Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
56 72
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
-1 / 25

gdzie konfederacja ? to to samo zło co pis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+1 / 15

@YszamanY xD
Osoba, która zawsze się pruje o to, jak ktoś powie PiSPO jedno zło i opowiada, że PiS to najgorsze zło i trzeba ich odsunąć od władzy za wszelką cenę, nawet za cenę wpie****lenia Polski w przedłużenie o kolejne kilka lat spie**dolenia w postaci duopolu tylko tym razem znowu POPiS jak 10lat temu, a nie PiSPO, teraz rzuca tekstem, że Konfederacja "to to samo zło co pis".

Najlepsze jest to, że zaraz się mogą zlecieć obrońcy PiSu i wołać, że ta konfa, to gorsza od Lewicy jest, na równi z PO i się zaczną z Szamanem przerzucać podobieństwami do wroga, a karuzela spie*dolenia będzie kręcić się w najlepsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 10

@nitaki stanołeś przed lustrem ? szacunek za szczerość "piskonfederacja to samo zło" i zrozum, konfederacja nie chce rządzić, oni chcą tylko darmową kasę z sejmu gamoniu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 maja 2021 o 22:45

avatar butterfly2000
+5 / 9

@Tetrahydrokannabinol1994 Tutaj zaczęło się całe zło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-5 / 7

@butterfly2000 , powinieneś posiadac iloraz inteligencji większy jak twoja temperatura ciała, na białorusi nic im nie wychodzi , albo będzie morze krwi, albo dogadają się , ty wolałbyś morze krwi jak na ukrainie "bohatyr" z ciebie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichy_desperat
+7 / 7

Naprawdę nie potrafię zrozumieć tego ciągłego narzekania na te wszystkie partie polityczne. Jak ktoś cię okradł, to nie zapraszasz go ponownie do swojego domu - raczej unikasz takiej osoby. Nasze społeczeństwo zamiast szukać nowych opcji (w Polsce mamy prawie 90 różnych partii) z uporem maniaka głosuje ciągle na te same partie/osoby, które mają na koncie setki afer i dziwi się, że jest tylko gorzej. Gdzie tu logika?
Jak nie masz na kogo głosować to sam kandyduj.
Nie popierasz żadnej partii to załóż własną.
Zamiast wiecznie narzekać pora zacząć działać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
0 / 4

Wyborcy oczywiście nie mają na to żadnego wpływu. Głosuje patola to i wygrywa patola. Gdyby jakiś polityk zaczął mówić prawdę to z automatu przegrałby wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 maja 2021 o 22:56

P Paszko_Rymbaba
0 / 0

Przecież reprezentacja parlamentarna jest odzwierciedleniem myślenia elektoratu i niczym więcej. Jeśli sejm działa idiotycznie to dlatego, że elektorat idiotycznie rozumuje. Przykro mi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem