Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:21

Oh, ta niesprowokowana brutalność policji

www.demotywatory.pl
+
703 732
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Mizantropix
+17 / 37

A tak liczyłem na paralizator i tę kretynkę tańczącą lambadę w poziomie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iiyrryyr3iit
+15 / 25

Trzeba mieć nerwy ze stali

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S shark__
+10 / 18

Pociągnąbym z bańki za brak dystansu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WroceNieRazAmebo30
+8 / 30

A co to za policyjny bandyta jak on tak może kobietę szarpac ? -Tak bym powiedział jak bym był debilem no i ładnie się nagrało :) az dziwne ze nie pokazane od momentu jak ja zgarnia :P i to na demotach :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 maja 2021 o 21:01

avatar ziemiak11
+18 / 28

Policjant został opluty i wtedy użył siły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shruikan465
+7 / 13

@Ynfluencer A umknęło Twojej uwadze, że policjant został opluty w twarz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maryjuszpitagoras
-3 / 9

@ziemiak11 czyli jeśli ktoś Ci ubliża słownie to wszystko jest ok rozumiem? Czyli jesteś policjantem i karzą Ci stać, osłaniać coś co masz gdzieś ale to Twoja praca wiec masz to robić, ktoś Ci ubliża przez kilka godzin ale dopóki Cię nie opluje to wszystko jest ok? Dajcie spokój juz z tymi bredniami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Centopower
+12 / 16

@maryjuszpitagoras To mi wygląda na Stany Zjednoczone, a z tego co wiem w dobie koronawirusa za oplucie grozi to samo co za atak z bronią w ręku. Była nawet sprawa gościa (szczegółów już nie pamiętam) który za lizanie towarów w markecie był sądzony z zarzutem ataku terrorystycznego. U nas pewnie podciągnęli by to pod naruszenie nietykalności osobistej funkcjonariusza.

Co do samego użycia siły to pani prowodyrka została po prostu w odpowiednim momencie zatrzymana - sprowadzona do parteru i skuta. Nie dostała pałą w łeb, nie dostała z paralizatora, asekurowało ją kilku policjantów. Pomijając być może wątek osobistej zemsty funkcjonariusza (zatrzymał panią w momencie jak miał na nią konkretny paragraf i pani prawdopodobnie się nie wywinie od kary) to istnieje pewna granica na której stróżowie porządku musza balansować. Nie pozwolą ludziom krzyczeć to będą uważani za narzędzie ucisku i cenzury tłamsząc wolność wypowiedzi. Nie będą reagować na zachowania agresywne to dojdzie do samosądów i eskalacji przemocy, a tym samym jako formacja okażą się bezużyteczni.

Niestety temat jest dużo bardziej złożony i nie sądzę żeby udało się go w pełni rozwinąć w komentarzach na portalu ze śmiesznymi obrazkami, nie mówiąc o tym że uda mi się kogoś nakłonić do zmiany światopoglądu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Centopower
+8 / 8

W tym miejscu pragnę przeprosić wszystkich postronnych czytujących komentarze na demotywatorach za to co za chwilę nastąpi, ale niestety Reductio ad Hitlerum (polecam sprawdzić hasło) sprawia, że z sadystyczną przyjemnością przejadę się po interlokutorze. Wiem że to troll i to co popełnię będzie Argumentum ad personam ale naprawdę nie mogę odmówić sobie tej przyjemności.

@darthnorbe Twój nick świadczy, że obracasz się w kręgach ciemnej strony mocy. Rozumiem... Imponuje ci dominacja siłą nad słabszymi... Ale czemu nie podoba ci się zachowanie policji? Przecież w sumie powinno ci imponować. A już wiem - przedstawiciele tej formacji nie pozwalają ci wcielać w życie twoich barwnych fantazji zabierania lizaków przedszkolakom, względnie "znajdowania telefonów w studentach". Najprawdopodobniej nie spełniasz również warunków żeby dostać się do tej formacji i z tej strony realizować się pacyfikując babcie bez maseczek, tudzież wypisując mandaty za "próbę spożycia". Twój komentarz, brak zdolności czytania ze zrozumieniem i płaski światopogląd nie świadczą dobrze o twoich zdolnościach intelektualnych, ale mimo to spróbuję przepchnąć cię przez szczyt krzywej efektu Krugera-Dunninga.

Oto arcytrudna zagadka: Jeżeli policjantowi można napluć w twarz i nie powinno być za to konsekwencji, to dlaczego gdyby ktoś napluł ci w twarz, to po prostu byś takiego człowieka zdzielił. Jakie okoliczności (oprócz bycia bezmyślnym bucem) sprawiają, że wolno nam atakować funkcjonariuszy policji. To, że są w pracy? Dobrze, że w internecie nikt nie wie gdzie pracujesz.

Mam nadzieję, że przemyślenia wywołane moim pytaniem podniosą twój poziom inteligencji na tyle, żebyś nie zabił się gdybyś spadł z poziomu swojego ego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 maja 2021 o 20:45

avatar Zetar
0 / 2

@Centopower - ach, po wstępie spodziewałem się czegoś bardziej dosadnego. Ale i tak plusik :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Centopower
+1 / 3

@Zetar Nie sztuka zbluzgać anonima w internecie. Świata wprawdzie nie zbawię, ale może skłonię niektórych ludzi do refleksji, nie obrzydzając przy tym życia innym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+1 / 3

@Centopower zdeptałeś go poniżej poziomu bruku, ale chyba nawet tego nie zrozumiał. Piękna jazda, proszę więcej takich(na tym poziomie) :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 maja 2021 o 21:43

avatar Morda_Lewiatana
-2 / 2

@Centopower Muszę stanąć w obronie @darthnorbe. To co napisał jest prawdą - przyzna mu rację większość ludzi. Innego sprawa szerszy kontekst. PS. Rzadko czytam komentarz i się śmieję - gratuluję i pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+1 / 3

@darthnorbe Wnioskuję z twojej wypowiedzi, że dla ciebie nazistami są ludzie inteligentni, nie rzucający mięsem na lewo i prawo, posiadający jakieś minimum ogłady, kultury osobistej i rozsądku, więc w tym znaczeniu jak najbardziej, jestem nazistą. Co do sytuacji z filmiku - wolność człowieka kończy się tram, gdzie zaczyna się wolność drugiego ( i nie mam tu na myśli jakiejś zygoty). Rozumiem, że pani jest wzburzona i protestuje przeciw czemuś, co ją wzburzyło, ale jej zachowanie przekracza wszelkie normy i należało tą agresję opanować. I zrobiono to perfekcyjnie. W tym przypadku pełen szacunek dla policjanta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
-4 / 6

@LUPUS1962 Nie nazistami są idioci jak ty który chcą władzy totalnej, w 3 rzeszy był byś szczęśliwy tam za obrazę gestapo od razu kulka w lep nazisto

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Centopower
+2 / 2

@darthnorbe Ty już pokazałeś, że jesteś kozak w necie i "zabłysnąłeś" inteligencją. Teraz pora na kolejny krok - pokaż jakim kozakiem jesteś w rzeczywistości. Idź na komisariat i tam wyraź swoje poglądy. Nie zapomnij zabrać ze sobą kolegi z kamerą, albo chociaż podać adres to podeślemy naszego człowieka.
"Dyskusję" z tobą uważam za zakończoną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+1 / 1

@darthnorbe Uważasz że nieobrażanie policji czy nie naruszanie ich nietykalności cielesnej, prowadzi do władzy totalnej?? Żeby nie być skutym wystarczy przestrzegać przepisów i przede wszystkim nie wyzywać policjanta, nie pluć na niego i nie bić.
Ciekawe ile obelg Ty byś wytrzymał zanim byś zareagował siłowo :)
Zresztą to tutaj to po prostu powstrzymanie eskalacji agresji. Zero reakcji zachęciłoby inne osoby do podobnego działania a to mogłoby z wyzwisk przerodzić się w rękoczyny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+10 / 16

dlatego jak słyszę alternatywkę która płacze, że 'polis brutal' to nie biorę tego na poważnie, przynajmniej nie od razu. Jak ktoś się uprze by być ofiarą to będzie ją z siebie robić niezależnie od okoliczności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel26
+3 / 9

mógł jej pałą w pusty łeb zaj.... ć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BrudnyHarry00
+7 / 11

Naruszyła nietykalność cielesną policjanta w momencie naplucia na niego. Czego nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
-4 / 4

@Jerzowiec tak to się teraz nazwa, obezwładnił, dobrze że nie obezwładnił przy pomoc strzału w tył głowy w takim razie psie policyjny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Boin
0 / 2

@darthnorbe Wytrzeźwiej synku, a potem dopiero właź na internety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
-3 / 3

Jak to mawiał Churchill, ja jutro wytrzeźwieję a ty idiotą będziesz i jutro

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@darthnorbe Rozumiesz czym jest powstrzymywanie eskalowania agresji w tłumie?? Najbardziej agresywne jednostki trzeba po prostu wyłapać. Tutaj mamy tylko obezwładnienie, siłowe bo po dobroci by się nie dała. Jakby go palnęła z plaszkacza, nie nie zabiłby jej, tylko zastosował to samo co w przypadku wyzwisk i oplucia.

Używanie słów typu "psie policyjny", pokazuje jakim typem człowieka jesteś. Nastolatkiem lub masz 20-30 lat i myślisz że nadal jesteś nastolatkiem. Cała policja jest dla Ciebie zła, ponieważ zatrzymali Cię na piciu alkoholu w miejscu publicznym będąc nieletnim albo po prostu zwinęli za kradzież. Chyba że zwinęli Cię wcześniej pałując po meczu piłki nożnej, bo jesteś kibolem i raczyłeś rzucać kostką brukową, całkowicie przypadkowo w kierunku policji.
Najlepiej gdyby policja nie reagowała na nic a osoby agresywne mogły robić co chcą. Byłby przecież raj gdyby panowało bezprawie, bo policja nie mogłaby nic zrobić, mogliby reagować dopiero w przypadku ataku na nich.
Wiesz dlaczego tydzień temu zginął policjant w Raciborzu? Bo w Polsce muszą klepnąć niepotrzebną formułkę, nie mogą na dzień dobry wyjąć broni i kazać wyjść z pojazdu, nawet w przypadku podejrzenia posiadania przez delikwenta broni palnej. W każdym normalnym kraju mogą to robić ale nie w Polsce. No i nie mówię już o tym że w większości krajów zabiliby osobę która postrzeliła policjanta a nie bawili się w obezwładnianie. No ale u nas skutkowałoby to obroną biednego zabitego napastnika, bo to przecież "dobry chłopak był" a zły policjant zastrzelił go bo jest rozchwiany emocjonalnie.

Chciałbym też zauważyć że policja bardzo często obwiniana jest za to jakie jest prawo, pomimo że to nie oni je tworzą, oni tylko je stosują i obojętnie jak debilny byłby przepis, policjant musi się do niego stosować. No i ostatnia sprawa z maseczkami i rozporządzeniem. Policja musi stosować się do różnych rozporządzeń, oni nie są od oceniania wadliwości prawa czy też niezgodności z Konstytucją, od tego są różnego rodzaju sądy.

Ostatnio widziałem filmik z Niemiec który pojawił się na jakimś Polskim portalu. Wielu ludzi, zapewne Twojego pokroju, oburzyło się bo widać na nim jak policjant obezwładnia siłowo starszą kobietę (około 70 lat), ale mało który raczył zauważyć że ona zaczęła go nieco wcześniej bić.

W życiu policja zrobiła mi wiele krzywdy, znam osobiście przypadki gdzie policjanci to sku**ny ale nie można całej formacji wrzucać do jednego worka, tylko dlatego że kilki idiotów postanowiło wykorzystać mundur. W każdym zawodzie znajdą się debile, czy to wśród lekarzy, policjantów, strażaków czy nawet budowlańców ale nie wolno całej grupy wrzucać do jednego wora i twierdzić że wszyscy są źli :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 maja 2021 o 11:30

T konto usunięte
0 / 10

I takie obrazki widziałem na tych niby pokojowych protestach z błyskawicami. Te niewinne i miłe "kobiety" i brutalna policja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P patrycjusz007
+5 / 5

Rany kobiety biją! Nazisci,faszysci, biali heteroseksualni seksiści! :D hahaha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+8 / 8

Feministka. Nie wiem skąd to wiem, ale wiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-4 / 6

Wygląda na to, że wszędzie policja ulega prowokacji brutalnych kobiet.
Dobrze, że nie atakują spokojnie spacerujących kibiców.
https://youtu.be/FTCWHArSOLc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+6 / 10

Przecież WSZYSTKIE zatrzymania u nas były po takich rzeczach i "wolne media" rozpisywały się o "brutalności policji", "gnębieniu osób nieheteronoramtywnych", "tyranii pisiarskiego rządu" itp. TU, NA TYM PORTALU to wszystko było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
0 / 2

@Fragglesik Ale pisiarski rząd po zatrzymaniu Marii Kołakowskiej, która z łapami szła przepychać się z policjantami narzekał na niby brutalne zatrzymanie kobiety. Mówili wtedy że tak nie można postępować wobec kobie i zlecił w tamtejszej policji kontrole . Wtedy za to dla PiS nie było OK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zdenek117
+11 / 11

@darthnorbe Zamordyzm? Ktoś przejawia agresję, pluje w twarz drugiemu człowiekowi i uważasz, że ten powinien podziękować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@darthnorbe "za swoje zbrodnie to i tak za mała kara dla tego psa" - Znasz go że tak piszesz??
Nieobrażanie policji to nie występowanie przeciw narodowi Polskiemu, tylko po prostu normalne zachowanie.
Życzę Ci żebyś nigdy nie potrzebował pomocy "psów" a jak będziesz potrzebował, to mam nadzieję że potraktują Ciebie tak jak Ty ich :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 maja 2021 o 11:34

A Adamowitch94
+2 / 2

Jest oczywiście winna, ale zauważcie jedną rzecz - w społeczeństwie tak się gotuje i ludzie są tak źli, że wyładowują na siebie wzajemnie agresję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+4 / 4

@Adamowitch94 - a swoją drogą warto się zastanowić dlaczego tak się w społeczeństwie gotuje. Wygodnie jest to tłumaczyć frustracją związaną z pandemią i licznymi obostrzeniami, ale przecież takie zachowania miały miejsce od lat. Pandemia zmieniła tylko ich skalę, ale zjawisko jako takie istnieje od lat 60-tych XX wieku. Ludzie są sfrustrowani, noszą w sobie ogromne pokłady nieodreagowanego stresu, który łatwo zamienia się w agresję, co wykorzystują rozmaite ruchy, partie, organizacje, rządy czy media, które tych ludzi szczują na siebie nawzajem. Prawda jest taka, że istnieje mnóstwo wpływowych ludzi, grup interesów i instytucji, które mają interes w tym aby ludzie skakali sobie do gardeł. Pewien bardzo mądry, acz niezbyt humanitarny władca doradzał "dziel i rządź". I to właśnie obserwujemy we współczesnych społeczeństwach świata zachodu - dzielenie ludzi, aby nimi rządzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adamowitch94
0 / 0

@Quant Chodzi o to, aby uniemożliwić ludziom wspólne obalenie rządu. Jeśli podzielimy społeczeństwo na mniejsze hierarchie, to osłabimy całe społeczeństwo Jeśli dodatkowo skłócimy ze sobą te grupy, to tym bardziej osłabną.

Nigdy nie będzie już dobrze. Politycy nauczyli się tak rządzić ludźmi, aby utrzymywać się przy władzy przez całe dekady.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
-2 / 2

Co? Myśleliście że tylko w Polsce policja torturuje znęca się i bije kobiety?:)

U nas jest tylko gorzej bo wolności słowa nie ma i jest już paragraf na obrazę funkcjonariusza, a tam rasistowski mizogin w mundurze musiał czekać na atak fizyczny / oplucie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@teszwonsz Obrażanie drugiej osoby to nie jest wolność słowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
0 / 0

@yankers taki amerykaski nick a taka nieamerykańska opinia.

Jak najbardziej to jest jeden z objawów wolności słowa - tam możesz powiedzieć policjantowi że jest idiotą i f$ck the police. Nawet prezydenta możesz obrażać. Nie przejdą jedynie groźby itp racjonalne ograniczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krily
+2 / 4

Wyjaśni mi ktoś jedną rzecz. Dlaczego ta kobieta na pretensje do zwykłego policjanta, jeśli jej się nie podoba to powinna pluć , krzyczeć na osobę decyzyjną np poseł. Policjant tylko wykonuje polecenia jeśli chce się coś zmienić to trzeba iść i ubliżać osobie decyzyjnej dlatego nie rozumiem po co narzekać na policje bić się z nimi. Idzie pod dom posłów i tam im uprzykrzajcie życie to coś da niż obrażanie człowieka który nic nie może.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
-3 / 3

@Krily naziści też tylko wykonywali polecenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krily
+1 / 1

@darthnorbe ale po co mieć do szeregowego żołnierza pretensje? Skoro lepiej uderzyć w tych co wydają polecenia im?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
-2 / 2

@Krily bez żołnierzy władza nie miała by władzy więc każdy pies jest winny, naziści też tylko wykonywali rozkazy, a co by zrobił adi bez wehrmachtu? Nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krily
+1 / 1

@darthnorbe tak masz racje , ale czemu nie uderzają ci protestujący w posłów? tylko w najsłabsze jednostki przez co walka będzie trwała dłużej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
-3 / 3

@Krily jak w pysk dasz kaczorowi jak broni go tysiąc psów???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@darthnorbe Przepraszam za taką ilość komentarzy do Ciebie. Jednak muszę zauważyć że popadasz w skrajności.
Czy policja zawsze dla Ciebie będzie kojarzyć się z nazistami?? Czy wg. Ciebie policja nie powinna istnieć? Bo są narzędziem w rękach władzy?? Co da Ci uderzenie policjanta poza tym że zostaniesz spałowany??

Równie dobrze wojsko też nie powinno istnieć, bo Niemcy za pomocą wojska zniewalali ludzi. Generalnie powinna być anarchia, co nie?
A na pytanie co zrobiłby adi bez Wehrmachtu, chciałbym udzielić Ci odpowiedzi. Zrobiły dokładnie to samo bo ponad 70% żołnierzy Wehrmachtu było wcielonych siłą do tej formacji. Gdyby raczyli nie walczyć, SS rozwiązałoby problem poprzez egzekucję lub w późniejszym okresie, poprzez skucie, spakowanie opornego osobnika i zrzucenie nad Frontem Wschodnim, co było równoznaczne z egzekucją. 1/5 takich nie przeżyła nawet skoku, bo to był ich pierwszy skok na spadochronie w życiu. Często nie przechodzili nawet żadnego szkolenia. Tak karano za dezercję czy odmowę walki za III Rzeszę.
Względnie SA lub Gestapo by ich zabiło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 5 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 maja 2021 o 11:54

K Krily
0 / 0

@darthnorbe czyli wedlug ciebie jest tylko kaczor? nitk inny temu nie jest winny? i nie mowie u o oderzeniu tylko o prostestach pod dodmami posłow im uprzykrzyc zycie a nie sami sobie nazwajem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 maja 2021 o 22:18

K Kasiekii
-3 / 5

To nie w Polsce, tu sie dostaje wiper za nic... propagandowy obrzydliwy material wrzucony zapewne przez pana milicjanta

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tia0514
+1 / 1

oooo, wnuczka "babci kasi" i chłopak lapmarcicy w jednym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H heban1
-1 / 3

Czy oplucie policjanta uzasadnia użycie siły? No chyba nie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@heban1 Uzasadnia, to po prostu wyłapanie agresywnych jednostek. Brak reakcji spowodowałby zachęcenie innych osób do takiego zachowania, bo przecież nic się nie stanie. To mogłoby przerodzić się w siłowe rozwiązania wobec policji i z wyzwisk zrobiłby się konkurs rzutu kostką brukową :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem