Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
235 242
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jaroslaw1999
+1 / 1

jak to "dziwią"? mów również za siebie. punkt widzenia zależy od punktu patrzenia. Autor wpisu zejdzie na dół i wsiądzie do swojego białego Volvo i jak wróci będzie miał gdzie zaparkować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raanan_
0 / 0

@mudia mieszkam tam, nie, nie większości. ale dużo jest przyjezdnych. dużo mieszkań na wynajem krótkoterminowy. Pomimo, że mieszkam to parkuje przy ulicy. Bo jest dużo więcej miejsc i są one wygodniejsze, minuse jest to, że muszę przejść 3 minuty dalej do bloku. żart, to nawet nie jest minus.
A wynika to z wujowej administracji. niczego więcej. A, a. I z tego, że od zbuja patoli tu mieszka. Więc nawet jak coś tu jest, to jest zdewastowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Master_Yi
+2 / 4

Nie ma nic gorszego niż plac zabaw wewnątrz osiedla. Otwierasz okno w lato to wrzaski jakby ktoś zarzynał świnie, zamykasz okno to się dusisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wieczniemlodyduchem
+1 / 1

Ludzie wszystko zabetonują. Kwestia czasu. Jak już mają dość miasta i wyprowadzają się na wieś to ze wsi robią miasto budując domy obok siebie na maleńkich działkach. Najpierw im się podoba bo zielono i ptaszki śpiewają. Potem chcą utwardzenia drogi i chodnika. Potem żeby postawić lampy bo ciemno i można się przewrócić. Potem to nawet ptaki zaczynają przeszkadzać a sąsiedzi najbardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem