Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
103 131
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bihar
+14 / 14

Rozgryzłeś cały system, na którym opiera się ruch antyszcepionkowców. Brawo! :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+2 / 6

@haqr jak ktoś się zaszczepi i przejedzie go samochód to też go wliczamy do tych statystyk? XD

A to jest końcówka zdania, które uciąłeś na tym screenie szurze:
"aber nicht einen einzigen belegten Fall, in dem die Impfung zum Tod führte".

Edit: Screena już usunął. Pewno "admin mu zdjął" xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 maja 2021 o 11:58

M MG02
+7 / 9

@haqr
Link pod demotem prowadził faktycznie do renomowanej niemieckiej gazety, ale sam artykuł mòwił mniej więcej tyle "W domu opieki zmarło kolejne trzynaście osób, pomimo tego, że większość z tych 13stu osób była już zaszczepiona pierwszą dawką. Wykluczono związek ze szczepieniami". Wklej jeszczce raz prawidłowy link ( ten tutaj nie działa) to przetłumaczę Ci słowo w słowo treść. Twój demot mówi: "w wyniku sczczepienia w niemieckim domu opieki zmarło 13ście z 40 zaszczepionych osòb". Z Twojej strony taka mała manipulacja informacjami. Powiedz mi jestcze jaki związek z tym arykułem ma zdjęcie nekrologu Pani Grażyny i Pana Józefa. Też byli pensjonariuszami tego domu opieki? Pogrzeb był 30kwietnia w Sosnowcu a nie pod koniec stycznia niemczech, więc wątpie że zdjęcia mają związek z arykułem. Masz może jakieś źródło mówiące o tym na co zmarło to małżeństwo? I wreszcie czy rodzina zmarłych pozwoliła Ci na publikowanie zdjęć nekrologòw?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+5 / 7

@LowcaKomedii
Chyba się nie doczekasz screna od pana @haqr, bo treść artykułu przeczy jego argumentom. Zdemaskowanie internetowego trola jest warte więcej niż 0.99€ więc aż się szarpnąłem i wkleiłem najciekawsz fragment. W wolnym tłumaczeniu: "Szczepienie nie mogło zapobiec tym chorobom i zgonom, ponieważ do zakażeń nastąpiło tuż przed szczepieniem, lub krótko po nim, natomiast częściowa ochrona po pierwszym sczczepieniu występuje po około 10dniach. Sama szczepionka nie może wywołać choroby, ponieważ nie zawiera wirusa". Przynajmniej ja tu nie widzę nic co by sugerowało, że 13stu schorowanych ludzi w wieku 76-90 lat, ktorzy byli prawdopodobnie zakażeni covid-19 zmarło z powodu podania szczepionki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 maja 2021 o 19:58

M MG02
+5 / 7

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Schneemil
+3 / 5

@MG02 Nic dodać nic ująć. Fragment wyjaśnia wszystko.
Poza tym niektórzy w swoich teoriach spiskowych powinni patrzeć na jakie źródła się powołują. Obecnie żadna szanująca się niemiecka gazeta nawet nie jęknie, że coś mogłoby być nie tak ze szczepieniami.
P.S. Link bezpośrednio za zaznaczeniem jeszcze to podkreśla jego treść :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 maja 2021 o 20:53