Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
465 485
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar hazard8
+1 / 13

Dlaczego Oni nie klęczą??!!! XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y YooRFacE
+12 / 22

Mówisz o tym czarnuchu, przy którym badania wykazały, że zaćpał sie na śmierć, bo wykryto w jego ogranizmie mnóstwo bardzo szkodliwych substacji, a sekcja nie wykazała żadnych urazów w okolicach szyi? Faktycznie, szkoda policjanta, dobrą robote wykonał a wszyscy się na niego uwzieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vkandis
+2 / 2

@Goretex - sam sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz, że na razie nic nie wskazuje, że przedawkował, bo proces nadal się toczy a potem stwierdzasz, że "w wyniku zatrzymania". Jak już coś to "w trakcie zatrzymania", skoro przyczyna nie jest potwierdzona przez sąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vkandis
+3 / 3

@Goretex - No to jest oczywiste, że sprawa powinna zostać zbadana. Problem w tym, że USA jakie jest wszyscy wiemy i biorąc pod uwagę stan wiedzy policjanta w momencie zatrzymania ja się w sumie nie dziwię, że starał się go utrzymać na ziemi, unieruchomionego. Dość sporych rozmiarów gość, naćpany pod korek, agresywny ... sam bym go trzymał aż do pełnego unieruchomienia (kajdanki czy co tam)nie zwracając specjalnie uwagi na to co mówi, bo podejrzewałbym, że po prostu chce się uwolnić, żeby dalej świrować.
Zapewne sprawa jest dość skomplikowana jak większość takich spraw, ale robienie z ćpuna i przestępcy bohatera narodowego, tylko dlatego, że był czarny to już przesada nawet jak na USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
+1 / 3

@goretex wyniki sekcji mówią jasno że przedawkował, do tego nie miał żadnych urazów związanych z "duszeniem" przez kolano. A trudności z oddychaniem miał już siedząc w samochodzie, po połknięciu dragów które chciał "ukryć"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y YooRFacE
+4 / 6

Policja nie ma lekka robote podejrzany byl nacpany co spowodowalo taki zestaw procedur. POLICJA MUSI DBAC TEZ O SWOJE ZYCIE dlatego stworzono takie procedury. Bandyta to bandyta nie wiesz jaka bedzie jego reakcja. Policjant ktory zatrzynal georga mial parenascie lat doswiadczenia i kilka razy uczwstrzal w strzelaninie. Jezeli wkraczasz na droge przestepczosci to licz aie z jej konsekwencjami (no chyba ze mowimy o politykach to nic Ci nie grozi). Policjant postapil slusznie, ten ćpun i tak by zginal bo w jego ogranizmie wykryto tyle szkoldiwych substancji, ze aby go uratowac musiala byc wezwana karetka, a zatrzymany nie przyznawal sie do zazycia narkotykow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
+1 / 1

Tak, trzymanie kolana na większym zacofanym przestępcy to jest technika która są nauczani policjanci. Chauvin jako doświadczony policjant przez wiele lat pewnie regularnie kładł kolano na przestępcach i dziwnym trafem umarł akurat ten co miał we krwi śmiertelna dawkę narkotykow. No co za przypadek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
+1 / 1

I tak chauvin nie ma sprawiedliwego procesu. Obrona policjanta przedstawia dowody a oskarżyciele robią emocjonalny cyrk.
Tu koleś co nieco opowiada o 49:45 https://youtu.be/mkkMnwH7xHY

Kolejna sprawa to sąd i przysięgli którzy doskonale wiedzą że jeśli wydadzą wyrok nie zgodny z wolą czarnych to miasta zapłoną. Dlatego chauvin nie ma szans na sprawiedliwy wyrok

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
+1 / 1

Miało być "zacpanym" ale w sumie błędu nie ma :p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
0 / 0

Piszesz o sekcji zwłok zrobionej na zlecenie rodziny ?

Super, róbmy sekcje aż wyjdzie to co chcemy żeby wyszlo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem