Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
262 303
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Buka1976
+5 / 7

@Sevivo radio Zet/rozrywka..... Przerażające, że takie wydarzenia są podciągane pod rozrywkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 47

Jakoś takie tłumaczenia do mnie nie przemawiają bo moja rodzina BEZ szczepienia mieszkając z osobą chora na covid się nie zaraziła. A Krawczyk z szczepieniem zmarł :/. Poza tym gdyby szczepienia działały to byśmy odnotowywali spadki zachorowań w tempie ekspresowym. A tak nie jest.
Dlatego uważam że ta szczepionka jest po prostu nieskuteczna i nie chroni przed covidem a jedynie jest szczepionka przeciw grypie (w najlepszym razie).
I nie jestem foliarzem, bo inne szczepienia są ok. Sprawdzone latami, działają i każdy wie o co chodzi, ale te nowe szczepienia u zaskakująco wielu osób, dają o jawy poszczepienne. Od osłabienia, gorączkę itp. niby to nic takiego ale po inny h szczepieniach tego nie było w takiej ilości.

Do póki producenci szczepionek nie będą obarczeni odpowiedzialnością za swoje produkty, to póty ja im ufać nie będę. Bo to że niby rząd ma wziąć odpowiedzialność to nie ma sensu.
Bo to wygląda tak.
Kupuje sam sobie szczepionkę (płacąc za nią w podatkach), a potem mam pozwać samego siebie (czyli państwo), żebym sam sobie wypłacił odszkodowanie (że skarbu państwa, do którego wpłacam podatkami).
Bezsens totalny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maryjuszpitagoras
+8 / 10

@rafik54321 z tą odpowiedzialnością już dajcie spokój bo producent po 1 wcale nie musiał jej produkować tylko była mega presja, żeby to robili bo pandemia. 2 to w tak krótkim czasie nikt nie da takiej gwarancji - pytanie komu sie spieszyło. Producentowi czy państwa naciskały? PO 3 równie dobrze mogliby sprzedawać te szczepionki po 1 000$ i co? Byłoby wielkie oburzenie a państwa i tak by sie zadłuzyły, aby zakupić te szczepionki. Czasami czytając opinii wydaje mi się lepsze gdyby nikt tej szczepionki nie zrobił albo zrobił, sprzedawał po 10 000$ zbierając kase na ewentulnie odszkodowania - tak powinni zrobić producenci nastawieni jedynie na zysk a jednak tak nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J justnoonee
+9 / 15

Jednak fafik jesteś idiotą. Mamy ile zaszczepione? 10% populacji? Po jakim czasie szczepionka osiąga 90% skuteczności?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
-2 / 8

@rafik54321 tu wyjaśnienie pana profesora z PAN dlaczego się nie zarazili kluczowy jest system immunologiczny :https://portal.abczdrowie.pl/szczepienia-na-covid-19-kim-sa-no-responders-i-dlaczego-nie-dzialaja-na-nich-szczepionki

dodam tylko że wysokie poziomy interferonu notuje się po głodówkach - co mnie szczególnie zajmuje bo jestem osoba regularnie poszcząca i na nic nie choruję. Na interferony ma też wypływ wyszydzana wit C....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-5 / 5

@rafik54321 Co lepsze... podobny timing..
dr Rogiewicz też zmarł ponad 2 tygodnie po szczepieniu więc oczywiście wszyscy prostują, że nie po szczepieniu... tylko zbieżność okoliczności podobna.


https://natemat.pl/339627,zmarl-dr-witold-rogiewicz-antyszczepionkowcy-uwazaja-ze-po-szczepionce-przeciwko-covid-19-prostujemy#
https://www.newsweek.pl/wiedza/zdrowie/szczepionka-przeciw-covid-19-zmarl-lekarz-ktory-przyjal-druga-dawke-szczepionki-na/h87wckv

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-5 / 7

@LowcaKomedii Ach :D Jego córka jest specjalistką od układu krążenia - kardiologiem czy odczynów poszczepiennych - wirologiem? Czy może specjalistką genetykiem?
Przestań głupotki pisać. Przeczytaj o tej szczepionce mRNA - wymusza we wszystkich tkankach zaszczepionego produkcję przeciwciał ... wszystkich - nawet tych których wirus nie mógłby spenetrować.

Nie dziwi Cię, że obaj panowie zmarli na choroby układu krążenia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
-3 / 5

@rafik54321 dla mnie są wiarygodne przed wszystkim moje wyniki morfologii i odporność ;)

Jak ktoś dociekliwy, to może poszukać, wielu poszczących wstawia wyniki do neta...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-5 / 7

@Azheal Jak jesteś po prostu debilem, nie rozróżniającym podania leków doustnych, trawienia zwykłego pożywienia (choć pewnie niezdrowe i może powodować na dłuższą metę śmierć ze względu na wolne rodniki w rzeczach smażonych), a podanie dotkankowo fragmentu kodu genetycznego patogenu.. lub teoretycznie unieszkodliwionego patogenu - wirusa, który sam z siebie nawet nie jest żywy a jest jedynie złośliwym samoreplikującym kodem...
To albo doczytaj trochę, albo po prostu walnij się w łeb i mądrzejszym nie odpowiadaj pajacyku w ten sposób.
Właśnie porównałeś szczepienie do kotleta. Gratuję inteligencji... dwucyfrowej to maks.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maryjuszpitagoras
+2 / 2

@rafik54321 Kiedyś było info, że nawet jeśli Polska by zrobiła szczepionke to nie ma mozliwości jej produkcji na taką skalę a stworzenie odpowiedniej firmy do jej produkcji trwałaby lata wiec pewnie dlatego zrezygnowali. Druga spawa, że w USA na wynalezienie tej szczepionki były mega dotacje i presja - szybko, szybko. Powiedz mi w takim razie jaka jest alternatywa szczepionki? Nie wnikam czy covid jest groźny, czy lockdown jest sensowny czy nie. Powiedz mi jaka jest alternatywa gdy mamy przepełnione szpitale - możemy to nazwać powikłaniami grypowymi, zwał jak zwał. Tak czy inaczej mamy przepełnione szpitale wiec powiedz mi proszę co trzeba zrobić? Co zrobić, aby nie dopuścić do sytuacji, że z błahym problemem nie przyjmą Cię to lekarza bo nie ma mocy przerobowej a w normalnej sytuacji by Ci pomogli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
-2 / 2

@Ichna

tak z ciekawosci to jak poscisz?

Kiedys robilam 7 dniowe glodowki co 3 miesiace ale dzisiaj jest trudniej, bo wiecej problemow na glowie. I szukam alternatywy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-3 / 5

@Azheal Nie wyciągnąłem wniosków. Wnioski wyciąga się z badania, sekcji zwłok. A ogólne dla szczepień i NOP danego preparatu z dobrze udokumentowanych badań masowych. Ja nie wskazuję na szczepionkę i NOP, że "na pewno". Ja stwierdzam, jeżeli w ciągu miesiąca od drugiej dawki wysiada dwóm osobom układ krwionośny.... A to są dwa, o których dowiedzieliśmy się, bo były w miarę publiczne. Bo jak pan X po miesiącu od szczepienia umrze, a potem pan Y, a potem Z, to się o tym nie dowiemy, bo mimo, że produkt jest warunkowo dopuszczony do obrotu, to nikt nie zbiera informacji.
https://www.youtube.com/watch?v=pFO8xpgn40c

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
-2 / 4

@Puolalainen szczerze to indywidualna sprawa, trzeba dostosować do siebie, ja zaczynałam od 14 dni na Dąbrowskiej, w tej chwili dochodzę do ok miesiąca na wodzie krzemowej co pół roku, po drodze były posty na sokach do dziś lubię odżywiać się samym sokiem pomarańczowym...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-2 / 2

@LowcaKomedii Dzięki. Z szurami się nigdy nie utożsamiałem. :D Jak rozumiem poddawanie wątpliwość sposobu zbierania informacji oraz wskazywanie podobieństw świadczy o braku intelektu natomiast czytanie spreparowanych tekstów z mediów głównego nurtu już tak? :D Spreparowanie zdanie, nie podparte badaniami "There is currently no indication that vaccination caused these conditions, which are not listed as side effects of the vaccine," ma rozwiać moje wszystkie wątpliwości. Umarłem ze śmiechu. Jesteś człowiekiem tak bardzo bazującym na efekcie potwierdzenia, że aż boli :D
to nie są badania, ani badania przekrojowe, ani metaanaliza. Sorki. Argumentum ad populum, że większość wierzy nawet takim artykułom, no niestety na mnie nie działa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-3 / 3

@Azheal Chłopie! Powinni się dowiedzieć ultra dokładnie co się stało, jeżeli kolejny człowiek w podobnym wieku umiera na niewydolność krążeniową - typu zakrzepica w miesiąc po szczepionce.
A tu kurde nic. Umar to umar. Stary był. Parostatkiem w wieczny rejs. Do widzenia.
Weź, jak to się ma do warunkowo dopuszczonej szczepionki.
Wierzysz w co chcesz wierzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-3 / 3

@Azheal No właśnie, Azheal, tak, ja oczekuję, jeżeli chcą bym się zaszczepił mając nadciśnienie i nadwagę - genetycznie, to tak, oczekuję, że wyjdzie doktorek i powie, że według badań xyz na próbie takiej i takiej, wg danych zebranych wtedy i wtedy - efekt uboczny w postaci np. niewydolności krążeniowej nie wystepuję u więcej niż 0,03% pacjentów. Nudne? Dla ludzi o małym rozumku, którzy chcą po prostu wierzyć, że skutków ubocznych nie ma - tak.
Tobie wystarczy ładnie ułożone zdanie. Super. Powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wreckedge
-1 / 1

Myślę, że nie rozumiesz, ni w ząb co do Ciebie piszę, i o co mi w ogóle chodzi.
Jeżeli nikt w takim mieście jak Gdańsk nie odpowiada za monitorowanie NOP, poza przypadkami szpitalnymi, to dla Ciebie nie jest problem? Ale OK. Załóżmy że to odosobniony przypadek.
Problem w tym, że ja nie jestem przeciwko temu szczepieniu, a przeciw skróconemu czasowi obserwacji poszczepiennej w przypadku szczepionki mRNA. 2 tygodnie czy miesiąc to za mało, skoro niektórzy pacjenci zgłaszają problemy NOP trwające tygodniami. Jasne, że jest to 0,9%, i niby, że to nie problem (90000 na 21mln - Anglia), ale jednak pytanie pozostaje, dlaczego nie ma badań nad dłuższym okresem u pacjentów 60+?
Jak sobie strzelam, to nieumyślnie.
Pisanie o filmach z żółtymi napisami, gdzie ani nigdy żadnego nie zaproponowałem, ani nie zacytowałem i ich nie oglądam... no nie wiem. Tak po prostu zakładasz i jesteś pewien.
Wyjaśnię Ci skąd moje wątpliwości :
1. Pfizer i AstraZeneca zapłaciły miliardowe kary za oszustwa.
2. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy w Tyco, a następnie Covidien i byłem szkolony czego nie robić bo firmy takie jak J&J, Pfizer, Novartis, AstraZeneca etc to robiły i zapłaciły kary.
Gdybyś siedział 3 dni na szkoleniach czego nie robić i słuchał wszystkich przykładów, to miał byś wątpliwości.
A gdybyś następny zjazd 3 dniowy siedział i słuchał jak oszukiwano w badaniach, jak preparowano dokumentację, jak próbowano ograć kongres i sądy i pozwy zbiorowe, jak manipulowano czasami badań i próbek, by wykazać inne działania niepożądane, to może inaczej patrzyłbyś na ten przemysł.
My byliśmy szkoleni z Evidence Based Medicine - badania są? OK. Konkurencja ma? Jakie?
I z tego też byłem szkolony - by umieć sprawdzić badania konkurencji - rzetelność danych, spójność hipotez z wynikami.
Możliwe, że jestem uprzedzony do Big Pharma.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 1

@Ichna

Dzieki za odpowiedz. Dabrowskiej nie robilam ale poczytam. Wiosna jest to i beda swieze warzywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
0 / 24

a może ktoś się boi i stara się uchronić innych? może się mylą, masz 100%pewności że tak jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
-1 / 11

@LowcaKomedii no, czyli to co robi rząd i wszyscy co boją się covida, albo prawie to samo. Osoba X zmarła na covida, lekarz zmarł na covida, nauczyciel zmarł na covida... Co tam, że miał cukrzycę i Y kilo nadwagi. Ludzie, szczepcie się, noście maseczki bo on zmarł, wy też umrzecie. Ta sama narracja praktycznie tylko z drugiej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
-1 / 9

@LowcaKomedii czego nie potrafię wymienić...zgonów osób po zaszczepieniu? nawet wśród znanych w Polsce osób było już kilka niewyjaśnionych zgonów. Ponieważ przy nich nie byłem i nie jestem lekarzem nie potrafię potwierdzić lub zaprzeczyć. Po prostu mam wątpliwości poparte nienajlepszą opinią pfaizera...
To, że wy ich nie macie nie jest argumentem w dyskusji, a raczej nie najlepiej o was świadczy. podobno tylko krowa nie ma wątpliwości i nie zmienia poglądów. Jak widać nie tylko. jest jeszcze lepsze powiedzenie pewnego Filozofa, ale myślę, że szkoda czasu. przy tym poziomie dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
-3 / 7

@LowcaKomedii odpuszczam, do tej dyskusji musiałbym się położyć, a obecnie muszę siedzieć. czołem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BurakRasyPolskiej
+5 / 17

Zaszczepił się, mimo tego zachorował i umarł. Ci którzy stwierdzają ten fakt i wyciągają z niego logiczny wniosek to foliarze. Czego tu nie rozumieć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
+3 / 7

@pawcio68 Ta szczepionka nie ma stuprocentowej skuteczności, więc można ją wziąć i złapać covid mimo wszystko. Albert Bourla już się zaszczepił, bo przyszła na niego kolej z racji wieku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darth65
+2 / 4

@pawcio68 Nie szczepi się ludzi np z infekcjami. Skąd pewność, że był zdrowy gdy się szczepił? Foliarstwo to nie logiczne myślenie, a z wiara w manipulacje ruskich trolli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Truman_show
+1 / 5

Zalozmy ze jestesmy w trakcie depopulacji pewnej grupy wiekowej tej starszej czyli teoretycznie covid nie istnieje ale istnieje szczepionka ktora moze cie zabic realnie, stworz problem dzialaj akcja reakcja rozwiazanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zjezdzamzgorki
0 / 4

LUDZIE TO FEJK MARCIN ROLA TO WYJASNIŁ NA SWOIM PROFILU W REALU24 NIE MA Z TYM NIC WSPÓLNEGO FEJK !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moniica26
0 / 10

Z mojego bliskiego otoczenia 3 osoby zmarły po szczepieniu. Najpierw zachorowali na covid. Potem zgon. Dziwne że przez ten rok nie chorowali. Nagle zachorowali po szczepieniu. A takich przypadków pewnie jest tysiące. Myślicie że wasze życie ich bardziej obchodzi niż zarobione miliardy? Naiwniacy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
+2 / 6

@moniica26 Zgadzam się. Ma się kasa zgadzać, a nie ludzkie zdrowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moniica26
-1 / 1

@LowcaKomedii Powiedz to mojej koleżance z pracy której mama nagle zachorowala na covid po 2 dawce. Zmarła 2 tygodnie temu. Włącz tv tam dowiesz się prawdy bo tylko w śmierci telewizyjne wierzycie. Chodzi o to że nagle po szczepieniu jest większa liczba zakażeń covidem. Jakby Odporność spadała na taki poziom że łapiesz wszystko. Ja rozumiem że możesz się nadal zarażać. Szczepionka nie chroni w 100%. Ale za dużo tych poszczepiennych zarażeń. Nagle, po szczepionce, gdy przez rok się nie chorowało. Dilerzy też zawsze zachwalają swój towar a że możesz po nim kifnąć cóż ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 kwietnia 2021 o 14:09

M moniica26
-1 / 1

@LowcaKomedii Ty tak na serio czy coś główka nie pracuje? Jak mam Ci udowodnić że jej mama zmarła? Chcesz do niej zadzwonić żeby Ci potwierdziła? Zbieraliśmy dla niej pieniądze żeby mogła polecieć do domu ale nie zdążyła. Wolisz wierzyć w urojone zgony z tvp niż w rzeczywiste to wierz w co chcesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moniica26
-3 / 3

A jeśli mowa o statystykach to w Texasie, Szwecji również spadły zarażenia. Ale bez szczepień czy noszenia maseczek. Żyj w urujonym świecie jaki widzisz.
Żegnam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moniica26
-3 / 3

A jeśli mowa o statystykach to w Texasie, Szwecji również spadła liczba zarażeń. Ale bez szczepień czy noszenia maseczek. W egipcie nie ma lockdownu od sierpnia 2020 i mają około 600 przypadków dziennie na 100mln ludzi.
Żyj w urujonym świecie jaki widzisz.
Żegnam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moniica26
-4 / 4

@LowcaKomedii Jeśli tak wierzysz w słowo pisane w internecie czy mówione w TV. To nawet w Izraelu nie jest tak kolorowo.

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210209907-Izrael-19-latek-na-OIOM-ie-po-drugiej-dawce-szczepionki-Pfizera.html

I wierze że takich przypadków jest więcej.

I mimo podania szczepionki w Izraelu nadal rośnie liczba zakażonych. Pierwsza dawka słaba, po drugiej możesz się przekręcić.

Oczywiście mogą zwalać na 10 nowych wariantów wirusa.

https://wyborcza.pl/7,75399,26714625,izrael-szczepi-na-potege-ale-liczba-zakazonych-rosnie-pojedyncza.html?disableRedirects=true#S.main_topic-K.P-B.1-L.4.zw

A po drugie komentarz był jeden, więc nie wiem gdzie widziałeś te antyszczepionkowe KOMENTARZE.

Czego Ty nie rozumiesz?
Ja Ci nie mówię w co masz wierzyć a w co nie. Ale nie wmawiaj mi kłamstwa którego i tak nie mogę Ci udowodnić. Mam zadzwonić do koleżanki która jest w żałobie żeby Ci podesłała nekrolog bo jakiś typ w internecie nie wierzy że szczepionki to syf.


Europoseł PO zwraca uwagę, że obecnie "dyrektorzy szpitali nie mają żadnych dyspozycji w tej sprawie a mają takie przypadki".

https://www.rp.pl/Koalicja-Obywatelska/210309686-Koronawirus-Apel-Arlukowicza-o-baze-danych-o-zakazonych-mimo-szczepienia.html

60-letnia Antonella Franco jest szefową oddziału zakaźnego szpitala Umberto I w Syrakuzach na Sycylii. Tuż przed końcem roku lekarka wraz z innymi medykami udała się na szczepienie do jednostki w Palermo. Sześć dni po tym, jak Franco przyjęła pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19, test potwierdził zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Lekarka została hospitalizowana. Obecnie przebywa na oddziale, którym na co dzień kieruje.

"Mamy pacjentów po pierwszej dawce szczepionki, którzy są teraz w ciężkim stanie. Mają zajęte 70-80 proc. płuc" - pisze Piotr Denysiuk, kardiolog z Lublina.

Byłam zaskoczona, bo miesiąc wcześniej zostałam zaszczepiona przeciwko COVID-19 – mówi pani Magda. Pracuje w jednym z krakowskich szpitali i była wśród tysięcy medyków, którzy w pierwszej kolejności byli szczepieni szczepionką firmy Pfizer. Drugą dawkę otrzymała w lutym. Koronawirusem zakaziła się miesiąc później. – Na początku myślałam, że może wynik jest fałszywie dodatni. Przestałam mieć złudzenia, gdy pozytywny wynik otrzymali moi najbliżsi – opowiada.

Powtarzam. Po szczepieniu również można się zarazić. Ale nagłe zachorowanie gdy rok chodziło się bez szczepionki i obyło się bez choroby... Cóż.

Każdy myśli i wierzy w co chce.

Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rentarnia
0 / 8

Foliarze czy nie, co z tego co napisane NIE jest prawdą ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
+2 / 4

Zapewniam, że nie umarł na Covida bo się zaszczepił. Covida załapał od osoby odwiedzającej. Dziękuję. Pozamiatane. Elo Bęc. Koniec tematu. Reszta pozostanie tajemnicą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 kwietnia 2021 o 19:10

W widal
0 / 2

Zadziwiające! Przecież, jak wiadomo, szczepionka czyni nieśmiertelnym!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem