Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
218 229
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H konto usunięte
-1 / 9

Raczej:"z kim przestajesz, takim się stajesz". Nie szuka się towarzystwa byle kogo, bo w takiej grupie zostaniesz byle kim. Wtedy pójdziesz z nimi na samo dno.
Należy przede wszystkim szanować siebie. Wtedy nie ma problemu, żeby szanować i innych. Bo zna się swą wartość i potrafi również ocenić wartość drugiej osoby. Im więcej ma się swą osobowością do zaoferowania, tym więcej się również od drugiej strony wymaga. Nie wolno też dopasowywać nikogo do siebie, bo to się nigdy nie uda - tylko należy szukać kogoś, kto do Ciebie już de facto jako przyjaciel, czy partner w biznesie mentalnie pasuje.
Dlatego jest bardzo ważne, aby dążyć do tworzenia relaci z osobami na dokładnie tym samym poziomie mentalnego rozwoju, omijając jednostki próżne, oraz stosunkowo mało dojrzałe, aby po prostu nie tracić czasu na niepotrzebne relacje, które kosztują wiele energii i nie oferują za razem niestety absolutnie nic w zamian. Wszystko inne jest zupełnie bezpodstawnym i niepotrzebnym krzywdzeniem samego siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+1 / 5

I dlatego rządy i media szczują grupy społeczne na siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seksistefan
0 / 2

Jak pan to robi za każdym razem zdobywa pan nagrodę?

- To proste, odpowiedział rolnik, zapisałem się do pis-u tak jak wszyscy członkowie komisji przyznających nagrodę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem