Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1495 1501
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Laviol
+42 / 44

@kolorowatolerancja, wprowadzenie polityki na stadiony w postaci klękania dla poparcia BLM Ci nie przeszkadzało? Niezły hipokryta z Ciebie, bo to upolitycznienie sportu. Zakaz demonstrowania poglądów na stadionie jest właśnie jego odpolitycznieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+31 / 35

@kolorowatolerancja sport to sport. Jest czymś dobrym, zdrowym, pożądanym. Nie powinno się go kalać przelotną polityką, jakimiś ruchami społecznymi, protestami czy innymi chwilowymi dziwactwami.

Poza tym, jeśli zawodnicy powstrzymają się przed jakimiś dziwnymi gestami, to komu się stanie krzywda? Nikomu. Natomiast jeśli będą je robić, to będą tworzyć politykę.
Poza tym BLM jest szkodliwe, bo to ALM ma słuszność. ALM czyli All Life Metter, gdybyś nie znał angielskiego - KAŻDE życie ma znaczenie, w tym czarne. Więc się nie oburzaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shruikan465
+16 / 24

@kolorowatolerancja Czarni sami sobie zasłużyli na to. Spójrz na Detroid. Jak wygląda pod "rządami" czarnych? Jest gorzej niż po wybuchu bomby atomowej w Hiroszimie/Nagasaki. Oni niczego nie uszanują, jeśli dostaną "za darmo". Ro***bać w p**du, a potem narzekać, że oni mają źle. Typowe. Jak nie umieją uszanować i dbać, to żyją we własnym gównie. I w sumie jestem za tym, żeby tego typu osoby (kolor skóry, narodowość itd. nie jest ważna) wysiedlić do jednego państwa i niech tam spróbują przeżyć. Zakładam, że 10-20% populacji stanie się watażkami i zapanuje nad resztą, którą będą wyzyskiwać. Dlaczego? Bo oni kierują sie prymitywnymi instynktami. Bo jeszcze nie wyewoluowali w jakiś rozwinięty organizm. Takich trzeba odizolować i niech się taplają w swoich odchodach. Na szczęście są wśród nich ludzie, którzy temu przeczą. To jest ich jedyna nadzieja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vianyamar
+50 / 56

Tak, bo ruch który oparty jest na zabiciu narkomana i złodzieja, który groził komuś nożem, z przewodniczącą, która w ciągu roku stała się milionerką z dotacji na fundacje BLM jest naprawdę warty wsparcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+3 / 3

Vianyamar
BLM akurat powstało kilka lat wcześniej ale poza tym zgadza się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+13 / 13

@Vianyamar Gwoli ścisłości, BLM istnieje już od wielu lat. Po prostu wykorzystali medialność sytuacji aby się wybić i tłum to podłapał. O ile mi wiadomo, to wcześniej BLM miał dużo bardziej radykalne postulaty, które w okolicach tych wydarzeń zostały nieco złagodzone. Ot, ktoś od PR powiedział im, że to nie przejdzie. Wcześniej ich pomysłami było:
- Parytety rasowe we władzy - w czarnych dzielnicach władze mają być czarne (czyt. czarni mają głosować na czarnych)
- Policja podzielona rasowo - w czarnich dzielnicach i wobec czarnym podejrzanym działać mają czarni policjanci, bo biali są rasistowscy.
- Rasowy podział prawa - czarni powinni móc tworzyć własne prawo dla czarnych i powinni być sądzeni według prawa swoich
- Zwolnienie wszystkich czarnych z więzień "dla białych" - ponowne sprawy sądowe oparte o prawo dla czarnych i preferowanie resocjalizacji poprzez dialog

Ktoś przynajmniej poszedł po rozum do głowy i złagodził ich postulaty, ale nadal żyją z głowami w chmurach i najprościej mówiąc - chcą leczyć się środkami przeciwbólowymi.

Nieco bardziej stonowane artykuły nadal są dosyć łatwe w odnalezieniu.
https://www.sentencingproject.org/publications/black-lives-matter-eliminating-racial-inequity-in-the-criminal-justice-system/
Ogólnie cała ich narracja opiera się o obwinianie białych za przestępczość wśród czarnych. Biali twierdzą "czarni popełniają więcej przestępstw", a BLM twierdzi "biali wykorzystują władzę aby bezprawnie karać niewinnych czarnych". No i o to cały ten spór, a dowodem na to jest niewinny Floyd, którego zabił zły, biały policjant.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+1 / 1

@Vianyamar Każda rewulucja w historii opierała się o jakąś "ofiarę", przez co do władzy doszły takie formacje jak naziści czy komuniści w poprzednim wieku. Dziś taką "ofiarą" są odmienny kolor skóry lub mniejszość seksualna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+20 / 20

No i brawo, jak się z Black Life Matter robi Black Criminal Matter to się ma co się chciało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+6 / 8

Kolorowatoleeee - o czym Ty uprawiasz sex? Kneblowanie? Pogarda? Przypomnij seb jak ciemnoskóra bandyterka traktowała ludzi głoszących hasło "all lives matter"... Mam lewicowe poglądy, ale nie łączę bandytyzmu, czarnego rasizmu i nietolerancji z czymś pozytywnym. Poszukajcie historii czarnoskórego, urodzonego koło 46 roku w Polsce, który w czasach Solidarności wyemigrował do USA. Bez znajomości języka znalazł pracę i żył jak CZŁOWIEK, NIE JAK MAŁPA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+4 / 4

Teszwobsz - poj***ło Cię?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sanjzu
+1 / 3

@Aqq300 Nie karm trolla proszę :) Daj mu minusa i starczy. Dla takich je#anych atencjuszy jak ktoś im odpowie na komentarz to tak jak u normalnych ludzi szczytowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Emin
+7 / 9

Brawo, dlaczego cały świat ma żyć aktualnymi schizami USA?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
+5 / 5

Azjaci nie dają się zwariować, i dlatego cywilizacja białego człowieka upadnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcin8312
+2 / 2

Teszwonsz, ale capi trollem od Ciebie. Fu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andriwo
0 / 0

Dziękuję dziękuję dziekuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+7 / 7

I bardzo dobrze. Sportu nie należy łączyć z polityką. Chcą sobie manifestować, to niech robią to prywatnie, nikt nikomu nie zabrania. Ale sport, to sport. Ludzie chcą oglądać rywalizację, a nie manifestacje polityczne.

A BLM robi więcej złego niż dobrego (również dla czarnych). Demolowanie miast, doszukiwanie się wszędzie rasizmu, narzucanie nam odpowiedzialności zbiorowej za kolonializm na pewno nie zwalczy problemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem