Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
64 82
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A antyfrajer
-1 / 1

To co (w pierwszej wersji https://www.rp.pl/Covid-19/210429889-Raport-WHO-Wskaznik-zgonow-zakazonych-na-100-tys-osob-Polska-przed-Brazylia.html )powyżej wkleiłem to dane z portalu Rzeczpospolita i Wp.pl (odnośnik stamtąd do substrony)
Nie pokrywa się to jednak z faktami bo można sobie pobrać raport WHO cotygodniowy
https://www.who.int/publications/m/item/weekly-epidemiological-update-on-covid-19---20-april-2021
i tam na szczęście aż tak tragicznie Polska nie wypada, owszem jest bardzo słabo i w ogonie Europy z wynikiem 163,4 przypadki śmierci na 100 000 chorych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 kwietnia 2021 o 14:06

A antyfrajer
+5 / 7

@Sevivo zamiast poświęcać ponad 2 miliardy rocznie na TVP, robić bezsensowne przekopy do nieistniejącego i niepotrzebnego portu Elbląg czy kasę wydawać na CPK to powinni chociaż to dać na szpitale i to nie tylko covidowe. Że już o topieniu 40 miliardów co roku na 500+ nie wspominając.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 kwietnia 2021 o 14:12

B Bongo123xyz
+11 / 11

A widziałeś ostatnie sondaże? 32% dla Zjednoczonej Prawicy i 30% dla PiS. Ważne, że pincet dajo... Tu się nic nie zmieni, ludzie są ślepi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
+8 / 8

@Bongo123xyz obiecują ponoś, że dadzą 700+ aby jeszcze bardziej zadłużyć Polskę i doprowadzić do szybszego upadku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 3

Czy to podchodzi pod paragraf zbrodni przeciwko ludzkości? Bo o ile sama pandemia nie jest ich winą, to za jej rozmiar ponoszą już wyłączną winę. Mamy prawie najwyższą na świecie śmiertelność, a zgonów najwięcej od II WŚ. Oni chcą przebić Niemców pod względem tego, kto doprowadzi do śmierci większej liczby ludzi?

A i skoro o paragrafach mowa, to proponuję jeszcze działanie na szkodę państwa (jeśli nie ma czegoś takiego, to można dopisać), spowodowanie uszczerbku na zdrowiu psychicznym tych, ktorzy przeżyją pandemię, propagowanie nazizmu (w sensie bardziej poglądów, a nie ustroju) i promowanie nienawiści.

Wiem, że przypadkową osobę z internetu każdy wyśmieje, ale jeśli nowy rząd (zakładając, że kiedykolwiek wróci do nas demokracja) nie rozliczy PISu, to ja nie wiem...

Problem w tym, że nadal ok.40% narodu to ciemnota głosująca za plusami (i inflacją). Naprawdę szkoda, że nie można im zabrać praw wyborczych, bo przez nich w Polsce nigdy nie będzie dobrze. Oni nigdy nie przejrzą na oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem