte na metodzie naukowej i nie są intersubiektywnie weryfikowalne (nie mają oparcia w sprawdzalnych i możliwych do powtórzenia doświadczeniach).

Pseudonauka posługuje się językiem naukowym, jednak uzasadniane nim hipotezy, teorie i twierdzenia naukowe nie znajdują potwierdzenia w badaniach naukowych. W skrajnej sytuacji stoją nawet w sprzeczności z teoriami sprawdzonymi naukowo.

Oprócz pseudonauki wyróżnia się:

paranaukę – naukę, która nie została dotąd zaakceptowana przez środowisko naukowe ze względu na brak przeprowadzonych rzetelnych badań, dowodzących istnienia postulowanych zjawisk. Do paranauki zalicza się też historyczną wiedzę przednaukową, której pewne elementy wpłynęły na rozwój współczesnej nauki, ale która obecnie została już odrzucona.
protonaukę – czyli nowe dziedziny nauki, których wyniki nie są jeszcze powszechnie akceptowane z powodu braku wystarczających dowodów eksperymentalnych, ale których dotychczasowe wyniki badań oparte są na znanej lub tworzonej i spójnej metodyce naukowej.

,,spokojnie mamy czas. ja tutaj z tobą będę dopóki nie naprawisz swojego myślenia "
Nigdy, ponieważ ja piszę fakty, a Ty nadal nie podałeś mi żadnego wiarygodnego źródła.
To co podałeś to teksty JEDNEGO bardzo wierzącego mężczyzny, a więc On posługuję się dogmatami wiary, a biblia to tekst sakralny, nie należy do wiarygodnych źródeł.
Zatem nie pisząc mi żadnego linku z wiarygodnym źródłem, przegrywasz dyskusję.

,,społeczeństwo uwierzyło, że ludzie rodzą się jako homoseksualiści i nie mogą się zmienić." to dowód anegdotyczny.

,,Sami Homoseksualisci przyznają że jest to zboczenie chcą się z tego leczyć." to co Oni mówią nie ma żadnego wpływu na fakty.
Płaskoziemcy mówią że ziemia jest płaska, więc jest bo Oni tak mówią?
Znowu analiza konsekwencji rozgniata Twoje zdanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 dobra nie będe czytał tych twoich osobistych insynuacji :D
jeszcze raz dodam że to że napiszesz że wygrałeś dyskusje nie zmieni faktu ani nie robi na mnie wrażenia :-)

,,Sami Homoseksualisci przyznają że jest to zboczenie chcą się z tego leczyć." to co Oni mówią nie ma żadnego wpływu na fakty.

masz szczęście że nie rozmawiamy twarzą w twarz bo po tym tekscie już by leciała pięść na twoją mordę.
to tak samo jakbyś powiedział że to jak czują się kobiety po aborcji niema wpływu na to jaka jest aborcja.
ty bezczelny ludzki pomiocie xD

jak już wspomniałem niema znaczenia czy jest on religijny. a może właśnie ma większe znaczenie :-)

naprawisz swoje myślenie, zaoram Cię tak samo jak poprzednim razem :-)

a i znowu stosujesz widać zasade kto więcej mówi > kto mówi prawde (ja)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Pseudonaukę charakteryzują zwykle następujące cechy, z których każda może wystąpić razem z innymi lub osobno:

1. głoszenie prawdziwości teorii, zanim zostaną one zweryfikowane eksperymentalnie;
2. głoszenie teorii, które są tak skonstruowane, że nie da się ich zweryfikować naukowo;
3. głoszenie teorii, które zostały negatywnie zweryfikowane eksperymentalnie;
4. głoszenie teorii, które stoją w jawnej sprzeczności z teoriami dobrze udokumentowanymi eksperymentalnie;
5. odmowa poddania własnych teorii weryfikacji eksperymentalnej;
6. odmowa dostarczenia własnych dowodów, które będą na tyle silne, aby wytrzymać proces recenzowania publikacji naukowych;
7. głoszenie wadliwie skonstruowanych teorii – niepoddających się falsyfikacji lub łamiących zasadę tzw. brzytwy Ockhama

,,masz szczęście że nie rozmawiamy twarzą w twarz bo po tym tekscie już by leciała pięść na twoją mordę." oj ktoś tu mi grozi, potwierdzając swój patologiczny umysł.

,,jak już wspomniałem niema znaczenia czy jest on religijny. a może właśnie ma większe znaczenie " ma i to duże.

,,znowu stosujesz widać zasade kto więcej mówi > kto mówi prawde (ja)" to czemu nie potrafisz podać wiarygodnego źródła?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

NApisałem Ci wyraźnie że twoje źródła możesz sobie darować ponieważ są one nacechowane emocjonalnie i pisane w trybie przypuszczającym więc ich wiarygodnosc jesc żadna.

Napisz mi w końcu jaka osoba istota urodziła się jako homo bo od 2 dni nie potrafisz tego podać.
odpowiedz na pytanie dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia.

jeżeli nie odpowiesz na to pytanie to Przegrałeś.

,,masz szczęście że nie rozmawiamy twarzą w twarz bo po tym tekscie już by leciała pięść na twoją mordę." oj ktoś tu mi grozi, potwierdzając swój patologiczny umysł.

nie groże tylko w życiu nie widziałem takiego patologicznego śmiecia który głosi szkodliwą ideologie przez co wielu młodych ludzi może spotkać tragedia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Jak to jest, że Ty ciągle powtarzasz jedno i to samo, mimo że słownik obala Twoje zdanie.
(błędnie interpretujesz definicje słów)
Podaje że jedno Twoje zdanie kłóci się z drugim i zamiast przyjąć że ten Twój argument jest bez sensu, piszesz go ponownie, myśląc że stanie się faktem.
Posługujesz się dowodem anegdotycznym, który ma takie DWIE definicje:
1 – gdy istnieje wątpliwość co do jego prawdziwości, sam dowód nie jest godny zaufania
2 – dowód który może być prawdziwy I weryfikowalny, użyty do osiągnięcia konkluzji, która z niego wynika, ale ma zbyt mało wiarygodnych danych
I mimo to mógłbyś mieć rację, to jednak ilość informacji jakie podajesz jest zbyt mała, aby uznać to za prawdę.
Wykluczyłem to aby jakakolwiek orientacja seksualna mogłaby należeć do dewiacji/zboczeń i zaburzeń/chorób psychicznych.
Zatem czym jest, aby nazywać homoseksualizm czymś innym niż heteroseksualizm?

,,nie groże tylko w życiu nie widziałem takiego patologicznego śmiecia który głosi szkodliwą ideologie przez co wielu młodych ludzi może spotkać tragedia." to Ty należysz do patologii i to Ty stanowisz zagrożenie dla normalnych osób z mniejszości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 nie potrafisz odpowiedzieć na pytania więc zamieszcze je kolejny raz:
Napisz mi w końcu jaka osoba istota urodziła się jako homo bo od 2 dni nie potrafisz tego podać.
odpowiedz na pytanie dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia.

jeżeli nie odpowiesz na to pytanie to Przegrałeś.

"Wykluczyłem to aby jakakolwiek orientacja seksualna mogłaby należeć do dewiacji/zboczeń i zaburzeń/chorób psychicznych.
Zatem czym jest, aby nazywać homoseksualizm czymś innym niż heteroseksualizm?"

ty sobie możesz do woli wykluczać akurat.

"Zatem czym jest, aby nazywać homoseksualizm czymś innym niż heteroseksualizm?"

To dlaczego zatem żaden hetero nie stara się o to aby być homo. a w drugą stronę już tak ?.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Po jakimś czasie dyskusji zaczynasz grozić i używać wulgarnych słów, dopiero po kilkadziesiąt komentarzy podajesz WRESZCIE link, który prowadzi do tekstu JEDNEJ osoby bardzo religijnej.
Obalam go brakiem logiki, Ty za to wracasz powtarzać stare swoje tekst, które też obaliłem brakiem logiki.
Gdyby biseksualizm nie istniał, wtedy Twój argument że hetero = normalność, homo = nienormalność byłby logiczny.
Ale prawda jest inna.
Biseksualizm nie może (nic nie może) być jednocześnie chorobą psychiczną/zaburzeniem i zdrowiem.
Znowu ukazuje się Twoja sprzeczność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Napisz mi w końcu jaka osoba istota urodziła się jako homo bo od 2 dni nie potrafisz tego podać.
odpowiedz na pytanie dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia.

jeżeli nie odpowiesz na to pytanie to Przegrałeś.
To dlaczego zatem żaden hetero nie stara się o to aby być homo. a w drugą stronę już tak ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Twoja taktyka jest taka że gdy ktoś nie zgadza się z Twoim zdaniem i podaje źródła agencji naukowych, zaczynasz pisać że to przed nacisk, ideologię, manipulacja faktami.
To nie jest wystarczający argument, aby można go uznać prawdą.
Jest równie prawdziwy jak głoszenie że wirusy (biologiczne i komputerowe) są stworzone przez agencje medyczne/twórców antywirusów.
Jeżeli miałoby się to okazać prawdą, trzeba dać dowód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 Napisałem Ci już tysiąc razy że wszystkie twoje dowody to nacechowane emocjonalnie artykuły.
plus dużo przypuszczeń na zasadzie" że skoro być może homo jest od urodzenia tzn że być może jest naturalny"

nie podałeś odpowiedzi na moje pytania więc kolejny raz je zamieszczam.
dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia.

jeżeli nie odpowiesz na to pytanie to Przegrałeś.
To dlaczego zatem żaden hetero nie stara się o to aby być homo. a w drugą stronę już tak ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Przykład jak działa analiza konsekwencji:
Ktoś piszę że pedofilia dominuje u populacji homoseksualnej.
To prawda, a jak wiemy pedofilia to coś bardzo okrutnego.
Problem w tym że są i gorsze rzeczy.
U populacji heteroseksualnej dominują mordercy, złodzieje, kanibale, przemytnicy, narkomani, alkoholicy, palacze, handlarze żywym towarem, nielegalna prostytucja
Zaś u populacji bi i aseksualnej nie dominuje żadne przestępstwo, zatem bi i aseksualni są to jedyną grupą normalnych ludzi.

,,jeżeli nie odpowiesz na to pytanie to Przegrałeś.
To dlaczego zatem żaden hetero nie stara się o to aby być homo. a w drugą stronę już tak ?" dla Ciebie mogę przegrać, ale z perspektywy nauki, nigdy nie przegram.

,,dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia." znowu wykorzystam analizę konsekwencji, która obali Twój tok myślenia.
Wiele rudych osób nie chcę być rudymi, a blondynami lub brunetami, więc rudzi są chorzy?
A wiesz co łączy rudych i homoseksualnych? mniejszość, a mniejszość = gorsze traktowanie lub inne traktowanie.
Tadaam właśnie potwierdziłem że nie jesteś w stanie mi nic zaprzeczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

Rozmawiamy o zboczeniach seksualnych więc temat o przestepstwach to inna rozmowa wiec nie bierzemy tego pod uwage.

nie odpowiedziałeś na to pytanie wiec wrzucam ponownie :-)
To dlaczego zatem żaden hetero nie stara się o to aby być homo. a w drugą stronę już tak ?

na kolejne pytanie odpowiedziałeś zmieniając temat i twoja odpowiedź jest nacechowana emocjonalnie wiec rownież jej nie przyjmuje i wrzucam ponownie do przemyślenia.

dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia.
Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Podaje definicje, źródła, cytaty, Ty je odrzucasz.
Nie mój problem że potwierdzasz bycia homofobem i trollem.
Cierpisz na zaburzenie - chorobę psychiczną, która jest nienaturalna i nienormalna.
Występuje u osób z patologicznych rodzin lub złego wpływu rówieśników.
Ciągły Twój brak poparcia swojej tezy, jedynie potwierdza powyższy tekst.

,,Rozmawiamy o zboczeniach seksualnych więc temat o przestepstwach to inna rozmowa wiec nie bierzemy tego pod uwage." z czego najbardziej znane zboczenia są przestępstwami: pedofilia, zoofilia, nekrofilia.

,,To dlaczego zatem żaden hetero nie stara się o to aby być homo. a w drugą stronę już tak ?" odpowiedziałem i to nie raz.

,,dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia."
Podałem przykład że te pytanie jest bez sensu.
Oto on:
Wiele rudych osób nie chcę być rudymi, a blondynami lub brunetami, więc rudzi są chorzy?
A wiesz co łączy rudych i homoseksualnych? mniejszość, a mniejszość = gorsze traktowanie lub inne traktowanie.

Gdybyś miał rację, wtedy rudość powinno być traktowane jak zaburzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69
Wiele razy wyjasniałem Ci te twoje źródła
wszystkie są nacechowane emocjonalnie i wiekszość to wybujałem teorie tak samo jak 40 pare płci.

ponieważ nie odpowiedziałeś kolejny raz na moje pytania wrzucam je ponownie plus wracam do poprzednich na które nie odpowiedziałeś.

dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia?

dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia ?

dlaczego niema w naturze żadnego homo który nie powstał by w warunkach zdrowych albo bez przykrych doświadczeń ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,Wiele razy wyjasniałem Ci te twoje źródła
wszystkie są nacechowane emocjonalnie i wiekszość to wybujałem teorie tak samo jak 40 pare płci." nic nie zrobiłeś poza ich ignorowaniem.
To jest teoria naukowa.

,,ponieważ nie odpowiedziałeś kolejny raz na moje pytania wrzucam je ponownie plus wracam do poprzednich na które nie odpowiedziałeś." odpowiedziałem tym że jest sprzeczne same w sobie.

,,dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia?" czyli dla Ciebie rudzi są chorzy psychicznie - cierpią na zaburzenie.

,,dlaczego niema w naturze żadnego homo który nie powstał by w warunkach zdrowych albo bez przykrych doświadczeń " dowód anegdotyczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 znowu nie odpowiedziałeś na pytania więc wrzucam ponownie plus pytania kolejne na które pewnie też nie odpowiesz.

dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia?

dlaczego skoro Homo nie jest zaburzeniem to dlaczego wielu homo chce być hetero i żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia ?

dlaczego niema w naturze żadnego homo który nie powstał by w warunkach zdrowych albo bez przykrych doświadczeń ?

dlaczego na obrazku demotywatora Homo przedstawieni są jako zboczeńcy mimo iż widać że jest to demot raczej broniący homo :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 argumentu o kolorze włosów nie przyjmuje ponieważ jest to inne zagadnienie po drugie na kolor włosów nie mamy wpływu na orientacje mamy poniekąd. chyba że przedstawisz dowód w postaci osoby która od urodzenia była homoseksualna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,, na orientacje mamy poniekąd" nie mamy.
Albo inaczej.
Wpływ losu (rówieśników, rodziny, życia) jest taki sam jak na siwienie.

,,żaden hetero nie chce być homo chyba że zostanie zmuszony do tego przez wystąpienie zaburzenia?" bo większość nie chcę być mniejszością.
Mniejszość boi się gorszego traktowania, czyli tego co Ty robisz, więc chcę być w większości.

,,dlaczego niema w naturze żadnego homo który nie powstał by w warunkach zdrowych albo bez przykrych doświadczeń ?" potwierdziłem że w patologii homoseksualizm to rzadkość, ale nadal odrzucasz.

,,dlaczego na obrazku demotywatora Homo przedstawieni są jako zboczeńcy mimo iż widać że jest to demot raczej broniący homo" stereotyp.
Dla Ciebie ważniejsze jest tekst z obrazka, niż z linków międzynarodowych agencji naukowych, okej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69
Albo inaczej.
Wpływ losu (rówieśników, rodziny, życia) jest taki sam jak na siwienie.

w takim razie czekam na dowód w postaci osoby która urodziła się homo.
bo większość nie chcę być mniejszością.
Mniejszość boi się gorszego traktowania, czyli tego co Ty robisz, więc chcę być w większości.

bzdura totalna.
w takim razie wyslij mi dowód w postaci odpowiedzi na pytanie "PO CO" ktoś chciałby być Homo.

potwierdziłem że w patologii homoseksualizm to rzadkość, ale nadal odrzucasz.
nie potwierdziłeś. więc kopiuje pytanie.
dlaczego niema w naturze żadnego homo który nie powstał by w warunkach zdrowych albo bez przykrych doświadczeń ?

nie odpowiedziałeś na kolejne pytanie więc wrzucam ponownie...
dlaczego na obrazku demotywatora Homo przedstawieni są jako zboczeńcy mimo iż widać że jest to demot raczej broniący homo.Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR

,,w takim razie czekam na dowód w postaci osoby która urodziła się homo.
bo większość nie chcę być mniejszością." podawałem go wiele razy, nie pytaj się znowu bo to nic Ci nie da.

,,bzdura totalna.
w takim razie wyslij mi dowód w postaci odpowiedzi na pytanie "PO CO" ktoś chciałby być Homo." nie chcę ktoś być homo, a porównałem to z kolorem włosów.
Też dostałeś odpowiedź, ale nadal ignorujesz.
Ciekawostka:
Ktoś kto nie akceptuje swojej orientacji seksualnej, czyli chce inną jest zaburzeniem, ale nie sama orientacja seksualna.

Naucz się używać znaków do cytowania.

,,dlaczego na obrazku demotywatora Homo przedstawieni są jako zboczeńcy mimo iż widać że jest to demot raczej broniący homo." odpowiedziałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69
,,w takim razie czekam na dowód w postaci osoby która urodziła się homo.
bo większość nie chcę być mniejszością." podawałem go wiele razy, nie pytaj się znowu bo to nic Ci nie da.

bede wklejał dopoki nie odpowiesz

ok to podaj w kolejnej wiadomości przykład osoby która urodziła się homo.

w takim razie wyslij mi dowód w postaci odpowiedzi na pytanie "PO CO" ktoś chciałby być Homo." nie chcę ktoś być homo, a porównałem to z kolorem włosów.

nie można porównać czegoś na co nie mamy wpływy z czymś na co mamy wpływ.

ok ale skoro tak to właśnie potwierdziłeś że orientacje można zmienić.

czekam na poważną odpowiedź.
"PO CO" ktoś chciałby być Homo.

"Ktoś kto nie akceptuje swojej orientacji seksualnej, czyli chce inną jest zaburzeniem, ale nie sama orientacja seksualna."

skoro Homo nie jest zaburzeniem to w takim razie są osoby hetero które chcą zostać Homo. podaj przykład w kolejnej wiadomości takiej osoby. jak nie podasz to oznacza że homo jest zaburzeniem.

,,dlaczego na obrazku demotywatora Homo przedstawieni są jako zboczeńcy mimo iż widać że jest to demot raczej broniący homo." odpowiedziałem.
nie odpowiedziałeś.

w takim razie zmieniam pytanie tak aby ci sie mózg nie zlasował.
skoro podany obrazek jest stereotypem dlaczego homo sami siebie przedstawiają jako zboczeńców.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Wychodzi więc na to że dla Ciebie homo/aseksualizm i w połowię biseksualizm jest zaburzeniem, bo nie da się w naturalny sposób rozmnażać.
Czyli dla Ciebie brak popędu seksualnego jest równie z popędem seksualnym do tej samej płci...
Logiki tu nie widać w ogóle.

,,ok to podaj w kolejnej wiadomości przykład osoby która urodziła się homo.

w takim razie wyslij mi dowód w postaci odpowiedzi na pytanie "PO CO" ktoś chciałby być Homo." nie chcę ktoś być homo, a porównałem to z kolorem włosów." odpowiedziałem.

,,nie można porównać czegoś na co nie mamy wpływy z czymś na co mamy wpływ." no i sam przyznałeś że nie mamy wpływu na orientacje seksualną.

,,"PO CO" ktoś chciałby być Homo." odpowiedziałem.

,, jak nie podasz to oznacza że homo jest zaburzeniem." nie może nim być, bo jest nim homofobia.

,,dlaczego homo sami siebie przedstawiają jako zboczeńców." uogólniasz czyjeś zdanie.
To że coś powie/napisze kilka/kilkanaście osób, nie znaczy że jest prawdą.

Znowu rozwiązałem wszystko co napisałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69

kręcisz więc wrzucam kolejny raz te same pytania aż w końcu odpowiesz.
na kolor włosów mamy wpływ. więc wracamy do pytania...
PO CO" ktoś chciałby być Homo.?

skoro Homo nie jest zaburzeniem to w takim razie są osoby hetero które chcą zostać Homo. podaj przykład w kolejnej wiadomości takiej osoby. jak nie podasz to oznacza że homo jest zaburzeniem.


nie uogółniam czyjegoś zdania więc....
skoro podany obrazek jest stereotypem dlaczego homo sami siebie przedstawiają jako zboczeńców?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Rudość, leworęczność i homoseksualizm, co je łączy?
Mniejszość i to że kiedyś były uważane za choroby i coś nienormalnego/nienaturalnego.
Nikt nie rodzi się z lewo/praworęcznością, więc według Ciebie każdy lewo/praworęczny jest chory psychicznie - cierpi na zaburzenie.
Większość niemowląt ma niebieski kolor oczu, który niejednokrotnie może się zmieniać.
Więc według Ciebie każda osoba której zmienił się kolor jest chora psychicznie - cierpi na zaburzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69
Rudość, leworęczność i homoseksualizm, co je łączy? nic nie łączy.
rudość i leworęczność jest od urodzenia. niema genu Homoseksualizmu więc nie jest od urodzenia.

Jeśli rudość i leworęczność jest na równi homo to znaczy że można zmienić orientacje czyli można wyleczyć Homoseksualistów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Orientacja seksualna – względnie trwały emocjonalny, romantyczny lub seksualny pociąg do osób określonej płci.
Doświadczanie i świadomość orientacji seksualnej jednostki może rozwijać się poprzez różnorodne fazy eksploracji i rozwoju tożsamości poprzez okres dojrzewania i w dorosłości.

Odrębną od orientacji seksualnej kwestią są związki, jakie tworzą osoby biseksualne.
Pozostawanie w związku z osobą płci przeciwnej nie oznacza automatycznie orientacji heteroseksualnej i vice versa

W tym samym roku w czasopiśmie „Journal of the Gay and Lesbian Medical Association” opublikowano badanie, z którego wynika, że 80% gejów, 62% lesbijek, 67% biseksualnych mężczyzn i 25% biseksualnych kobiet ma poczucie, że nie miało żadnego wyboru w kwestii swojej orientacji seksualnej.

kryptogej - homoseksualista ukrywający swoją prawdziwą orientację seksualną.
Jest to zaburzenie - choroba psychiczna, taka osoba nie akceptuje swojej orientacji seksualnej.

Homofilia - od wielu lat słowo przestało mieć znaczenie/wpływ.

Gdyby homoseksualizm był chorobą psychiczną - zaburzeniem, nazywałby się homofobia (czekaj, to już istnieje, ale dotyczy innych ludzi)
Gdyby homoseksualizm był dewiacją - zboczeniem, nazywałby się homofilią.

A zatem, jeżeli uznajesz homoseksualizm za jedno z powyższych słów, to znaczy że Twój argument jest bezużyteczny.

,,nic nie łączy.
rudość i leworęczność" łączy je mniejszość i to że kiedyś były uznawane za choroby.

,,orientacje czyli można wyleczyć Homoseksualistów." wyleczyć a zmienić to są dwie różne rzeczy.
Wyleczyć = pozbyć, więc wyleczenie z homoseksualizmu skutkowałoby aseksualizmem i działałoby to na heteroseksualizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
0 / 0

@Eskim0s69 znowu nie odpowiedziałeś na pytania więc zaczynamy od nowa.

PO CO" ktoś chciałby być Homo.?

skoro Homo nie jest zaburzeniem to w takim razie są osoby hetero które chcą zostać Homo. podaj przykład w kolejnej wiadomości takiej osoby. jak nie podasz to oznacza że homo jest zaburzeniem.

skoro podany obrazek jest stereotypem dlaczego homo sami siebie przedstawiają jako zboczeńców?.
rudość i leworęczność" łączy je mniejszość i to że kiedyś były uznawane za choroby.

z emocjonalnego punktu widzenia na pewno. i tak jak reszta twoich argumentów i ten jest emocjonalny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR Homofobia – negatywne postawy i uczucia wobec homoseksualności lub osób postrzeganych jako lesbijki lub geje.
Jest definiowana jako nienawiść, pogarda, uprzedzenia, niechęć, wstręt lub antypatia wobec osób homoseksualnych, może być oparta na irracjonalnym lęku lub niewiedzy, często wiąże się z przekonaniami religijnymi oraz może skutkować dyskryminacją, prześladowaniem i innymi rodzajami przemocy.

Zachowania homoseksualne występują u kręgowców, szczególnie u gatunków żyjących w społecznościach, np. u ptaków morskich i ssaków, w tym wśród najbliżej spokrewnionych z człowiekiem szympansów. Zachowania takie zaobserwowano do tej pory u ponad 1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u ponad pięciuset z nich
Nigdzie nie było wzmianki patologii u powyższych zwierząt.

,,podaj przykład w kolejnej wiadomości takiej osoby. jak nie podasz to oznacza że homo jest zaburzeniem." homofobia jest na to odpowiedzią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69
u zwierząt homoseksualizm występuje w przypadku braku możliwosci seksu z samicą. tak samo u ludzi.

odpowiedz w końcu na poniższe pytania...

PO CO" ktoś chciałby być Homo.?

skoro homo nie jest zaburzeniem to czym przekonałbyś kogoś do zostania homo ?

skoro Homo nie jest zaburzeniem to w takim razie są osoby hetero które chcą zostać Homo. podaj przykład w kolejnej wiadomości takiej osoby. jak nie podasz to oznacza że homo jest zaburzeniem.

skoro podany obrazek jest stereotypem dlaczego homo sami siebie przedstawiają jako zboczeńców?.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 kwietnia 2021 o 20:21

E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR Czytałem sporo tekstów o homoseksualiźmie i nigdzie nie trafiłem, aby powstawał głównie w rodzinach patologicznych.

Jeżeli miałbyś rację to tym bardziej nie powinno się źle wpływać na osoby homoseksualne.
Skoro (niby) mieli okropnych rodziców/rodzinę, to czemu mają mieć przechlapane dalsze życie?
Podaj źródło skąd pobrałeś informację że homoseksualizm jest skutkiem rodzin patologicznych.

,,skoro podany obrazek jest stereotypem dlaczego homo sami siebie przedstawiają jako zboczeńców" Przedwczesne uogólnienia

,,skoro homo nie jest zaburzeniem to czym przekonałbyś kogoś do zostania homo" Błąd formalny

,,podaj przykład w kolejnej wiadomości takiej osoby. jak nie podasz to oznacza że homo jest zaburzeniem." Argumentum ad populum

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69

"Skoro (niby) mieli okropnych rodziców/rodzinę, to czemu mają mieć przechlapane dalsze życie?"

nie mówię że mają mieć przechlapane dalsze życie i nic do nich nie mam tylko trzeba nazywać rzeczy po imieniu. nazywanie inaczej to podejscie czysto emocjonalne.

,,skoro homo nie jest zaburzeniem to czym przekonałbyś kogoś do zostania homo" Błąd formalny
nie jest to błąd formalny.

Dobre to powiedz w takim razie skoro orientacje są sobie równe to skoro jestem hetero to czym przekonałbyś mnie do zostania Homo.

podaj przykład w kolejnej wiadomości takiej osoby. jak nie podasz to oznacza że homo jest zaburzeniem.

nie potrafisz odpowiadzieć na te pytania gdyż wiesz że na 100% rodziców odpowiedziałoby że mimo braku homofobii woleli by aby ich dziecko było Hetero, jak myslisz dlaczego ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR Podaj mi czym dla CIEBIE jest homo, bi, aseksualizm.
Podaj dowód, link, cytat.
(nie z biblii dowów, czy cytat religijny bo nawet płaskoziemcy to robią)

,,Dobre to powiedz w takim razie skoro orientacje są sobie równe to skoro jestem hetero to czym przekonałbyś mnie do zostania Homo." nie da się przekonać, jest to niemożliwe.
Jedyne ,,zmiany" jako eksperymenty ,,leczenia" działały po lobotomii...
Czyli w skrócie pranie mózgu.

,,nie jest to błąd formalny." jest.

,,nie mówię że mają mieć przechlapane dalsze życie i nic do nich nie mam tylko trzeba nazywać rzeczy po imieniu." to czym jest homoseksualizm?
Skoro niemożliwe aby był zaburzeniem - chorobą psychiczną, ani dewiacją - zboczeniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 jest zaburzeniem. niema znaczenia czy ktoś jest chrześcijaninem czy nie.
może oprócz tego że chrześcijanie są bardziej świadomi tego że robią źle a ateistom to wszystko jedno gdzie chu ja pchają.

https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu

,,Dobre to powiedz w takim razie skoro orientacje są sobie równe to skoro jestem hetero to czym przekonałbyś mnie do zostania Homo." nie da się przekonać, jest to niemożliwe.
to skoro homoseksualiste da sie przekonać na bycie hetero to znaczy że homo jest zaburzeniem.
",,nie jest to błąd formalny." jest". nie jest

to czym jest homoseksualizm

jest zaburzeniem. jeśli nie jest zaburzeniem to powiedz mi dlaczego 100% rodziców woli aby ich dzieci były hetero. nie odpowiesz oczywiście na to pytanie ponieważ homo jest nie chciane nawet przez takich ludzi jak ty. a mówienie że jest normalny to podejście czysto emocjonalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,,jest zaburzeniem. niema znaczenia czy ktoś jest chrześcijaninem czy nie." nie może nim być, bo homofobia nim jest.
A nic nie może być w połowie zaburzeniem i w połowię zdrowiem.
Twoje zdanie się kłóci, więc jest to niemożliwe.

,,jeśli nie jest zaburzeniem to powiedz mi dlaczego 100% rodziców woli aby ich dzieci były hetero" prawdziwy rodzic nie oczekuje tego że jego dziecko musi być hetero...
Człowiek poprawnie wychowany, posiadający kulturalne zachowanie zaakceptuje swoje dziecko, ale Twój rozum tego nie ogarnia.

Prawdziwa wersja
Hetero = <
Homo = >
Bi = x
Aseksualizm = 0

Twoja wersja:
Hetero = <
Homo = 0 (bo twierdzisz że nie jest orientacją seksualną)
Bi = ???
Aseksualizm = 0 ??

Inna wersja:
Hetero = <
Homo = 0
Biseksualizm = < i 0 (czyli jest i nie jest jednocześnie)
Aseksualizm = ??? (czyli ani nie jest, ani nie nie jest)

Tu jest stara znajoma analiza konsekwencji.
I przez tylko tą analizę, da się obalić Twoją teorię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 zmieniłeś temat więc wklejam ponownie..

jest zaburzeniem. niema znaczenia czy ktoś jest chrześcijaninem czy nie.
może oprócz tego że chrześcijanie są bardziej świadomi tego że robią źle a ateistom to wszystko jedno gdzie chu ja pchają.

zmieniłeś znaczenie intencje pytania zmieniając Woleć na oczekuje a więc wrzucam ponownie pytanie.

jeśli nie jest zaburzeniem to powiedz mi dlaczego 100% rodziców woli aby ich dzieci były hetero?

i powiedz mi w końcu skoro Hetero i Homo niema miedzy nimi różnicy to napewno są jakieś pozytywne cechy bycia homo oczywiście jeśli niema pozytywów to homo jest zaburzeniem zboczeniem.

oczywiście homo jest zobczeniem a nazywanie ich normalnymi to zagranie czysto emocjonalne. tak samo jak wykreslenie ich z listy zaburzeń było emocjonalne o czym piszą sami homoseksualisci

zabawne im więcej czasu z toba spedzam tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu ze homo to zboczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@Ner3vaR ,,zabawne im więcej czasu z toba spedzam tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu ze homo to zboczenie." możesz się przekonywać ile zechcesz, ale to nadal nie ma żadnej wartości na fakty.

,, zmieniłeś temat więc wklejam ponownie" nie zmieniłem.

,,jest zaburzeniem." podaj dowód.
Nie może być zaburzeniem, analiza konsekwencji niszczy to jednym zdaniem:
Jeżeli hetero lub homoseksualizm byłby zaburzeniem, wtedy biseksualizm byłby w połowie zaburzeniem i w połowie zdrowiem.

,,jeśli nie jest zaburzeniem to powiedz mi dlaczego 100% rodziców woli aby ich dzieci były hetero?" podaj mi źródło skąd wiesz że 100%?
Przeprowadzałeś wywiad z wszystkimi rodzicami?

,,oczywiście jeśli niema pozytywów to homo jest zaburzeniem zboczeniem." nie ma czegoś takiego.
Skąd wyssałeś tą ,,definicje"?
Podaj źródło.

,,oczywiście homo jest zobczeniem a nazywanie ich normalnymi to zagranie czysto emocjonalne." to Twoje wierzenie, a nie fakt.
Zboczenie - dewiacja popęd seksualny do cechy lub/i obiektu, a płeć nim nie jest.

,,tak samo jak wykreslenie ich z listy zaburzeń było emocjonalne o czym piszą sami homoseksualisci" podaj źródło.
Agencje naukowe głoszą co innego.Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Ner3vaR
+1 / 1

@Eskim0s69 skoro nie odpowiedziałeś na pytanie wrzucam ponownie
jeśli nie jest zaburzeniem to powiedz mi dlaczego 100% rodziców WOLI aby ich dzieci były hetero?.

NAzywanie homo normalnymi ma podejscie czysto emocjonalne to fakt.

,tak samo jak wykreslenie ich z listy zaburzeń było emocjonalne o czym piszą sami homoseksualisci
https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu

ok czyli kolejne pytanie jezeli bys niedaj Boże się rozmnożył to wolałbyś aby twoje dziecko było Homo czy Hetero ?Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@Ner3vaR ,,tak samo jak wykreslenie ich z listy zaburzeń było emocjonalne o czym piszą sami homoseksualisci" posługujesz się jednym źródłem i to religijnym...
Nie da się wyjść z żadnego popędu seksualnego, nie ma na to żadnego dowodu NAUKOWEGO>

,,ok czyli kolejne pytanie jezeli bys niedaj Boże się rozmnożył to wolałbyś aby twoje dziecko było Homo czy Hetero " prawdziwy rodzic nie ma czegoś takiego jak: woli dziecko te lub te.
Na tej samej zasadzie można uznać: co wolisz, dziewczynkę czy chłopca...

,,NAzywanie homo normalnymi ma podejscie czysto emocjonalne to fakt." nie ma żadnego naukowego dowodu że homoseksualizm nie jest orientacją seksualną.

,,jeśli nie jest zaburzeniem to powiedz mi dlaczego 100% rodziców WOLI aby ich dzieci były hetero?." podaj mi źródło tej informacji.
Odpowiedziałem, ale Ty nadal nie podajesz źródła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem