Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
838 854
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wojekwiesiek
+2 / 4

383 mocnych i poczekalnia, gdy na główną trafiają demoty z 13 mocnymi... od 200 automatycznie demot powinien trafiać na główną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piterscieter
-2 / 2

Według raportów końcowych Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (ros. Межгосударственный авиационный комитет, MAK) uderzenie w brzozę spowodowało dalszy ciąg wydarzeń.... W obliczu niszczenie śladów katastrofy przez stronę rosyjską badanie okoliczności jest poszlakowe.

Jeden słuszny punkt widzenia:
- Samolot rozbił się o brzozę,
- nie było trotylu, a jeśli już był to i tak trotyl jest wszędzie, bo jest związkiem organicznym,
- Rosjanie nie byli zainteresowani zamachem na prezydenta, którego popularność była wg sondaży mała, a tym bardziej jego partii. Więc celowe działanie byłoby bez sensu.
- Bzdurą jest sztuczna mgła - takie rzeczy stosuje się w rolnictwie, a nie do zamachów.
- Samolot był serwisowany w Rosji niedługo przed zamachem - bez znaczenia.
- Rosja nie była wtedy agresywna. W Gruzji to był tylko epizod. Dalsze działania Rosji wynikały z czegoś innego niż agresji. Zamachy na pojedyncze osoby nie można wiązać z katastrofą smoleńską.

Kontestowanie drugiego punktu widzenia:
- działania analityczne, symulacje były przeprowadzone przez marginalnych naukowców z grupą studentów z odległych rankingowo uczelni,
- Macierewicz jest szalony,
- Kaczyński chce coś ugrać,
- haha Smoleńsk, coś o Smoleńsku po 11 latach, daję lajka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pierdzideuko
+1 / 1

@piterscieter posłuchaj nagrań z kabiny pilotów lub przeczytaj stenogramy, rozmowy tych kozaków z Iła z kozakami z Jaka i pijakami z wieży w zasadzie wyjaśniają wszystkie przyczyny katastrofy, ale może lepiej pitolić od rzeczy? Macierewicz przynajmniej ma z tego hajs ale ty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piterscieter
-1 / 1

@Pierdzideuko Udostępnione stenogramy (o ile są w pełni prawdziwe) jedyne co mogą dowodzić to nastrojom w kabinie pilota i komunikacją radiową. Pamiętam fake news "ja nie wylądujemy to mnie zabiją". Taki tam sobie żarcik, fejkik - co nam zależy. Dowody bezpośrednie już po kilku dniach zostały zacierane (rozparcelowanie wraku i uporządkowanie terenu). zbieranie dowodów pośrednich jest wyśmiewane. Konsekwencja polityczna to kadencja plus i nagroda za umiejętny balans między Moskwą , a Brukselą dla Donalda, milczenie w sprawie Nordstream, ale co Ty z tego masz ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2021 o 0:19