Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
97 105
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar PIStozwis
+11 / 11

Prawda jest taka, że Prezydent Prof. dr hab. Lech Kaczyński przez dwie godziny dowodził OBRONĄ TUPOLEWA przed wściekłymi atakami ruskich myśliwców i Tuska w helikopterze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 kwietnia 2021 o 7:32

S stach1947
+3 / 3

Zapomniał wspomnieć, że zgodna z jego i Macierewicza prawdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+3 / 5

Zapowiada to. Zapowiada tamto. Jak Czarny Garnek zapowie swoją dymisję i konieczność terapii z ostrej przypadłości dupowłazji episkopatologicznej, to będzie najlepsze, co kiedykolwiek zapowiedział!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+1 / 1

Co oni z tym młodym narodem zrobia oglupiaja ich kasa daja zero wiedzy a potem po dwie lewe ręce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 1

Jak to jak? Przecież każdy wie, że Rosjanie wspólnie z Tuskiem, który dowodził plutonem egzekucyjnym strzelali do samolotu na zlecenie Niemców i całej UE, oprócz Węgier, bo przecież Orban za Kaczyńskim skoczy w ogień... a wszystko to oczywiście przy użyciu sztucznej mgły i pancernych brzóz, w których umieszczono dynamity...

A tak na poważnie, to przecież Smoleńsk już jest w podręcznikach (na razie tylko jako katastrofa, która każdemu może się zdarzyć z przyczyn od nas niezależnych). Też nie jest to prawda, bo to wina Kaczyńskich, którym zachciało się lądować na opuszczonym zadupiu.

Aż smutek człowieka ogrania. Przecież te pokolenia, które chodzą do szkół/na studia podczas PISowskiej dyktatury (zwłaszcza za czasów tego fundamentalisty i nazisty Czarnka, który w normalnym kraju siedziałby w psychiatryku, albo więzieniu za nawoływanie do nienawiści) to już są stracone pokolenia. Umysły skażone PISowską propagandą ciężko będzie na nowo oczyścić. Jedyna nadzieja w rocznikach, które edukację zaczęły przed nastaniem dyktatury, bo one przynajmniej pamiętają normalność i demokrację w Polsce i nie były karmione propagandą od najmłodszych lat (chyba, że wychowały się w bastionach PISu).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem