Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
166 197
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G gemini1234
0 / 16

Kulsony dobrzy są w pałowaniu kobiet i osób starszych (jak Pan Gienek z progrmu Rolnicy), ewentualnie w nakładaniu mandatów, ale w starciu z bandytami lub kibolami zupełnie sobie nie radzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-3 / 19

@gemini1234 nie zapominaj o przedsiębiorcach. PISlicja ma nakaz pałowania każdego, kto nie jest za PISem. A patologia, bandyci i kibole to kwiat PISowskiej "inteligencji", więc...
No a kobiety, przebsiębiorcy i inni przeciwnicy rządu po prpstu walczyli o swoje prawa, czego dyktatorek z Żoliborza nie mógł znieść. I w sumie to nadal nie może, stąd rozkazy typu "spałować/zagazować jedną kobietę, która pokojowo protestuje. Atak ma być dokonany w grupie przynajmniej 10 funkcjonariuszy PISlicji". Chyba tylko amerykańska policja jest brutalniejsza niż PISlicja. No i policje z jakichś totalitarnych krajów typu Węgry i Korea Północna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jaryzel001
-1 / 7

Oni zawsze się bali wszystkiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G good_man
-1 / 3

jeden został... reszta pojechała do warszawy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vonhenryrejluka
-2 / 2

Zaraz przyjdzie Taymishi i będzie ich bronił

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
-1 / 7

Jakoś dziwnie po raz pierwszy nie żal mi policjanta, który tym razem zginął z rąk bandyty. Nie potrafią odmawiać wykonywania rozkazów które naruszają podstawowe prawa obywateli, więc tych obywateli mają przeciwko sobie. Prawdopodobnie także jest to ofiara strachu przed postrzeleniem bandyty i późniejszymi oskarżeniami w mediach o nadużycie obrony własnej, tu moment zawahania przypłacił życiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem