Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
626 649
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar TomorrowNeverKnows
+14 / 20

@damianszefo Po co Ty w ogóle piszesz jakieś komentarze? Przecież wiadomo, że i tak jakąś durnotę napiszesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+11 / 23

@damianszefo mniej TVPIS i Radia Maryja trollu. Jesteś zwykłym PISowcem chorym z nienawiści. Jak władza wróci w normalne ręce to skończy wam się przyzwolenie na ksenofobię i pójdziecie siedzieć. Mam nadzieje, że na długo.

Prędzej to twój ukochany prezes reaktywuje obozy żeby zrobić odwet na Niemcach, potem na Rosji, potem na innych narodach z którymi mieliśmy zaszłości historyczne, innowiercach, homoseksualistach i każdym, kto ma inne poglądy niż wy. Ale wy jesteście tak zaślepieni nienawiścią, że nawet nie widzicie, że wasz prezes ma takie same poglądy jak Hitler i krzyżacy. Piękne wzory godne najbardziej antyniemieckiej partii świata, której dewizą jest "je**ć szkopów". Gdybyście faktycznie kierowali się tym hasłem to widzielibyście podobieństwa w poglądach obu dyktatorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 11

@damianszefo prawda boli PISiorku? No dalej zapieprzaj na Żoliborz z transparentem "je**ć szkopów". Ku chwale najjaśniejszego, z Bożej laski nam panującego, pierwszego germanofoba Jarosława. Ty tylko tyle potrafisz (zresztą nie tylko ty, ale cała Twoja partia).
Od razu widać, że jesteś chorym z nienawiści prymitywem. I takie coś ma prawa wyborcze... debile chorzy z nienawiści do jakiegokolwiek kraju nie powinni móc głosować.

Wiem, że wasz prezes zaraz wprowadzi embargo na każdy produkt przechodzący przez niemiecką granicę. Bo granice jako tak są zamknięte. Skoro dało się odmówić pomocy Szwecji z pożarami, to można odmówić przyjęcia pomocy od Niemiec. Powód ten sam, tylko pamiętajcie o zmianie wydarzenia historycznego i dat w tekście odmowy. No i strat też, bo "trochę" się różnią.

Za to wasze wypowiedzi brzmią jak przerobione na polski przemówienia Hitlera. Macie takie same poglądy jak on. Jedyna różnica jest taka, że Hitler nienawidził Polski, a wy nienawidzicie Niemiec i narodów skandynawskich, które Hitler uważał za nadludzi. Natomiast u was nadludźmi są tylko PISowcy.

Ale jeszcze wróci demokracja i pójdziecie siedzieć za sianie nienawiści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 kwietnia 2021 o 17:13

avatar polski_niewolnik
+4 / 4

@damianszefo Użytkownik otrzymał bana za: troll, propagandowy spam, prymitywne chamstwo, obrażanie użytkowników, Punktów za komentarze: -1548
Ban wygasa: 2994-12-26 18:54:53

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

@damianszefo za PO nienawiść była przestępstwem, zwłaszcza nienawiść do Niemiec. Widać, że prawda zabolała.

@polski_niewolnik i bardzo dobrze. Wszyscy PISowcy szczujący na inne kraje powinni natychmiast mieć banowane konta. Można kogoś normalnie skrytykować, ale PISowska dzicz umie tylko obrażać.
Przerażające jest to, że tacy "ludzie" mają prawa wyborcze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antypisior
+7 / 9

Na żartach TVP się nie znasz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+10 / 22

Czego się spodziewaliście? Że kraj trzeciego świata poradzi sobie z pandemią? Porównajcie sobie na co umierają ludzie w Europie, a na co w Afryce. A jeśli komuś się nudzi to porównajcie sobie statystyki z epidemii, które znamy już tylko z historii.
Zwłaszcza z tak beznadziejnym rządem... gdyby rządził ktokolwiek inny, to aż tak źle by nie było.

Oczywiście PISowcy znowu odmówią przyjęcia pomocy i wprowadzą embargo na każdy towar, który przechodzi przez niemiecką granicę. Bo wiadomo, że nienawiść za historię jest ważniejsza niż walka z covidem. A my głupi wierzyliśmy, że po tym jak odmówili Szwedom pomocy z pożarami (oczywiście z powodów historycznych), to już większa kompromitacja nas nie czeka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zolinda
+6 / 8

Co ma do rzeczy radzenie sobie z pandemią z tym, że ktoś leży w szpitalu odległym od miejsca zamieszkania i i ciężko mu na bieżąco dowozić ubranie i bieliznę na zmianę? W moim szpitalu wodę pacjentom daje personel, dyrekcja się postarała i zapewniła zapasy mineralnej dla chorych. Ale już z ubraniami jest krucho. Rodziny nie chcą zabierać do domu- do prania- zakażonej odzieży, zresztą trudno się im dziwić. Czasem nawet nie ma kto tego zrobić, bo bliscy zamknięci na kwarantannie. Pacjenci leżą po kilka tygodni a my dysponujemy na cały oddział może dziesięcioma bluzami od piżamy. Męskimi zresztą. I zdarza się, że pracownicy przynoszą z domu co im zbywa, żeby było w co chorych ubierać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kukuryku123
+1 / 1

W pierwszym odruchu pomyślałam: sa przecie szpitalne piżamy - po co komu ubranie jak leży w lóżku? Po co woda jak jest szpitalna herbata na korytarzu?

Jesli tego nie ma, to faktycznie trzeba nagłośnić!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+5 / 5

Ktoś kiedyś na tym portalu skomentował, że jeszcze kilka lat rządów PiS i będą nam przysyłać paczki z zagranicy, no i proszę :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem