Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
252 278
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Mlody1987bydg
+2 / 4

Kolejnego świetnego dzieła będzie brakować... Najpierw Wielka gra, później Moda na sukces, a teraz 1 z 10

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+3 / 7

@Mlody1987bydg Moda na sukces. Ty tak na poważnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mlody1987bydg
0 / 0

@TomorrowNeverKnows no coś ty ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
-1 / 1

Sarkazm, figura semantyczna. Na demotach są może trzy osoby, które ogarniają taki cymes.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 0

@Mlody1987bydg Tylko, że Wielka Gra i ! z dziesięciu to były naprawdę dobre edukacyjnie programy, a Ty je zrównujesz z Moda na sukces.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mlody1987bydg
0 / 0

@katem moda na sukces była przykładem sarkazmu... Przecież nie żal mi tego amerykańskiego tasiemca w przeciwieństwie do tych naprawdę inteligentnych programów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 0

@Mlody1987bydg W swoim sarkastycznym zdaniu zrównałeś ją z Wielką Grą i 1 z dziesięciu i zabrzmiało to mniej więcej tak: "Kolejnego "świetnego" dzieła będzie brakować... Najpierw Wielka gra, później Moda na sukces, a teraz 1 z 10"
Jeśli miałeś na myśli, żę tvpis zrównała te programy z Modą na sukces, to nie wyszło zbyt zrozumiale (nie tylko dla mnie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 kwietnia 2021 o 16:34

avatar SkrajnieCentrowy
+8 / 10

Myślę, że spora część ludzi, lubiła to oglądać. Mimo wszystko trzeba doszukiwać się plusów.. Prawdopodobnie oglądalność im spadnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+6 / 6

@SkrajnieCentrowy Tyle, że oni mają to w doopie. Nawet jak oglądalność spadnie do zera - im to wisi. I co im zrobisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 3

@SkrajnieCentrowy jeżeli takie programy byłby tak popularne aby mieć wpływ na oglądalność stacji TV, to telewizje komercyjne puszczały by tylko takowe, a nie "dlaczego ja" itp.
Niestety ale takie programy nie cieszą się popularnością ludzi, przypisywanie też jednej grupie społecznej, że tylko ona ma potrzebę na oglądanie lub nie chce oglądać jest idiotyczne właśnie z tego powodu, że te wielbione wolne stacje puszczają takie same go...no. I w każdej z tych stacji podobne programy można policzyć na palcach jednej ręki, a reszta to ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragonet86
0 / 2

Na stronie tvp podaje że średnia oglądalność to 1,7 mln i 13% udziału w rynku. To chyba całkiem sporo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
0 / 0

@Tibr Można by powiedzieć, że treści programów telewizyjnych odzwierciedlają poziom intelektualny telewidzów. Tu liczy się oglądalność, a nie jakość i wartość merytoryczną przekazu. Ja od kilkunastu lat nie posiadam odbiornika TV i jakoś nie odczuwam negatywnie tego braku, a będąc u kogoś gościnnie i widząc sporadycznie jakie treści tam się pojawiają utwierdzam się jedynie, że moja decyzja sprzed lat o pozbyciu się TV była słuszna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Ricochet69 dokładnie tak, a jedyny argument, który mógłby ktoś użyć w tego typu dyskusji to tzw. misja telewizji publicznej i nie oglądalność powinna mieć pierwszoplanową rolę, a jakość, "krzewienie" kultury itp. niestety argumenty które używają tylko utwierdzają wszystkie stacje żeby puszczać gówno które będzie mieć wysoką oglądalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
+1 / 3

Dostał kilka lat temu krzesło więc się nie męczy, niech pracuje dalej tylko w innej stacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F faraon69
+1 / 1

Na TVPiS oglądam dwa programy. "Jeden z dziesięciu" i "Vabank". Ciekaw jestem, kiedy zakończą emisję tego drugiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@faraon69 ja też. No i jeszcze powtórki Rancza. Gdyby tak głębiej przeanalizować ten serial, to możemy mówić o cudzie, że TVPIS nadal to emituje. Przecież każdy, kto mieszka na wsi i choć trochę obserwuje polską politykę bez problemu zauważy, że można odnieść wrażenie, że ogląda się dokument. Wieś jak wieś, to w tym kontekście jest mniej istotne, ale dziwi mnie to, że jeszcze nie ocenzurowali fragmentów odnoszących się do polityki. W niektórych fragmentach ma się wrażenie "gdzieś to już widziałem/widziałam". I wcale nie dlatego, że ogląda się po kilka razy każdy odcinek. W jednym z odcinków nawet przewidziano, że w Polsce są dwie grupy, które kompletnie nie mogą się dogadać (w serialu użyto porównania Grecy i Bułgarzy). No i ci "Bułgarzy" to większość, która kompletnie nie interesuje otaczającym ich światem i jedyne co ich obchodzi to zarobić, ustawić rodzinę, potańczyć na dyskotece, trochę seksu. Do czego zmierzam? Czerepach przewidział, że jeśli chcą wygrać wybory, to trzeba skierować właśnie do tej grupy propagandę. https://m.youtube.com/watch?v=suKdGJRULYE (chodzi o tę scenę). Dziś wszyscy widzimy, że to się sprawdziło. Więc serial też jest "trochę" niewygodny dla PISu. A teleturnieje są po prostu "za mądre" dla ich elektoratu.

A wierni widzowie TVPIS raczej wolą, żeby emitowano jakieś koncerty discopolo, czy seriale promujące nienawiść do "wrogów ludu". Więc tylko czekać aż Kurski wpadnie na pomysł, że "dla naszych kochanych widzów wszystko".

Jak już ktoś wspomniał- prawdopodobnie pozostaje już tylko nadzieja, że inna stacja wykupi prawa do emisji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+3 / 3

Ja już wypowiadałem się na ten temat w podobnym democie, więc przybliżę jeszcze raz.
To jest jedyny program, dla którego odpalałem TVP i nabijałem im oglądalność. Ale jak widać to jest zbyt mądry teleturniej dla fanów ich propagandy. Na jego miejsce dadzą Zenka czy innego patusa pokroju Świerzyńskiego.
Nie ukrywam smutku, bo będzie mi brakować charyzmatycznego Pana Sznuka. Pozostaje jedynie nadzieja, że może jakaś inna stacja wykupi prawa do emisji i dalej z nami pozostanie ostatni, prawdziwy teleturniej, gdzie liczy się tylko wiedza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamyk73
+1 / 1

Kurski nigdy nie znał odpowiedzi na żadne pytanie to się wqurwił
Teraz będą konkursy z pytaniami typu"Jaki zwierz jest najodważniejszy na świecie i dlaczego jest to kaczka ?"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem