Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
179 206
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Sevivo
+9 / 9

@lolo7 Przeciwko przymusowym robotom protestują przeciwnicy pracy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 maja 2021 o 18:07

K kibishi
+4 / 10

@lolo7 No nie do końca, jeżeli chodzi o szczepionkę na covid to jest ciągle w etapie badań klinicznych czyli jej efekty nie są w pełni znane i potwierdzone, mogą się pojawić nieznane efekty uboczne itp. Dlatego nie można nikomu kazać się nią zaszczepić a to właśnie przeciwko temu był protest.
Jest to olbrzymia różnica między tymi co krzyczą że szczepionki powodują autyzm itp. a ludźmi na takim proteście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
+1 / 5

@kibishi Zgadzam się w 100%

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-3 / 9

@kibishi
Nie, bo nie ma bezpośredniego przymusu szczepień covidowych. Nikt Cię nie goni ze strzykawką po ulicy i nie masz ustawowego obowiązku zaszczepienia się na covid. Także racja. Jest różnica między nieobowiązkowymi szczepieniami covidowymi a obowiązkowymi szczepieniami, które podobno powodują autyzm bo tak napisano żółtymi napisami na youtubie i tak mówi dziwna Pani na fb.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
+1 / 7

@kibishi Bzdury opowiadasz.Nie jest na etapie badań klinicznych, tylko w na tzw. "etapie 4", który polega na wyciąganiu wniosków z szczepień populacyjnych.
Wszystkie lekarstwa i szczepionki tak mają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
-1 / 5

@zelalem No nie do końca, to że badania zostały przyspieszone nie zmienia tego że normalny czas trwania etapu 2 jest ponad rok a czasami i ponad 2 lata, można je przyspieszyć co zmienia ich skuteczność, nie bez powodu dopiero przy zaszczepieniu dużej grupy ludzi okazało się w przypadku 2 szczepionek że powodują zakrzepice.
Tak jak napisałem szczepionka nie przeszła normalnych badań klinicznych, zresztą jak by przeszła badania to nie zmieniali by teraz ilości dawek z 2 na 3 u niektórych producentów. Jeżeli mielibyśmy efekty badań klinicznych zgodnych z praktyką to nie było by teraz takich zmian. Nie mamy też potwierdzenia że po 3 dawce nie będzie nowych efektów ubocznych lub że nie ma długoterminowych skutków. Dodatkowo jeżeli producenci nie chcą wziąć w razie czego odpowiedzialności za działanie swojego produktu to już w ogóle nie ma o czym mówić. Ja nikomu nie zabraniam się szczepić ale mam nadzieję że osoby szczepiące się dostają odpowiednią ilość informacji na ten temat, sam się może nawet zaszczepię za rok lub 2 jak już będzie pewność jaki jest efekt. Mam tylko nadzieję że nie będzie mnie nikt próbował ograniczać dlatego że będę nie szczepiony na covid.
https://www.badaniaklinicznewpolsce.pl/o-badaniach-klinicznych/nowe-horyzonty-farmakoterapii/podstawy-badan-klinicznych-szczepionek/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 maja 2021 o 21:47

S Syphar
0 / 0

@lolo7 nie ma, bo uznano uchwałę rady Wałbrzycha z inicjatywy tegoż "prezydenta" za nielegalną. Ale właśnie ten człowiek chciał wprowadzić obowiązek szczepienia się na covid. Także protest był przeciw łamaniu prawa przez pana prezydenta, i przeciw przymusowi. Nikt nie ma nic przeciwko szczepieniom dobrowolnym, to ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
0 / 0

@lolo7 polecam SZACH MAT dla ludzkości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sevivo
0 / 0

@kibishi Są dwie kwestie. Po pierwsze tak jak napisałeś producenci nie wzięli odpowiedzialności na co rządy się zgodziły. Po drugie rządy nie mogą wprowadzić przymusu, bo tym samym z automatu na siebie biorą odpowiedzialność. Więc przymusu nie będzie chyba, że właśnie jakieś lokalne kacyki tego nie czają, że przymusowo szczepiąc biorą na siebie odpowiedzialność i KOSZTY powikłań. Przy dobrowolnym szczepieniu odpowiada jedynie osoba co chciała się zaszczepić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
0 / 0

@Sevivo Jest jeszcze kwestia ograniczeń dla zaszczepionych, jeżeli rząd uzna że można pozwolić na więcej zaszczepionym niż niezaszczepionym to będzie problem bo wtedy tworzą "przymus" szczepienia bez brania odpowiedzialności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+4 / 4

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+7 / 9

Roman Mengele

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Inspiron
+4 / 8

Uważam, że nie ma nikt prawa zmusić kogokolwiek do szczepienia. Nie jestem foliarzem, ale takie coś uważam naprawdę za ograniczenie praw. Kto chce- niech się szczepi, a kto nie chce, to nie musi. Czy naprawdę w tym kraju jest już wystarczająco źle, żeby o takie rzeczy się kłócić? Mało nam podziałów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
0 / 2

Ludziska, głowa do góry. Nikt nie będzie żył wiecznie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
0 / 0

Kiedyś był demot z pielęgniarką i rozgrzanym prętem z podpisem "szczepieni czy pieczątka?" Można zrobić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem