Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
695 704
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K killerxcartoon
+9 / 19

To samobójstwo właśnie to skutek katolickiego wychowania. Połączenia głupoty ignorancji z zahamowaniami wywołanymi dogmatami religijnymi. Miedzy innymi po to jest biologia w szkole na wypadek jak by mama nie powiedziała

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Archangelus_Raphael
0 / 2

I o takich księżach nikt nie mówi, prasa ich nie pokazuje, nie mówią co robią i jak pracują. A jest ich wielu na świecie. Ale taki Głódź czy inny Jędraszewski zawsze na pierwszych stronach gazet. A potem lewaccy dziennikarze pieją, ze kościół katolicki zły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PinkBlob
+3 / 3

Polski kościół katolicki JEST zły. Dlatego dziennikarze "pieją". To instytucja skupiona na czerpaniu zysków, manipulująca poddanymi, nie robiąca NIC, by ukarać tych, którzy jawnie i bezczelnie plują w twarz ofiarom molestowania i gwałtu, tworząca i posiadajaca odrębne prawa i przywileje. Podatków nie płaci, za to my płacimy na nich, dostają ziemię wartą pół miliona za grosze. Polski kościoł to cwany opasły wieprz, zjadający wlasnych wiernych, a dobry uczynek pana Varaha w innym kraju w latach 50. to kropla czystej wody w światowym zbiorniku gnojówki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jjac
+1 / 3

"a i tak napiszesz coś obraźliwego o księżach" - takie czasy i takie skundlenie umysłów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem