Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
516 530
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
U ubooot
+11 / 11

nie jest też koszerna...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+1 / 3

@ubooot Co ty gadasz? Dinozaury nie były koszerne? A mamuty? To co jedli prehistoryczni Żydzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+10 / 26

Wiele istot prehistorycznych było w ciąży, które zginęły a z ich szczątków i embrionów powstała ropa.

Katolicy kościoła powinni wiedzieć że używanie benzyny jest nieetyczne.

Przecież przodkowie człowieka (niezależnie od poziomu ewolucji) także ginęli w tym czasie i razem z dinozaurami ich resztki embrionów są w benzynie.

Katolicy powinni jeździć dorożkami.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurand1967
-1 / 7

@sceptykiem_sie_urodzic jak ostatnie dinozaury były na etapie wymierania, to przodkowie(?) człowieka byli na etapie zwierząt ssakopodobnych. dinozaury wyginęły 65 milionów lat temu. historia człowieka to ok. 20 tysięcy lat. widzisz tę niewielką różnicę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+3 / 5

Skoro przy szczepionkach nie etyczne były niby linie komórkowe (o ile były) użyte kilkadziesiąt lat temu .....to czy nie jest to to samo jak wcześniejsze linie komórkowe człowieka (w procesie ewolucji jakieś ówczesne małpiate ssaki o ile były) znajdują się w ropie ? Czymze jest jedno czy setki tysięcy pokoleń. To to samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kiechu
-2 / 2

@sceptykiem_sie_urodzic Według religijnych standardów chronione jest życie człowieka. Oczywiście ewolucja jest procesem płynnym i nie można stwierdzić, że jednego dnia był Homo Erectus a następnego już był Homo Sapiens. Mimo wszystko jednym z najstarszych naczelnych jest Eosimias, który żył około 45-40 milionów lat temu. W angielskojęzycznych źródłach minimalnym czas na powstanie ropy to ok. 50 milionów lat. Możemy więc spokojnie założyć, że ropa naftowa z ludzkimi płodami nie ma nic wspólnego. Chyba zgodzisz się, że Eosimias człowiekiem nie był. Więc założenie demota co do wegan jest słuszne, a twoje do katolików nie. Oczywiście założenie demota nie musi być słuszne bo jest też teoria nieorganicznego pochodzenia ropy naftowej. Potraktujmy ten demot jako dobry żart xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+4 / 4

@Kiechu Sadze że dla klasyfikacji Kościelnej płód z dusza to taki który został poczęty z rodziców ochrzczonych - wszystko inne to bydło i niewierne które należy chrystianizować a jeśli się nie udaje to wyeliminować.

taki wniosek można wysnuć patrząc na 2000 lat działania tej organizacji. Do moich wypowiedzi o ropie - nie podchodziłbym racjonalnie....raczej humorystycznie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kiechu
-2 / 2

@sceptykiem_sie_urodzic "Sadze że dla klasyfikacji Kościelnej płód z dusza to taki który został poczęty z rodziców ochrzczonych - wszystko inne to bydło i niewierne które należy chrystianizować a jeśli się nie udaje to wyeliminować." Można taki wniosek wysnuć jeśli jesteś ustawicznie do kościoła uprzedzony. :P Ludzie w czasach inkwizycji generalnie byli bardziej, jakby to ująć? Zasadniczy. I generalnie w dawnych czasach ludzie raczej chętniej się zabijali niż teraz. Takie czasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+1 / 1

Nie jestem ustawicznie uprzedzony do kościoła a jedynie do pedofilii w kościele.

Buta i wyższość biskupów mieszkających w pałacach którzy nigdy nie zaznali miłości żony i radości z posiadania dzieci (oficjalnych) powoduje stanowcza negację tej organizacji która zaprzecza prawdzie jaka jest istnienie olbrzymiej grupy pedofilii w kościele.

Wiele osób porównuje frustrację księży którzy posiadają swoje dzieci i nie mogą wziąć je za rękę i pójść na spacer, do kina czy pojechać na wakacje z osobami LGBT które także nie mogą trzymać się za rękę i żyć swoim życiem.

I to mnie irytuje że osoby które same doświadczają traumy braku kontaktu z dzieckiem, bliskości z kim kogo kochają (ksiądz jako ojciec kocha chyba swoje dziecko) identyczny los tworzą innym..... Win i przewinień w kościele jest tak dużo że nie można tego zebrać w kilka zdań.

Pedofilia, życie ponad stan, buta, kłamstwa, majątki...... Że słysząc słowo Amen .....robi się niedobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kiechu
0 / 0

@sceptykiem_sie_urodzic Zgadzam się z Tobą. Ślepiec tylko nie zauważy, że Kościół ma duży problem, który sam wywołał. Mimo wszystko wskazałeś tylko jedną stronę medalu. I też argument o kościelnej klasyfikacji który płód ma duszę a który nie - z tego wyniknęło moje podejrzenie, że jesteś uprzedzony. Ten argument jest na tyle bezsensowny odnośnie dzisiejszego Kościoła (co do Kościoła kilkaset lat temu, może. Nie będę polemizował bo nie czuję się w tym temacie jakiś kompetentny), że widziałem dwie opcje. Uprzedzenie czy przekorność wynikająca z uprzedzenia lub niedoinformowanie. Łatwiej mi z reguły zakładać to pierwsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+1 / 1

@Kiechu Kiedy wróci Twoje dziecko z lekcji religii lub co gorsza z ekumenicznej wycieczki duszpasterskiej wypełnione "duchem świętym" inaczej będziesz postrzegał świat oraz analizował czy dusza jest czy też nie jest w człowieku.

Księża, Biskupi robią wszystko by tematy zastępcze wygasiły problem pedofili w kościele.
Każdy kto neguje ochronę dzieci przed "księża-mi pedofilami" a tylko ta grupa jest obecnie bezkarna powinien pomyśleć czy wysłałby swoje dziecko z takim człowiekiem na jakiekolwiek spotkanie w szkole nie mówiąc już rekolekcjach czy religijnych wycieczkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+2 / 4

Benzynę można zrobić z węgla

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 4

@MEATLOAF Nie, bo węgiel jest z roślin - a na gałązkach mogły siedzieć niekoszerne i niewegańskie robaczki i zginąć razem z rośliną. A z nich powstał węgiel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
+4 / 8

Czyli ropa i węgiel są z organizmów żywych. Można więc śmiało założyć, że są to też źródła energii odnawialnej. Trzebaby tylko poczekać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paveu69
+3 / 3

A wiecie że ropa naftowa nie jest z dinozaurów, tylko z lasów z okresu karbonu? (Carbon - węgiel) Tak samo jak węgiel czarny.
Niestety, ropa i węgiel są wegańskie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kostkami
0 / 0

Z ropy robi sie palstik oraz eko skore

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BS76
+1 / 1

To niech ktos teraz policzy, ile tych martwych dinozaurow musialoby lezec jeden na drugim, zeby uzbieral sie taki poklad ropy naftowej. A potem niech puknie sie w swoj pusty leb.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotowiec_ER
0 / 0

i nie używać niczego co plastikowe - szampon lać do ręki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KabaretZLO
0 / 0

Ani jeździć samochodami z silnikami spalinowymi, ani używać kosiarek spalinowych ani kupować żadnych produktów transportowanych przez statki i ciężarówki. Ani używać produktów bazujących na składnikach ropopochodnych - drogi asfaltowe, wiele tekstyliów, kosmetyków itp. Extreme Vege powinien być 100% "lokalsem" i żyć wyłącznie z tego, co zdobędzie w pobliżu swojego siedliska - w promieniu "z buta da radę" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem