Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
85 105
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R raven000
+7 / 13

400 bywa mało, moje wylądowało w archiwum :)
To uznaniowość admina, nie automat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WroceNieRazAmebo30
+2 / 4

@raven000 dokładnie to nie automat :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M memolog
+10 / 14

Admin ssie, taka prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CzlowiekZkamienia
+1 / 13

To nie zależy od ilości mocnych, lecz od decyzji moderatora. Oceny są dla niego tylko wskazówką. Przy 400 mocnych główna jest już prawie zawsze, bo rzadko kiedy zdarzają się tak dobrze ocenione demotywatory już w poczekalni. Tylko, że twój demot, choć zdobył uznanie dzięki fajnej historyjce, nie nadawał się na główną. Ta sama historia była na demotywatorach już 3 razy. Co gorsza, podpis był nieskładny i tak naprawdę niczemu nie służył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WroceNieRazAmebo30
+4 / 8

Wystarczy 8 gwiazdek w konfiguracji 5 spacja 3 i masz główna z automatu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NTFS
+2 / 6

Liczba mocnych nic nie znaczy! To moderatorzy wybierają co jest promowane po prawej stronie w poczekalni i co trafi na główną. Jak chcesz mieć demota na głównej musisz dać coś politycznie neutralnego co zwiększy atrakcyjność strony. Albo dobry demot zgodny z propagandą jaką szerzy ta strona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kyd

Odpowiadając - ten tekst ma chyba 20 lat i okrążył internet, w tym i demotywatory, chyba z 10 razy. Czasami na główną trafiają takie memy zabawne 10 lat temu, a wtedy użytkownicy mają inne pretensje - że odgrzewane są stare kotlety. No nie dogodzisz wszyskim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 6

@kyd Czy możemy prosić o zrobienie czegoś aby spora grupa użytkowników przestała dostawać od botów minusy do komentarzy? Widzimy, że to nie dzieło ludzi. Trwa to już od dwóch miesięcy (przynajmniej w moim przypadku). Nie chcemy myśleć, że to administracja portalu nie daje sobie z tym rady, ani, co nie daj boże, sama jest sprawcą tej niesmacznej sytuacji.
Problem był nawet opisany w democie, a dowodem są stada minusów u komentujących: https://demotywatory.pl/5067161/Pozdrawiam-osobe-lub-osoby-ktore-z-nudow-lub-z-zawisci-minusuja#comment_11909185
Napisałbym o tym gdzie indziej, ale na listy pisane "gdzie indziej" nie doczekałem się dotychczas Waszej odpowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
0 / 0

@kyd Tego tak łatwo nie wybronisz. Ewidentnie punktacja nie ma tutaj nic do rzeczy przy wrzucaniu na główną i lądowaniu w archiwum, a co za tym idzie traci ona w pewien sposób sens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sevivo
+2 / 2

@koszmarek66 Mi to schlebia nawet :)

@kyd
Ja bym bardziej prosił by za szybko demoty od moderatorów co nie maja nawet za dużo plusów na główną nie trafiały. Z automatu jak wchodzę to pierwsze co wybieram to poczekalnia... i czasem omija mnie to co na głównej sobie dodali. Najczęściej nawet bez komentarzy. 32h wystarczy, chyba, że temat bieżący - ale to i tak od normalnych użytkowników co wcześniej demot dodali będzie w poczekalni a spóźniony mod o nawet 1 dzień to sobie na główną może dodać demota o takiej bieżącej sprawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 maja 2021 o 2:16

avatar koszmarek66
0 / 0

@Sevivo Co Ci schlebia konkretnie? Bo kilka wątków poruszyłem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 3

@koszmarek66
Jeśli ktoś robi akcję, powodującą "ukrywanie" Twoich wpisów, to najwidoczniej uznał je za niebezpieczne dla jego światopoglądu, ideologii itd. Czyli piszesz coś ważnego, choć może kontrowersyjnego. Dla bezwartościowych wpisów nie warto się tak starać.
Akcja minusowania, bez merytorycznych kontrargumentów, wskazuje na słabość intelektualną Twoich "wrogów".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+6 / 6

demoty uczą życia, nie liczą się zasługi tylko plecy... zapamiętaj to sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
+4 / 4

Kup super konto i będziesz miał na głównej 4/5 demotów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
-4 / 4

Wolność Tomku w swoim domku.

Mam wrażenie że admin to jakiś katol homofob obrońca kościoła. Durne demotywatory wyciągane z archiwum z ubiegłych lat ze znikomym poparciem trafiają na główną a naprawdę trafione i demotywujace w szatański sposób inne nigdy nie wchodzą na główną (nie mówię o swoich bo są specyficzne). Próbujące homofobię nietolerancję jakoś często są na głównej. Może portal obawia się że go zamkną bo jest anty rządowy?

Ostatnio nie zaglądam do głównej tylko zaczynam od poczekalni. Na głównej nuda ..... W poczekalni gorąco.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PogromcaCiapatychPrawiczkow
0 / 2

W sumie, to nie mam parcia na to, aby coś tam weszło na główną. I tak coraz rzadziej tutaj zaglądam. Zastanwiam mnie tylko, czy tak to tutaj wygląda, i trochę słabo, jeżeli demoty z wysoką liczba mocnych nieprzechodzą. Widziałem wiele w poczekalni, które były, moim zdaniem, dobre, a mimo to, na głównej ich nie było. Jak już ktoś napisał, w takim razie mocne/słabe, nie mają żadnego sensu. Powinno to być automatycznie ustaiowne. Demot w takim a takim czasie uzyskuje no 85% mocnych, idzie na główną. Czy się mylę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Uhtred
0 / 0

@PogromcaCiapatychPrawiczkow Administracja twierdzi że kiedyś tak było i nie zdało egzaminu ale nie mówią dlaczego nie zdało egzaminu. Ja myślę, jestem wręcz pewien, że chodzi o kontrolę i manipulacje. Gdyby demoty z automatu po ilości mocnych trafiały na główna to w żaden sposób nie można by kontrolować treści, które wedlug niektórych nigdy nie powinny znaleźć się na głównej. Nie wiem czy ktoś im smaruje czasem kasę ale załóżmy że prawica przysmaruje żeby lewicowe treści szły w niepamięć albo odwrotnie itd itd. I dupa, nie można by nic pogrzebać ludziskom w głowach. I choć to mały portal to na polskie warunki wydaje mi się że wystarczająco dużo, aby jednak czasem coś po manipulować przy główkach masy. Mogę się oczywiście mylić. Pozdro

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 5

Liczba mocnych nic nie gwarantuje. Nie my o tym decydujemy. Możesz mieć nawet 999/1000 i trafić do archiwum. Ale możesz też mieć np. 35/60 i dostać się na główną.

U wielu użytkowników demoty z archiwum mają wyższą ocenę niż te z głównej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem