Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
229 243
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
+4 / 6

@krzewiciel Szczęśliwy to on nie jest. Wygląda jak facet, który wszystkim poopowiadał, jakie ma fajne porsche 911, a dał się złapać w multipli....:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+4 / 4

Ale przecież to dwóch facetów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@perskieoko Myślisz? może to po prostu facet i niezbyt ładna plastikowa babka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
0 / 0

@Fragglesik
Uważaj, bo możesz się pomylić!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 1

@perskieoko :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Svantevit_z_Arkony
+2 / 4

to z lewej to w ogóle coś ŻYWEGO??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
+1 / 7

A ile ważą faceci, którzy wacka znaleźli na śmietniku i nie przepuszcza niczego co ma tętno?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
+1 / 1

@acotam43 Tyle co gówno które codziennie rano spuszczam w kiblu.
Mężczyzna ma być rycerzem, to znaczy ma być brutalny do potęgi i łagodny do potęgi, nie pośrednio, dla kobiet, dzieci, starców i słabszych od siebie mężczyzn winien być dobry, życzliwy, łagodny i cierpliwy a dla zbójów powinien być potworem nie bojącym się widoku krwi, flaków i odciętych kończyn tak że w walce powinien wywracać oczami a spijając krew swoich wrogów doznawać ekstazy.

Lecz dla kobiet ma być szarmancki, życzliwy i uczynny a wobec swojej kobiety ma być potulny jak baranek i usłużny. Dla dzieci i młodzieży ma być mentorem i obrońcą, dla starszych opiekunem i oparciem. Słabszych ma nie bić lecz pomagać im stawać się silnymi, trenować ich i szkolić. Dbać o dobro swojego narodu, ludu, ojczyzny, swojego Boga i dbać o swój własny honor i godność.

Swojej kobiecie ma dochować wierności, choćby nie wiem co zrobiła, choćby stała się demonem, choćby stworzyła deszcz łez ma ją kochać i zawsze być dla niej. Wrogowi jednak litości nie okaże, wroga zarąbie i posieka na kawałki, jeśli trzeba będzie torturował by wydobyć informacje potrzebne do prowadzenia kampanii wojennej lub kiedy musi wiedzieć gdzie wróg uderzy w jego rodzinę.

Ma nauczyć się cnót rycerskich, zwanych cnotami głównymi a zatem pracowitości, hojności, cierpliwości, łagodności, czystości (cielesnej/seksualnej- co nie sprowadza się do celibatu a do wierności tej jedynej gdzie na inne kobiety nie spojrzy jak na obiekt seksualny ale swojej da rozkosz najwyższej jakości i zawsze będzie jurnym kochankiem), umiarkowanie (w jedzeniu i w piciu ale także w zdobywaniu majątku, włości, w seksie i we wszystkim lecz nie jest to równoznaczne z brakiem ambicji bo brak ambicji należy karać), pokorny (lecz nie uległy a stanowczy) i ma słuchać tego co się do niego mówi, wysłuchać nawet niższego w hierarchii. Ma być odważny i wprawiać się w boju i rozwijać także swój intelekt. Ma być odpowiedzialny, czuły, ma budzić poczucie bezpieczeństwa dla bliskich i strach we wrogach.

To jest sztuka rycerska, praca nad sobą, rycerz to nie pospolity wojownik, to nie bandzior co gwałci, morduje bezbronnych, pali, grabi. Mężczyzna może być albo chamem albo rycerzem, nie ma innych mężczyzn, jest się albo rycerzem albo chamem, cham to gbur co mówi do obcej dziewczyny że jego kolega spuszcza się na jej widok, ordynarny śmieć nie zasługujący na nic poza niewolnictwem i kańczugiem względnie basałykiem lub korbaczem na swoich plecach, taki co się tylko do pracy ciężkiej nadaje za chleb i wodę i piwo raz w tygodniu i służeniu swemu Panu. Bycie rycerzem do praca nad sobą, wszystkiego nie osiągniesz od razu, najprawdopodobniej jest niemożliwym osiągnięcie wszystkich cnót rycerskich, ale trzeba do tego dążyć i starać się by jak w "Pieśni nad Pieśniami" być "śnieżnobiałym" (czystym jak śnieg, jak śnieżnobiała pościel) i jednocześnie "rumianym" (czerwonym od krwi przelanej w walce z samym sobą). Mężczyzna który chce rządzić winien panować nad swoim ciałem, nad swoim umysłem, nad swoimi żądzami. Rycerz to człowiek który zapłodni swą kobietę i weźmie na barki odpowiedzialność utrzymania i wychowania dziecka, przygotuje je do życia najlepiej jak będzie umiał, cham powie "ale to nie moje" albo "ty się martw, to twój problem" albo ucieknie.

Więc ile jest wart mężczyzna który znalazł wacka na śmietniku i nie przepuszcza niczemu co ma tętno? nic, ewentualnie jest wart tyle ile kupiec jest w stanie dać za niego na targu niewolników ale baczyć trzeba żeby zawsze miał na sobie kajdany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 maja 2021 o 20:15

U ubooot
0 / 0

TO jest kobieta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem