Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
293 341
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M ManueL27
+9 / 15

przykre to

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kaktusss
+21 / 25

Coś ładny charakterek druku ma ten dzieciak...
Niezła próba, sadzi Wam w dekle z tą nagonką na szczepienia...To bylam ja, kaktusss dorosły :)
Amen

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZbaVu
+5 / 25

No tak, ty już wiesz teraz że przez te szczepionki wyrosną naszym dziecia dodatkowe konczyny. To jest aktualnie najlepsze wyjście z tej epidemii, potwierdza to cała medyczna strona tego świata (poza Ziembą ;) ). Prędzej im uwierzę niż tobie po 8 latach podstawówki i 2 kursach na kelnera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
-2 / 4

@ZbaVu ależ ja Ciebie do niczego nie przekonuję.

Dla mnie im więcej zaszczepionych tym lepiej, bo większa szansa na uniknięcie nacisków na szczepienia i kontroli ;).

Ps
Kończyna by się przydała, cukier 300 jak u mojego teścia jednak bardziej przeszkadza w życiu niż pomaga....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Inspiron
+11 / 25

Ojojoj... Z tej strony rocznik z lat 80'. Jestem zaszczepiony na wszystko, co było w tamtych latach dostępne i jakoś żyję. Mam dwie ręce i dwie nogi, pracuję. Przeszkadza mi tylko siódmy palec u stopy na przedramieniu, bo ciężko dobrać odpowiednie obuwie do tego cholerstwa, ale poza tym jest spoko. Do tego chip wszczepiony w tamtych latach trochę uwiera w plecy, kiedy leżę na łóżku, bo jest wielkości dysku HDD o pojemności 515 MB. A tak poza tym, to spoko. Niedawno podłączyłem trzeci monitor do laptopa i teraz mogę jednocześnie przeglądać 3 strony naraz (każde oko na jeden monitor). Ale muszę uaktualnić system, bo średnio mi działa Forza Horizon 4 na systemie Win 95.

Dobra, koniec pisania głupot. Tak serio jednym zdaniem - biedne dziecko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+5 / 9

@darthnorbe Po jednej stronie dowody naukowe i zwykła obserwacja dotycząca epidemii różnych chorób oraz działania szczepionek...
Po drugiej stronie jakiś pan Wiesio z internetów, który mówi "mało inteligentny jesteś, wyłącz tv, włącz myślenie", bo skończył kurs spawacza i wie wszystko o mRNA.

Co tu wybrać, co tu wybrać....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 maja 2021 o 10:37

D darthnorbe
-5 / 9

@jonaszewski Dowody naukowe? No widzę właśnie. Śmiertelność na poziomie poniżej 0,1% a zachorowalność przez rok na poziomie 10% populacji. Gdzie te dowody pandemii? Tylko w TV? Aha.Niewolnik uwierzy we wszystko w pandemię w ocieplenie klimatu gdzie w maju śnieg, ale hej ludzi berz szkoły najłatwiej dymać Więc sorry ale to żadna pandemia dziecko drogie. Fakty są takie że nie ma żadnej pandemii tylko coroczna grypa a matoł bez szkoły uwierzy we wszystko z tv

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorgonek
+3 / 5

@jonaszewski to jeden z tych trolli, co to ich karmić nie wolno :) Niestety, tacy ludzie nie potrafią kojarzyć faktów ponad "ocieplenie klimatu, a tu śnieg w maju, a cieplej miało być!", ani nie zadadzą sobie trudu, żeby doczytać co pod nazwą "ocieplenia klimatu" tak naprawdę się kryje i jakie są tego skutki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gomore
+2 / 4

@Gorgonek Racja. Nie prowadzi się dyskusji z głupcem. Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasia100580
-1 / 1

A ja wlasnie zaszczepilam sie Johnsonem 5maja,przezylam,! Lekki bol miesni remp.37. Póltora dnia i jestem jak nowo narodzona. Boli troszke ręka i tyle.
Nie rozumiem tych co sieją gluie tresci na temat szczepinek. Mam wielu znajomych,ktorzy specjalnie przed szczepieniem robili badania na odpornosc i wynosila blisko "0" po szczepieni wysoko rosla...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-1 / 3

@Gorgonek To jest typowe dla dysonansu poznawczego. Gdy przyjęcie jakiegoś argumentu burzy wizję świata, człowiek jest gotów umrzeć, byle ten argument odrzucić. Dlatego lekarze mówią o umierających pacjentach na oddziałach covidowych, którzy do końca zaprzeczali, że mają covida - albo mówili o "grypie", albo wkurzali się, gdy lekarz informował, że umierają na covid, albo dopiero w ostatnich chwilach przyznawali "ale ja naprawdę myślałem, że covid nie istnieje...".
Tu też mamy ciekawy przykład: zmarło 70 tysięcy Polaków, czyli jakby atomówka ciepnęła w Siedlce, a gość pisze, że to żadna pandemia. Co jeszcze bardziej interesujące, mamy dziś mikroskopy, dzięki którym możemy obejrzeć sobie wirusa, oraz sprzęt, który pozwala nam poznać jego RNA. I na przykład porównać go z wirusem grypy. No, ale pan profesor z Wólki Kaczej autorytatywnie stwierdza, że to nie żaden koronawirus, tylko "coroczna grypa". Tyle że w Polsce z powodu grypy umierało dotąd nie więcej niż dwieście osób rocznie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+13 / 13

Przecież widać, że tego nie pisało dziecko. Autorowi chyba szczepionka uszkodziła zdrowy rozsądek ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem