Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
48 80
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
+18 / 24

Polityk powinien uważać na to z kim i kiedy się fotografuje. Jedyne co można zarzucić Kopaczowej, to brak czujności. Zarzuty o to że piła kawę, czy to że uśmiechała się są śmieszne. W Polsce cięższym zarzutem dla polityka, jest picie kawy, niż bycie kiepskim premierem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+4 / 16

@baranina13 Nie prawda, TVN (nie żebym za nimi przepadał) najzwyklej w świecie nie powiela retoryki Piss-wizji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Innuendo84
+4 / 16

Nawet najwięksi spin doktorzy nie są w stanie tego obronić. Nawet abstrahując od polityki i smoleńska, kostnica nie jest miejscem na robienie zdjęć.

Jak ktoś zrobi zdjęcie to w jakimś celu. Po co takie zdjęcie? Żeby wnuczkom pokazać? Podzielić się na twitterze, czy facebooku? Na emeryturze powspominać stare czasy?

W takich okolicznościach zdjęcie może być robione do akt, kronik, archiwów itp. ale powinny być robione "z ukrycia" przez służby a nie pozowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+3 / 15

@Innuendo84 Do czasu, aż nie będzie stuprocentowej pewności że nie jest to fotomontaż sugeruję by wszyscy wstrzymali się od głoszenia wyroków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ab_be
-3 / 9

@MGTOW gdyby to byl fotomontarz, to Pani Kopacz juz by to glosno powiedziala, jest cisza. Niewygodna prawde najlepiej przemilczec i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+13 / 21

Robimy wrzutkę Kopaczowej i nagle przestajemy mówić o raporcie świra Macierewicza. Nikt nie pyta, dlaczego tego podobno leżącego w sejfie raportu nie opublikowano?
Niezłe zagranie pisuarów, ale niestety jednorazowe i o małym zasięgu. Może interesować co najwyżej betonowy elektorat, dla zdrowo myślących będzie tylko wrzutka odwracającą uwagę od braku jakichkolwiek dowodów na zamach.
A że Kopaczowa do mądrych nie należy to już zupełnie inna bajka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zemrzyk
+1 / 5

A ten w worku to kto?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
+5 / 7

Otoczka wspomniana w memie to efekt kompresji słabego aparatu lub efekt ukrycia czegoś poprzez udawanie słabego aparatu.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie strzela sobie takich fotek - i to jest najdziwniejsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+2 / 4

No ale co w tym złego, owszem to może wyglądać niefajnie, niedelikatnie, ale to co miała płakać, trudno wypadki się zdarzają a ludzie giną codziennie, mnie ta tragedia też nie dotknęła i co trafię za to do piekła?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 5

A o czym niby ma świadczyć to zdjęcie? Jako lekarz z zawodu wzięła się do pracy, a nie myślała o swoim wizerunku. Zdjęcie pokazuje też, że współpracowała z rosyjskimi lekarzami i wygląda na to, że panowała między nimi przyjazna atmosfera. Ot, profesjonaliści spotkali się w miejscu pracy i pomagają sobie nawzajem. Przecież nikt się tam nie śmieje, więc ja widzę same pozytywy.

A jak ktoś ma z tym problem, to polecam poszukać sobie lekarza x który się załamuje na widok zwłok czy ludzkich wnętrzności. Niech was operuje. O, przepraszam. Nie ma takich lekarzy, bo już na studiach pracuje się z trupami i część rezygnuje, bo nie daje rady.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LogikaGora
0 / 0

Większość lekarzy, specjalistów do badań wypadków lotniczych i innych zawodów zajmujących się tragicznym przypadkami, spoglądającymi na śmierć codziennie ma straszne poczucie humoru, normalni ludzie by wręcz powiedzieli że bardzo niesmaczne lub wstrętne i bez szacunku ale jest to w rzeczywistości sposób na radzenie sobie z otaczającą ich śmiercią, naturalny mechanizm obronny organizmu i psychiki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pluszczek
0 / 0

Też się wtedy uśmiechałem, gdyby Kopacz leciała tym samolotem też by się uśmiechał.
Żaden z polityków nic dobrego dla Polski nie zrobił (tamtych i obecnych). Szkoda tylko obsługi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem