Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
312 346
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar PIStozwis
+4 / 6

Czyżby Terlikowski zaczynał widzieć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loveconnected
+4 / 4

Jako Chrześcijanin, gdy widzę, ze ktoś grzeszy, moim zadaniem jest modlic się za nich, by odnaleźli Boga. Nagabywanie i publiczne krytykowanie jest tak samo złe jak modlitwa na pokaz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+12 / 14

I tak właśnie powinno wyglądać chrześcijaństwo. Można nie akceptować czyjegoś życia, można uznawać je grzeszne, ale nie wolno z kimś takim walczyć, wyzywać, nienawidzić, gardzić. Ktoś określający się chrześcijaninem a tak traktujący ludzi albo nigdy chrześcijaninem nie był, albo totalnie się pogubił i zapomniał o czym naucza Jezus.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
+4 / 10

@adamis62 Racja. I miło też popatrzeć, jak pani z LGBT przypomniała sobie, że tolerancja może działać w więcej niż jedną stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 6

@kea1111, ależ to chyba jest oczywiste. Jakkolwiek uważam, że od tych, co określają się jako chrześcijanie można wymagać więcej. Pan Jezus powiedział do swoich uczniów, że ich sprawiedliwość powinna być większa od sprawiedliwości faryzeuszy i uczonych w piśmie, czyli i On wymaga od swoich więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bieroo
0 / 6

najważniejszym przykazaniem w chrześcijaństwie jest przykazanie miłości..ponieważ sam Bóg miłością jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+5 / 9

żałosne. W sensie, dla małpy która zeszła z drzewa setki tysięcy lat temu i która od kilku tysięcy lat żyje w cywilizacji i kulturze, oczywiste powinno być to, że dialog jest lepszy niż kłótnia. A tak to jedna strona krzyczy 'wypierd@lać' druga 'p3dały do gazu' i potem są zdziwieni, że konflikt nie łagodnieje, tylko narasta. Życzą sobie nawzajem śmierci a potem nagle odkrywają, o kurczę, że po drugiej stronie barykady jest człowiek. No niesamowite, kto by pomyślał XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+1 / 7

Tu akurat pan Terlikowski ładnie wykorzystał sytuację w celach propagandowych. Dlaczego to ma być akurat logika ewangelii, a nie po prostu szacunek do drugiego człowieka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NothingMore_
+2 / 4

Fajny finał, taki moralizujący, można powiedzieć, że dobrze się patrzy na takie rzeczy. Proponuję, by jedna każdy samodzielnie ocenił sytuację. bo na przykład na prawicowej grupie Dariusza Mateckiego widziałem, że przedstawione jest to jako nawrócenie aktywistki LBGT w stronę Boga, a w komentarzach ludzi piszą "Może przestanie robić takie rzeczy związane z promowaniem LGBT, za które ktoś jej płaci". Na lewicy pewnie ktoś powie, że starsza Pani zaakceptowała LGBT. Jak jest naprawdę?

Z jakich pobudek działają obie grupy? Modlitwa o redemptorystę - biznesmena, który boi się wyroku karnego. Ktoś, kto obserwuje Rydzyka od kilku tygodni wie, że ma akumulator na jajach, bo apeluje do słuchaczy sędziów i polityków, mówiąc o prześladowaniu, odwołuje się do swojego ulubionego marksizmu. Z drugiej strony czy to dobre miejsce na walkę o równość osób homoseksualnych?

Każdy sam oceni. Ale uważam, że w Polsce byłoby o wiele mniej nienawiści i kłótni, gdyby jedna strona uznała, że nie każdy ksiądz to pedofil pobierający pieniądze od Państwa, a druga, że nie każda osoba o odmiennej orientacji to kolorowy przebrany homoseksualista który chce pozabierać innym dzieci. Wystarczy jednym nie zaglądać do łóżka, a drugim nie wtrącać się w to co wierzą.

Ale koniec końców chciałbym wiedzieć, na co zostały przekazane publiczne pieniądze.
Życzę udanej majówki dla wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T taksiarz
-2 / 6

Ustawka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
-3 / 3

hahaha
piwniczaki wietrzące spiski wszędzie gdzie się tylko da
nie wierzący w pandemię, szczepionki, okrągłą ziemię i co tam jeszcze
a taką ustawkę łykacie jak młode pelikany
żałosne
;PPP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
0 / 2

Miłujmy się, ale zrób znak krzyża, bo jak nie.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pluszczek
+1 / 1

Jak wytrzeźwiały, kac moralny gigant.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem