Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
427 454
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Zetar
-4 / 22

Dziecko cierpi na depresje, ma leki i zmyślone ADHD. Do tego kilkulatka była najszczęśliwsza, gdy dostała tort. Natychmiast powinna być odebrana od tych swoich popieprzonych rodziców, przez których sie boi i ma depresję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
-2 / 12

@Zetar No właśnie, depresja u dzieci to nie jest normalna sytuacja. W jakich warunkach się ona wychowuje, że doprowadza to do depresji i ma uciążliwe lęki? A może jednak nie ma i po prostu jest smutna, ale rodzice muszą podkolorować sytuacje z życia swoich pociech?
Jedno i drugie jest winą rodzica. Rozumiem jeszcze, jak dziecko wpada w depresję przez szkołę czy otoczenie, ale nie mówi rodzicom. Jak jednak rodzice o tym wiedzą, to coś powinni zrobić. Podstawową metodą leczenia przyczyn depresji (wywołanej czynnikami środowiskowymi) jest zmiana otoczenia. O ile dorosłemu człowiekowi trudno zmienić całe swoje otoczenie, o tyle dzieciom stosunkowo łatwo pomóc, jeśli tylko przyczyna nie tkwi w domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
-2 / 4

@ZONTAR - dokładnie. A rodzice zamiast cos z tym zrobić strzelają focie i wrzucają na fejsika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 6

I co w związku z tym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+2 / 4

Caffa jeszcze wczoraj miał trzyletniego syna z podejrzeniem autyzmu, który już dziś zmienił się w trochę starszą córkę z ADHD. Czyli, że nie tylko Caffa każdego dnia może mieć inną płeć, wiek i miejsce zamieszkania bo jego wymyślone dziecko również tak potrafi :D!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lusja
+3 / 5

Czlowiek, ktory "wymyslil" ADHD, przyznal sie do tego juz bardzo dawno temu. Zaplacono mu konkretne pieniadze, ze pobudzenie sprzedazy zalegajacego polki apteczne srodka jednego z koncernow farmaceutycznych. Potraktowal zadanie bardzo powazne. Tak powaznie, ze sprzedaz tego "leku", w ciagu bardzo krotkiego czasu, skoczyla o SETKI procent.

Ale ludzie do dzis, swoje nieznosne, pobudzone wszedy pakowanymi tonami cukru, dzieci, usprawiedliwiaja ADHD. Which is just doesn't exist.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 kwietnia 2021 o 20:06

A aberg
-1 / 1

@Lusja To jest to samo co z panem, który powiedział, że szczepionki powodują autyzm. Później się przyznał, że nie mają żadnego związku z tym. No ale zdanie wypowiedział i mamy antyszczepionkowców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marakash
+3 / 5

Sami spece od depresji, gowno wiecie to sklejcie, depresji nie wywołuje samo otoczenie, mozesz miec wszystko i być nieszczęśliwy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
-1 / 1

Caffa i wszystko jasne. Kolejna ckliwa historyjka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem