Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:58

Młoda dziewczyna twierdzi, że nie ma rasizmu wobec białych

Jak widać na filmiku ta Pani najwidoczniej czerpie całą swoją wiedzę o świecie z wpisów w mediach społecznościowych autorstwa dzieci z USA...

www.demotywatory.pl
+
245 274
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar SkrajnieCentrowy
+42 / 46

Przykro się tego słucha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2021 o 19:45

H HopArt
+59 / 67

No głupia, ale to raczej każdy z nas wie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jinnkscat
+1 / 1

Przypomina mi się tu teza "Odwróconego egzorcyzmu"- Demon prosi ksiedza, żeby wyszedł z dziecka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hammettus
+25 / 29

"Pani" - śmiała teza ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+23 / 23

@kolorowatolerancja tak, widziałem to na własne oczy w USA. Skierowane w kierunku białych, co zapewne ją by mocno zszokowało. I to nie tych, którzy stali za niewolnictwem, żeby móc mówić o odbitym. Rasizm zakłada istnienie i różnice międzyrasowe. Gdyby ich nie zakładał, nie byłby rasizmem. A co widzimy? No cóż, odczułem na sobie co widzimy. Rzekome obwinianie grupy etnicznej (ludność germańska różnych nacji - odpowiedzialna za niewolnictwo, odpowiedzialna za kolonizację i eksploatację Afryki) przez tamtejszą ludność czarnoskórą byłoby w pełni usprawiedliwione dokładnie tym co ona tutaj mówi, ale jednocześnie szanując... Drugich białych, iberyjczyków, latino? Mało tego! I mieszając z błotem słowian, obwiniając nas o to, co nawywijali germanie, wyrzucając prosto w oczy jakieś głupoty o niewolnictwie (geez, czy oni wiedzą skąd się wzięło słowo "slave"?), to nie jest zachowanie człowieka.

Sorry, ale to się kupy nie trzyma, to jest tępe zachowanie małpy i nie ma znaczenia, że akurat przypadkiem te małpy mają czarną skórę.

Z Twoim zdaniem o Holocauście się w pełni zgodzę, problem w tym, że nie ma takiej grupy etnicznej jak "biali" - "biali" dzielą się na 4 grupy etniczne, z których jedna rzeczywiście w historii i dziejach świata mocno nabruździła innym (co ciekawe każdorazowo ta sama, niesamowite!) i jakoś wszystkie inne grupy etniczne to rozumieją. Poza tymi, które mieszkają w USA i mają czarną skórę (bo jak mieszkają w Afryce to jakoś nie mają tego problemu i odróżniają, teoria rasizmu zaorana, ci ludzie są jak najbardziej inteligentni!).

Dlaczego tak jest to nie wiem, ale organizacje afirmatywne w USA to ordynarni rasiści, a nie żadni bojownicy o sprawiedliwość dziejową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+29 / 29

@kolorowatolerancja Z Tobą jednak nic lepiej. Przenieś się na czarną dzielnicę, zobaczymy jak szybko zamienisz zdanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+2 / 2

@Elathir no ja z Afryką mam tyle wspólnego, co byłem 2 razy jako turysta - choć backpacker, a to trochę inna turystyka niż siedzenie w hotelu. W USA natomiast mieszkałem rok. Nie da się oczywiście stwierdzić, że "wszyscy" czarnoskórzy Amerykanie to banda prymitywów a "wszyscy" mieszkańcy Afryki to ludzie rozsądni, ale jest tak w znakomitej większości przypadków. Nie podejmę się prób stwierdzenia dlaczego tak jest (choć może to mieć coś wspólnego z, cytując klasyka, faktem, że w Ameryce mieszkają potomkowie ludzi, którzy na własnym, afrykańskim podwórku dali się złapać w siatkę...), tak to po prostu odbieram przez to, że przez cały swój pobyt w USA nie spotkałem ani jednego myślącego czarnoskórego, a przez swój krótki pobyt w Nigerii - może ze trzech mało lotnych na całą masę, którą spotkałem, a i oni nadrabiali wielkim uśmiechem, sercem i sympatycznym sposobem bycia.

I stąd moje wnioski, że rasizm to faktycznie idiotyczna, nie poparta niczym teoria, bo w końcu są to przedstawiciele jednej rasy, i powinien być stanowczo zabroniony, a jednocześnie no coś z tymi czarnoskórymi w USA jest do jasnej nie tak i wcale mnie nie dziwi, że ich się tam nie lubi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

@Elathir Ktoś tu na demotach mi kiedyś pisał (może ty nawet - nie pamiętam), że wielu czarnoskórych w Afryce uważa, że ich "bracia" z USA to debile, bo dali się złapać w siatkę czy coś takiego :P .

Osobiście uważam że w każdym zakątku świata znajdą się ludzie rozsądni i debile. Tylko czasem proporcja jednych do drugich bywa różna.

Przykładowo, nie kojarzę aby w Polsce wgl istniało niewolnictwo :/ . A już z pewnością nie niewolnictwo wśród czarnoskórych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+20 / 24

Sentencja - "Zbyt głupie, żeby mogło być prawdziwe" - jeszcze nie tak dawno temu miała by w tym przypadku zastosowanie. Dziś? Lewacka spier***ina intelektualna uczyniła takie coś czymś całkowicie realnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+24 / 24

Rasizm to nic innego jak nienawiść do rasy innej niż własna.
Więc jeśli osoba czarnoskóra mówi "chędożyć białasów" to jest to rasizm.
Rasizm to czyn, ten sam czyn może być dokonany przez dowolną osobę, dowolnej płci, rasy, orientacji seksualnej czy wyznania. Nie ma to najmniejszego wpływu na to czy dany czyn jest lub nie jest rasistowski.
Mówi o tym że jakiś biały kogoś zastrzelił - jest mordercą i kropka. Pójdzie siedzieć. To że zabił osoby czarnoskóre nie ma znaczenia. Blavik zastrzelił masę białych osób, to co, jest rasistą wobec własnej rasy? Nie, jest terrorystą i mordercą.

Pamiętajmy że są regiony świata, gdzie to biali są mniejszością. Choćby niektóre regiony Afryki, gdzie uważa się że części ciała albinosa mają magiczne właściwości. To nie rasizm?

Niestety, ale owe mniejszości, przestały widzieć różnicę pomiędzy rasizmem, a po prostu byciem ofiarą przestępcy.
Jeśli biały okradnie czarnego, to nie jest rasizm - to kradzież.
Jeśli biały zabije czarnego, to nie rasizm - to morderstwo.
Jeśli biały, pobije czarnego, to nie rasizm - to pobicie.
Analogicznie w drugą stronę. Nie ma czegoś takiego jak "odbity rasizm". Odbity rasizm, jest po prostu rasizmem i niczym innym, bo robią dokładnie to samo co rasiści.
Wczoraj jechałem motocyklem, przez ulicę przechodził czarnoskóry chłopak. I co? Nic. Po prostu sobie szedł ulicą, nikt go nie zaczepiał, nikt nie wyzywał, nikt nawet nie zwracał na niego uwagi.
To co wg autorki tego nagrania nie byłoby rasizmem? Gdyby białe dziewczyny rozkładały przed nimi nogi, biali faceci byli ich niewolnikami, a białe dzieci były workami treningowymi? To wtedy by było ok?
Dla mnie czarnoskóra osoba, to po prostu "bardzo opalony człowiek" że to tak nazwę. Nie gorszy, nie lepszy, po prostu ma inny kolor skóry i tyle. Póki on mnie traktuje z szacunkiem, to ja go będę traktował z szacunkiem.
Problem w tym że duża część czarnoskórych tego nie rozumie, czego dowodem są zamieszki w USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jachu79
+25 / 25

Coś w tym jest: ona jest biała i ja się jej boję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
+14 / 18

odetnijcie julki od propagandy z usa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
-1 / 1

Takich krzysztofów jak ty trzeba najpierw odciąć z Twittera. Później się pójdzie po 20-latków, następnie po nastolatki, aż skończy się na dzieciach z podstawówki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gregoris
+15 / 15

Jak to kiedyś ktoś ładnie napisał: "przed dobą internetu tylko rodzina wiedziała żeś głupi"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar monikashell
+1 / 5

i dlatego powinien ktoś cenzurować internet

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
+8 / 10

Rasizm, inaczej dyskryminacja rasowa to zespół poglądów przyjmujących wyższość jednych ras nad drugimi. W związku z tym nie ma znaczenia czy są to działania "białych" przeciwko "czarnym", "żółtych" przeciwko "czerwonym" czy w każdym innym układzie. Zawsze pozostaje to rasizmem. Nie ma czegoś takiego jak "rasizm odwrócony" czy "rasizm odbity". Wywyższanie jednej rasy nad inną ZAWSZE jest objawem RASIZMU.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DominikZi
+5 / 9

Czy w takim razie możemy uznać, że przemoc domowa wobec kobiet nie istnieje, bo jest to tylko odbicie przesolonej zupy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DrGoool
+5 / 7

Jak to się mówiło - ma nasr.... e ale nie wymieszane w tej głowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariockr
+10 / 12

Biedne dziecko, strasznie jej mózg wyprali, sama nie jest świadoma tego że jest rasistką....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 4

Jeżeli laska ma takie okulary (i farbowane końcówki to już w ogóle) to wiadomo, że będzie pier....ła głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pingwiningwin
0 / 2

Nie no, takich jak ona są tysiące w Polsce, z tego się raczej wyrasta. Wielu ludzi czerpie wiedzę z portalów społecznościowych i obrazków w necie. Ona się od nich różni tyle że ma odwagę po przejrzeniu tych obrazków nagrać filmik ze swoimi wynurzeniami i wypuścić to do sieci. Każdy kiedyś zrobił w życiu coś głupiego, nie ma co jej linczować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 4

@Pingwiningwin to że ktoś coś głupiego palnął to jedno. Zwykle wynika to z braku wiedzy.
Jednak w przypadku tej niewiasty nie chodzi o brak wiedzy. Widzi że w USA czarnoskórzy demolują miasta, że popełniają przestępstwa, a ona twierdzi że to wina białych :/ . Coś tu grubo jest nie tak, z zdolnością do zauważania związków przyczynowo-skutkowych.

Idąc jej tokiem rozumowania, to ja, gdybym teraz poszedł pobić murzyna, to nie byłby rasizm, tylko odbity rasizm, bo ja się boję murzynów, bo dali mi do tego powód, demolując miasta w USA. To co, wtedy taka panna stanie w mojej obronie, czy nawyzywa mnie od rasisty?
Czasem mam wrażenie że takie lewackie nastolatki, tak bronią tych czarnoskórych, arabów itp tylko dlatego że oni bardzo chętnie nadziewają takie kobiety na swoje "patyki". Nie wiem, imponują im czy jak?
Bo nie rozumiem jak feministka, osoba walcząca o prawa kobiet, może bronić facetów którzy w pogardzie mają prawa kobiet? :/ . No jprdl.
A jedynym w miarę sensownym powodem jest właśnie to, że taka feminazistka jest odrzucana przez lokalnych mężczyzn (bo po prostu ma nie po kolei w głowie) i pragnie faceta który ją dosłownie bzyknie bez zadawania pytań - do tego taki importowany męski ciemnogród nadaje się idealnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pingwiningwin
+2 / 4

Nasłuchała się różnych lewicowych idoli tak jak kuce się nasłuchali Korwina i nawet nie podważa tych słów bo uznaje je za świętość. A co do demolujących rzeczy ludzi z BLM to ona tego nie widziała bo przecież mieszka w Polsce, co najwyżej mogła przeczytać na jakich lewicowych mediach o tych sytuacjach podane w odpowiednim kontekście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
+4 / 4

Jak widze kogos w takich okularkach, to juz mniej wiecej wiem, jakiego poziomu wypowiedzi oczekiwac. Czy to tez jest przejaw rasizmu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bwieczorek
+3 / 3

Autorze demota.
Gdzieś Ty znalazł coś takiego? Jakich głupot trzeba szukać, zeby znaleźć coś takiego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
0 / 0

Szukanie rzeczy, których nie lubią, to ich specjalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pazala
+3 / 3

Dawno nie słuchałem takich głupot

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 3

No to może jakaś zrzutka na bilet do RPA dla niej? Niech jedzie i się na własnej skórze przekona o "słuszności" swoich poglądów.

To, że ona żyje w kraju, gdzie +90% ludzi to nie tylko biali, ale i Polacy i nigdy nie zetknęła się z rasizmem z drugiej strony to nie znaczy, że problemu nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stahoo2000
+1 / 1

Krwawię uszami.
Tyłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gresiek1
+1 / 1

Macico gówno wiesz.W dupie byłaś gówno widziałaś.Lepiej weż c*** w zęby

Odpowiedz Komentuj obrazkiem