Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
189 202
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K keramzzyt
+8 / 10

W takiej sytuacji to się córkę czym prędzej wydawało za mąż. Dając jej posag czy kawałek pola. A nie zabijało całą rodzinę.
Paradoks przodków udowadnia, że nasi przodkowie wielokrotnie w przeszłości rozmnażali się z osobami blisko spokrewnionymi i lepiej nie wnikać jak bardzo blisko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+5 / 5

@keramzzyt

W Irlandii dzięki radzie księdza pozbył by się problemu wysyłając ją do domu opieki nad samotnymi matkami prowadzonymi przez siostry magdalenki gdzie jej dziecko albo by zabito i wrzucono do wychodka albo by sprzedano a ona jako ladacznica do końca życia robiła by jako niewolnica w pralni na jakiej zarabiał Kościół. A cała reszta rodziny mogła by nadal chodzić do kościoła i udawać porządnych katolików.

A w normalnych krajach była do tego dyskretna aborcja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+2 / 2

@keramzzyt Popęd seksualny do członków własnej rodziny to zaburzenie psychiczne, więc i metoda poradzenia sobie z nim była psychiczna. Paradoks przodków wcale nie oznacza bliskiego pokrewieństwa. Wspólny prapradziadek to już żadna rodzina. Pewnie sporo ludzi nawet nie wie kim on był, i z kim jest przez niego spokrewniony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

@killerxcartoon *pozbyłby i robiłaby

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+17 / 21

Sąsiedzi potem mówili..... A to taki dobry sąsiad był. Zawsze komunie przyjmował i zawsze mówił dziendobry. W kościele w pierwszym rzędzie stał....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P petronox
+5 / 5

Lepiej by zrobił, jak by ten ostatni strzał wykonał jako pierwszy.
I to przed wykorzystaniem córki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2021 o 12:28

R rozdupcewas
+2 / 2

Sweet home Carolina...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+4 / 4

Analizując opis faktycznie przyczyną mogło się okazać kłótnia w domu jak córka ujawniła ciążę.. co mogło doprowadzić do pierwszego morderstwa w afekcie (żony lub córki) co skłoniło go do kolejnych morderstw by uciszyć resztę albo lek przed wstydem co ludzie powiedzą.

Patrząc jednak na datę można pokusić się o jeszcze inne wytłumaczenie. Rok 1929 w czarny czwartek 24 października załamała się giełda a z nią również rynek kontraktów terminowych na giełdzie spożywczej. Nie można było sprzedać produktów rolnych co oznaczało nie mógł sprzedać np jabłek czy brzoskwiń lub gdy zbankrutowała np firma jakiej przekazał produkty rolne do sprzedania został bez środków do życia a jak dodatkowo zadłużył się w banku to bank mógł przejąć jego ziemie. W tych latach kryzysu było to nagminna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lusja
0 / 0

Ale ch uj. :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem