Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
125 142
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H haduszek
+6 / 6

Nieprawda, zależy jak kto kogo ocenia i jakie ma podejscie.
Np wiele osób na gości za śmieciarki mówi: śmieciaże, Oni są śmieciażami ??? Oni ??? To my nimi jesteśmy a Oni tylko po nas sprzątają.
Ale wszystko zależy kto patrzy i jak patrzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
-3 / 7

No, będą tak nazywani. Tak samo jak urzędniczki w np. starostwie biurwami, a pracownicy banków banksterami. Nie ma powodu obrażać się na rzeczywistość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+2 / 4

Bez nich nie powstałaby żaden, budynek, budowla, maszyna, itp. Jednak bez architektów czy inżynierów też by to nie powstało. Muszą się uzupełniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trusty
+6 / 6

@truskawka90 - nie do końca. Ja zajmuję się budową domów, czyli jestem robolem. Na podstawie własnego doświadczenia, nie będąc architektem, wybuduję bezpieczny dom, bez żadnego projektu. Niejeden architekt też wybuduje dom, ale wtedy już staje się robolem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
-1 / 1

@trusty Zadaj sobie pytanie, skąd wzięło się Twoje doświadczenie. Jestem w stu procentach pewny, że nie bazuje ono wyłącznie na Twoich próbach i błędach ale także na rozwiązaniach, które ktoś wcześniej opracował i sprawdził, a Ty jedynie z tego korzystasz. Twoje doświadczenie jest bardzo cenne ale spróbuj może bazując jedynie na nim zbudować na przykład most. Moim zdaniem wiedza i umiejętności np. architekta oraz Twoje po prostu się uzupełniają i o to chyba chodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hahar_maly
+7 / 7

Jak wszyscy pracujący. Ludzie dzielą się na roboli i pasożytów żerujących na robolach. Nie ma tu znaczenia czy robol pisze programy lub projektuje urządzenia czy budynki czy te budynki buduje, wykańcza i układa wokoło nich kostkę brukową

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wMOIMgolfieTDI
0 / 0

a nie jeden z tych "roboli" jest dobrym, dużo zarabiającym fachowcem i wydaje się że to najbardziej boli tych którzy tak ich nazywają... że sami nigdy tyle nie wyciągną w korporacjach czy urzędach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lemyjones
-1 / 1

Tylko, że w kategorii "robił" masz zarówno zwykłych fizycznych dla których obsługa łopaty to szczyt możliwości intelektualnych, jak i wykwalifikowanych specjalistów, którzy poświęcili dużo czasu na naukę zawodu, a często nadal poświęcają swój czas na rozwój i poznawanie nowych technologii itd.
Przy czym ci pierwsi zarabiają grosze, a często także zaczynają dzień od małpki ojczystej czystej, ci drudzy natomiast albo pracują w poważnych firmach albo prowadzą własne działalności i próbują się dorobić ciężka praca.
Teraz przychodzi kapitan państwo i chce za pomocą nowego ładu dać więcej kasy tym pierwszym, a zabrać tym drugim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
0 / 0

Tak technicznie rzecz biorąc:
to neurochirurg jest również pracownikiem fizycznym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem