Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Buka1976
+16 / 16

Dawno temu, jak byłem piękny i młody, (teraz zostało tylko "i") przyszły szef zadał mi pytanie: "Jakie są pana oczekiwania finansowe?". Odpowiedziałem: 10 tyś na rękę, samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop. (Lata 95 -97). Na jego wybauszone oczy, dodałem: Ale mam świadomość, że przyjmuję się do waszej firmy za najniższą krajową i nic więcej nie jesteście w stanie mi zaoferować.
Pomimo wyrazu jego twarzy, wtedy dostałem tą pracę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 kwietnia 2021 o 6:58

avatar severh
+9 / 9

@Buka1976 dobrze że to na rękę a ręce masz dwie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
+2 / 4

Jeżeli „szefowa” umówiła się na spotkanie, powinna punktualnie na nie przyjść, a telefon wyłączyć. Ok jest szefową i mógł to być ważny telefon. Ale ważny telefon to jedno zdanie, krótka wymiana zdań gasząca „pożar”. To nie rekrut był dziwny, tylko niekulturalne szefowa. I gość prawdopodobnie, wiedział, ze nie chce z taką osobą pracować. Pokazał jej więc co o niej myśli. Niestety rekruterka okazała się idiotką i nie zrozumiała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
+2 / 2

Z doświadczeń korporacji, w której pracuję wynika, że rekruterami najczęściej zostają nieudacznicy, często krewni i znajomi królika, którzy do niczego się nie nadają. Wiem, że to nie tylko nasza "specjalność".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jorn
0 / 0

Być może ta od limuzyny pochwaliła się koleżance, a tamta jest namieszała w głowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem