Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1082 1124
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C cichy_desperat
+17 / 35

Ciekawe kiedy w końcu sezon polowań na kaczki zostanie otwarty :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+4 / 22

@cichy_desperat
Też nie mogę się doczekać czasu wykarczowania chwastów maczetami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
-5 / 9

@cichy_desperat Ustrzelisz kaczkę i co dalej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+11 / 17

@Wolterianin tym będziemy martwić się później, najpierw trzeba wyeliminować głównego złego :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
-5 / 13

@Kamikadze10001 Biorąc pod uwagę Twój nick nie jestem pewien czy poleganie na Twojej ocenie jest dobrym pomysłem ;)

Przypomina mi się też taka mała opowiastka
Mały ptaszek leciał na południe uciekając przed zimą. Niestety było już tak zimno, że ptaszek przemarzł i spadł na pole. Polem przechodziła krowa i nasrała na ptaszka. Ponieważ gówno było ciepłe funkcje życiowe ptaszka zaczęły wracać do normy. Leżał więc sobie szczęśliwy i ogrzany w gównie i wkrótce zaczął śpiewać. Obok przechodził kot, który usłyszał śpiew ptaszka, wyciągnął go z gówna i zjadł.
Wnioski:
1. Nie każdy, kto na Ciebie nasra jest Twoim wrogiem!
2. Nie każdy, kto Cię wyciągnie z gówna jest Twoim przyjacielem

Może więc warto jednak wcześniej zastanowić się nad konsekwencjami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+7 / 13

@Wolterianin Jak kaczka zejdzie to pis się sam zagryzie (walka o władze). PO z tym co aktualnie prezentuje, pewnie takiej sytuacji nie wykorzysta. Więc nr 1 zostaje Hołownia (jak dla mnie niestety, bo jakoś w ten projekt nie wierzę) i może coś się zmieni, bo reszta raczej nie ma realnych szans żeby coś wskórać.

PS może i taki nick, ale nie zamierzam rozrywać się razem z kaczuszką :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichy_desperat
+3 / 9

@Kamikadze10001
Też tak podejrzewam. Bez głównego ciecia trzymającego wszystkie teczki i kwity PiS szybko upadnie.

Hołownia? Poważnie? Chcesz zamienić jednego fanatyka religijnego na drugiego i to znacznie młodszego? Kaczka przy odrobinie szczęścia sama niedługo kopnie w kalendarz ze względu na wiek a on może ciągnąć ten katotaliban jeszcze przez kilka dekad.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+1 / 5

@cichy_desperat Ja go nie chce, ale patrząc po sondażach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
-1 / 13

@Kamikadze10001 Widzę, że myślimy podobnie odnośnie PiS. Dlatego nie martwię się tak PiSem, bo niedługo się rozpadnie. Co do PO to mam nadzieję, że nigdy to ugrupowanie, a raczej ci ludzie nie wrócą do władzy, bo to jeszcze większa tragedia niż PiS.
Teraz młodzież się dziwi jak ludzie mogli dać się okłamać kaczuszce, bo nie pamiętają tego co było wcześniej i nie mieści im się w głowach, że ludzie dobrze wiedzieli na co się piszą i wybrali mniejsze zło licząc, że PiS rozliczy złodziei z PO. Nie spodziewali się jednak tego jak głęboko PiS wejdzie w buty PO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stalowyj
-4 / 10

Paradoks. Protestować, gromadzić się przed domem Kaczora, grozić mu w słowach, a potem płakać, że Policja tam stoi i to kosztuje.
Nie róbcie tam syfu to nie trzeba będzie tego pilnować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fumanchu
-1 / 5

@killerxcartoon Naprawę, niech podejda z maczetami pod dom Kaczyńskiego,mam nadzieję że będziesz 1 z nich a z przeciwnej strony z bronią palną. Powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+2 / 2

@killerxcartoon To nie takie proste. To on jest siłą sprawcza obecnej władzy. Jest szefem wszystkich szefów .Bez jego kiwnięcia palcem,. PAD czy premier nie mogą nawet pójść odlać się. On im coś każe i oni musza to wykonać. Oni bez niego by nie istnieli. On jest politycznym demiurgiem, który kieruje wszystkim w kraju. od PAD az po sprzątaczki w Orlenie. I teraz prosze sobie wyobrazić, że by mu się coś stało? Przecież oni by nie wiedzieli nawet jak rozpiąć rozporek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2021 o 7:13

K killerxcartoon
+3 / 5

@stalowyj @Fumanchu @dncx Bez stłuczenia jajek nie zrobisz jajecznicy .... I tylko za mało osób to jeszcze rozumie. A kaganiec czy homonto zakłada się powoli by zwierze się nie spłoszył .. Jak prześledzisz działania nazistów to też ni od razu wprowadzili holokaust. Najpierw była propaganda nienawiści w wobec żydów w prasie, potem fizyczny bojkot ich sklepów i towarów czy fabryk. Potem przyjęto ustawy ograniczające im prawa zabraniające pełnienia funkcji publicznych ,sprawowania urzędów czy dostępu do zawodów takich jak prawnicy czy lekarze .Potem kazano im nosić oznaczenia że są żydami i by każdy widział kogo przesladować . Potem zaczęła się rekwiracją mienia najpierw fabryk potem nieruchomości i kazano im przenieść się do osobnych dzielnic zwanych gettami jakie otoczono murem a wyjście z nich wymagało zezwolenia . potem zaczęto ich wywozić z gett do obozów pracy gdzie rekwirowano im cały bagaż i ewentualny majątek. Jak już nic nie mieli zaczęli ich wywozić do obozów zagłady i zagazowywać na bunt było za późno ...
Jet taki kawałek poezji

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

Mieliśmy niedawno szanse obalić ten utopijny rząd nawidzonych religijnie idiotów. Młodzi wyszli masowo.. zabrakło wśród nich przywódcy jaki poprowadził by te protesty, wystarczyło się nie rozchodzić. Wystarczyło pójść przed sejm , albo pałac prezydencki i nie odpuszczać po mimo aresztowań i pałowani. Zrobić barykady, czy nawet zabrać z budowy buldożer i staranować te policyjne wozy przed domem kaczysława. Mieli by taki majdan jak w Kijowie i Kaczyński spieprzał by jak Wiktor Janukowycz z Ukrainy. Albo Młode pokolenie się zorganizuje i zbuntuje przeciwko dyktaturze starych dziadów budujących tu teokrację, i w rezultacie czego zbuduje nową lepszą Polskę na nowych własnych zasadach innych niż te co buduje Kaczyński albo wyjedzie z tego kraju o ile będzie to jeszcze możliwe. A jak wyjedzie będzie przerypane bo tego kraju już nic wtedy nie uratuje .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 maja 2021 o 17:14

N niemlody
+1 / 1

@Wolterianin wypcha ją i postawi w gablocie z podpisem "Uratowałem Polskę'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+1 / 1

@niemlody I z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku będzie obserwować jak wszystko się wali zastanawiając się czemu wciąż nic się nie zmienia na lepsze? Można i tak. Przynajmniej zaraz będzie następny wróg do nienawidzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+1 / 1

@Wolterianin wrogów do nienawidzenia wskazuje nam I Sekretarz KC PiS towarzysz K. Co do walenia, nikt nie będzie rządził gorzej od pisokomuny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+1 / 1

@niemlody To samo kiedyś ludzie mówili o PO w efekcie czego PiS dorwał się do władzy i najwyraźniej za kilka lat znowu będą mówić tak samo. Ciekawe czy potem znowu zwrócą się do PiS o ratunek.

Czytając takie wypowiedzi jak Twoje zastanawiam się co musi się wydarzyć żeby Polacy podczas wyborów zaczęli kierować się intelektem, a nie emocjami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+1 / 1

@Wolterianin nie ma partii na którą mógłbym zagłosować z czystym sumieniem ale na pisobolszewię nie zagłosuję nigdy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+2 / 2

@niemlody Też uważam, że nie ma partii na którą z czystym sumieniem mogę zagłosować. Jest jeden problem. Jeżeli nie zagłosujesz lub oddasz głos nieważny lub zagłosujesz na PiS albo zagłosujesz na PO wzmocnisz to co ładnie określiłeś pisobolszewią. Jedyne więc co można zrobić to spośród pozostałych ugrupowań wybrać to, które chociaż idzie w kierunku jaki Ci pasuje i na niego zagłosować. Czas na poszukiwanie ugrupowania idealnego będzie później. Najpierw trzeba osuszyć obecne bagno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
0 / 0

@Wolterianin to oczywista oczywistość

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
0 / 0

@niemlody Cieszę się, że tak mówisz, bo nawet tutaj jest masa ludzi dla których to co napisałem nie jest wcale oczywiste i są tak zaślepieni nienawiścią, że nawet nie zauważają, że tym co robią wzmacniają to czego nienawidzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+1 / 1

@killerxcartoon w normalnych krajach politycy jeżdżą do pracy metrem lub rowerem pozdrawia i przez przechodniów na ulicy. To dość znamienne że nasi muszą jeździć pancernymi limuzynami w towarzystwie tłumu ochroniarzy, eskortowani przez policję...
To jest pierwszy, główny i podstawowy powód, dla którego w naszym kraju nigdy nie wprowadzą powszechnego dostępu bo jakiegokolwiek rodzaju broni. Ani politycy ani policja do tego nie dopuścić, bo wszystkie synki na raz zesrały by się dwa razy w gacie zanim podnieśli by bezzasadnie rękę na kogokolwiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

To przez takich ja ty jacy nie dostrzegają pilnej potrzeby naprawy i popierają tyranię i religijne sqrwienie z polski uciekło tak wiele osób. Tez powinieneś dostać solidnego kopa w dupę. Świat idzie na przód a my stoimy czy nawet mentalni się cofamy do średniowiecza z powodu frustracji starego dziada. Wystarczy zobaczyć co rozbiły Chiny w 30 lat i jak zmieniły kraj, wystarczy zobaczyć co robiły Kraaje arabskie w 20 lat i jak zmieniły kraj. Choć startowały z niższego poziomu. Mamy kraj rządzony przez mafię , złodziei i cwaniaków na obcych usługach jacy traktują kraj jak szaber plac Polska nazistów faszystów i aroganckiej arystokracji aż się z Potopu kawałek nasuwa że polska jest dla nich jak kawął sukna z jakiego każdy usiłuje sobie wyrwać coś dla siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+15 / 33

Policjanci halo do was mówię: gdzie wy macie przyzwoitości?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Redner
-3 / 5

@7th_Heaven
Nie stoją tam bo chcą, tylko muszą. Założę się że nie czerpią z tego powodu radości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+1 / 1

Sądząc po wcześniejszych komentarzach można stwierdzić, ze jednak chyba brakuje nam nowego bohatera narodowego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+1 / 5

@Redner musieli to więźniowie w obozach. Jak się kobietą najmie za prostytutkę to będziesz usprawiedliwiał, że to nie brak przyzwoitości, tylko przymus, bo Alfons kazał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 0

@Taymishi ja mam dorosnąć? Jestem na tyle dorosła, żeby mieć możliwość wybierania sobie pracy jaką daje mi satysfakcję i spokój sumienia.
Gdybyś był dorosły jak mówisz nie potrzebowałbym tłumaczeń. Przeczytaj sobie ślubowanie policji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 0

@Taymishi przecież jedyne co z tego całego ślubowania wybrałeś to "wypełniać rozkazy" :) nie ma dla ciebie znaczenia, że nie powinno się tego robić gdy kłóci się to z wszystkimi praktycznie pozostałymi wersami ślubowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 0

P.s może ciężko ci to sobie wyobrazić ale ktoś może nie odpisywać bo nie ma czasu lub ochoty, a nie dlatego, że niby jest "zaorany".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+4 / 14

Zgadzam się, że jest to chore, natomiast inne pytanie jest takie, dlaczego go pilnuje? Ostatnio zdaje się że była manifestacja pod domem kaczora i zdaje się, że kamera tvnu też się tam magicznie pojawiła i spędziła cały dzień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
-1 / 5

@dbgoku "Zgadzam się, że jest to chore, natomiast inne pytanie jest takie, dlaczego go pilnuje?"... hym... czyli nie zgadzasz się, że jest to chore, bo na tym zakończyłbyś swoją wypowiedź. Pod domem pana Donalda Tuska nie było policji 24 h, ani ochrony prywatnej. Jak był premierem miał ochronę zdaje się jeszcze wtedy BOR i tyle. I też ile krzyku było wtedy, że oddziela się od ludu zwykłego. Manifestacje pod domem pana Tuska również były. Kamieniem mu okna wybijali. To znaczy panu Michałowi Tuskowi, ale to na jedno wychodzi, bo przecież pan Michał Tusk ochrony nie miał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
+2 / 6

@dbgoku

W policyjnym żargonie nazywa się to: stan ponadprzeciętnego zagrożenia. Facet ma 10 milionów wrogów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
-1 / 3

@Wandejczyk Ciekawe, skąd się wzięli... Może stąd, że sobie zapracował, ostentacyjnie okazując, że ma tych dziesięć milionów serdecznie i głęboko? I że będzie ich wykorzystywać i deptać bez jakichkolwiek zahamowań?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2021 o 7:15

avatar Wandejczyk
0 / 2

@LUPUS1962

Kurka wodna, zapomniałem! Ma też 10 milionów zwolenników. Ciekawe skąd się wzięli? Może stąd, że za Tuska bieda aż piszczała. Gdy nastał Pan Prezes, przepadła jak kamień w wodę. Aż do kowida.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2021 o 15:01

L LUPUS1962
-2 / 2

@Wandejczyk No fakt. Tylko, ze ci dzisiejsi przeciwnicy za tuska(i wcześniej) czegoś się nauczyli, chcieli coś osiągnąć własną pracą i umysłem, i teraz są za to karani, że wychylili się ponad frustratów, przeciętniaków i nieudaczników, którym nic się nie chce ponad to, co muszą (czyli te twoje 10 mln, które "sprawiedliwością" obdziela najjaśniejszy kaczelnik). Żeby było śmieszniej, wszyscy równo są dymani przez zj...aną prawicę i kler, różnica jest taka, że te moje dziesięć milionów zdaje sobie sprawę, jak bardzo, a twoje niestety nie, i myśli, że to tylko tych drugich koszą. Ot, taki paradoks.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
-1 / 1

@LUPUS1962

Zredaguj to jeszcze raz. Usuwając wyzwiska i kompleks wyższości. Bądź ponad kodowcami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
0 / 0

@Wandejczyk Tu nie chodzi o kompleks wyższości. Tu chodzi o to, że PiS kiedyś odejdzie, czy to metodami demokratycznymi, czy też Kaczyńskiemu się zejdzie, a reszta rzuci się sobie do gardeł o schedę - czyli się rozsypią. A Polska w ruinie ze zniszczoną gospodarką, edukacją, armią i służbą zdrowia (to te najważniejsze, bo wymieniać można długo) zostanie. I świadomość tego, i bezsilności, bo nie ma jak temu przeciwdziałać, powoduje natłok słów obelżywych (bo nieobelżywe tym bardziej nie odnoszą skutku). Bezsilności kogoś, kto widzi i rozumie co się dzieje, ale w przypadku wyborów ma tylko jeden głos przeciwko tym twoim milionom, którym można wmówić wszystko, mimo, że gołym okiem widać, że pisowi chodzi wyłącznie o koryto, o ustawienie siebie, swoich rodzin i kolesiów na dłuuugie lata. A wygrywa, bo "tylko pis daje". A że ochłapy ze swojego stołu, równocześnie czerpiąc pełnymi garściami z kieszeni obywateli (włącznie ze swoim elektoratem)? To ich nie obchodzi. Ważne że daje, że odsuwa jakichś "onych" wreszcie od władzy, że teraz k... my. Bez wysiłku, bez myślenia. Panem et circenses - i to dostają. Jakim kosztem dla Polski i reszty Polaków - a kogo to obchodzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2021 o 17:13

D dbgoku
0 / 0

@jaroslaw1999 jeżeli w twoim nicku ta liczba to wiek, to faktycznie możesz nie pamiętać wszystkiego. Pod domem kaczora non stop siedzą manifestanci, co by nie powiedzieć, to pis nie odwalał takich akcji jak PO rządziło, po prostu dali im rządzić. Nie mówię, że nie krzyczeli w mediach jak to PO źle rządzi, ale cały program PO to tylko i wyłącznie narzekanie na PIS, dlatego też notowania PO spadają i będą spadać bo program mimo że jest, to jest baardzo słaby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
-1 / 1

@LUPUS1962

Jeśli jest tak źle, to czemu jest tak zajebiście? Jakby te przebrzydłe pisiory stosowały wyzwiska, to miałbyś używanie... Jeśli gospodarka jest zniszczona, to czemu tak łatwo o pracę? Nigdy nie przebijemy potencjałem bojowym US Army, bo chyba tego oczekujesz? Edukacja od czasu komuny jest do niczego i PiS tego nie stworzył. Państwowa służba zdrowia zawsze leży we wszystkich epokach. Ocalić ją mogą tylko abonamenty medyczne i polisy od poważnych zachorowań. Sam stosuję, polecam. Kosztuje mnie to mniej niż pięć setek.

Jejku, chodzi im o koryto?!?!!?! Zupełnie jak opozycji. Za rządów której bieda aż piszczała. Dlatego nie wierzę w jej dobre intencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
0 / 0

@Wandejczyk Skoro jest tak zajebiście, to czemu jest tak źle? Bieda aż piszczała? to dlaczego, po tych wszystkich pomocach socjalnych osób żyjących poniżej progu ubóstwa jest więcej niż w 2015? (wg danych GUS). Łatwiej o pracę? Tak. Szczególnie dla fachowców, których jest ogromny niedobór. No i tych mało chcących pracować nic nie zmusza do podjęcia jakiejkolwiek pracy, więc nawet na najmniej płatnych stanowiskach są luzy. Nie wiem jak tam gdzieś w Twoim rejonie, ale w moim od 97, gdy wróciłem do Polski, nie było problemu znaleźć pracy, gdy się jej chciało i aktywnie szukało, bez znajomości. Fakt - może na gorszym stanowisku, może gorzej płatna niż by się chciało, ale zawsze. Natomiast teraz znaczna część mikroprzedsiębiorców po wprowadzeniu New Polish Order będzie szukać etatów, ciekawe, czy wtedy też tak łatwo będzie o te lepiej płatne... Edukację zaczął na poważnie niszczyć Handke, potem kolejne rządy, w tym pierwsze rządzenie pisu tylko to pogłębiały. Teraz ministrant edukacji Czarnek deklasuje poprzedników. Lud ma być ciemny i łykać wszystko co wierchuszka naobiecuje. Co do słuzby zdrowia: Może nie wiesz, ale Kasa Chorych na śląsku działała jak należy - bez kolejek do specjalistów( bo to lekarz pierwszego kontaktu decydował, czy kierować do specjalisty, czy sam ogarnie terapię - i lądowały u nich tylko faktyczne niezbędne przypadki, a nie jak teraz, babcię w boku zadźgała kolka, to od razu, do neurologa, hepatologa, kardiologa, i na wszelki wypadek tez okulisty i chirurga naczyniowego zaklepuje wizyty... A zamiast likwidować te lokalne rozwiązania, można było je rozszerzyć - Podobnie działa to w Czechach - i jakoś tam może, a u nas nie. Fakt, to skasowało SLD, ale taka centralizacja jak najbardziej wpisuje się w system wartości PiSu. Pis wszystko chce sterować centralnie - w to wpisuje się idealnie ten ich NPO - bo zabiera pieniądze nie tylko obywatelom, ale też samorządom. A jak rozdzielał środki, (co teraz będzie konieczne) widzielismy przez ostatni rok. Co do armii: Nie oczekuję, że będziemy silniejsi od USA, czy nawet Bundeswehry, ale to co wyczyniał Antoś smoleński, to zakrawało o zdradę stanu. A Błaszczak niewiele lepszy.
Odnośnie koryta: Tak. Każdy polityk pcha się do władzy, żeby dobrze zarabiać i nic nie robić. Ale można żreć małą łyżeczką, a można łopatami. Naprawdę nie widać różnicy w stosunku do poprzedników?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
-1 / 1

@LUPUS1962

Twardy zawodnik...

Dla mnie za GUS wystarczą pękające w szwach rubryki z ogłoszeniami ''dam pracę''. Oraz to, jakże często oddzwaniają gdy wyślę CV. Zatem, niech GUS wącha mnie tam, gdzie lubię. A Twoje rewelacje o Twoim rejonie od 97 pozwolę sobie nie wierzyć. Jeśli się nie pogniewasz. Totalnie różni się od tego co pamiętam. Twój tekst o edukacji nie ma żadnych konkretów. Po prostu jest źle i basta - tak można go podsumować. Nigdy nie słyszałem by ktoś zachwalał kasy chorych. To co zrobiło o SLD to zmiana nazwy na mniej odpychającą. I tyle. Wszystko co zrobił Buzek z kumplami to zwiększenie biurokracji.

Chrzanie serdecznie te pisowskie aferzątka. Bo poprzednicy się nie dzielili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
0 / 0

@Wandejczyk Podsumowanie mówi wszystko. Ten tekst: "Chrzanie serdecznie te pisowskie aferzątka. Bo poprzednicy się nie dzielili." Powinieneś wkleić do rodzinnego albumu. Jak dzieciom i wnukom przyjdzie żyć w Polsce stworzonej przez PiS, będą wiedziały, komu podziękować.
Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
-1 / 1

@LUPUS1962

Świat, gdzie wynaturzeni znają swoje miejsce w szeregu. Ależ mnie to przeraża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+5 / 11

@michalp686 Chciałbym zrozumieć waszą oszołomską logikę... Tusk, jeden z najpotężniejszych ludzi świata (bo wszystkim trzęsie i odpowiada za całe zło), doskonale we wszystkim zorientowany, a zabił tylko jednego Kaczyńskiego i to nie tego co trzeba?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
+3 / 7

@michalp686 Aż się chce powiedzieć "nie pie*rol"! Tak młodzi jesteście, czy nie pamiętacie, za co wyleciał ze służby poprzedni pilot Kaczyńskiego?! Jeśli ktoś jest odpowiedzialny za śmierć tych ludzi, to jest to KACZKA!!! Przecież już wcześniej chciał zostać męczennikiem. Ten jełop kazał, aby rządowy samolot lądował w strefie walk. Proces pilota, który odmówił wykonania tego rozkazu, zakończył się miesiąc przed katastrofą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borekpp
-2 / 8

Dla tego najbezpieczniejszy, bo policja pilnuje. Hołoty tyle po ulicach się szwenda, to i pilnować trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Radek83
-2 / 16

***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***
***** ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pafcio80
-1 / 3

ja już wolałbym rzucić prace a zatrudnić sie np jako zbieracz psich kup w parku, przynajmniej wyszedłbym z twarzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar caseymysz
0 / 0

Jak to mówią - strzeżonego Natura strzeże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cagenicolas
+1 / 1

Przeskrobał to teraz trzesie dupą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M molotov
+1 / 1

Gdyby nie cała banda debili, którzy tylko czekają, żeby mu nasrać na wycieraczkę, to tyle ochrony nie było by potrzebne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
0 / 0

PRZED KOSTÓCHĄ NIE UCIEKNIE, może tutaj ci się upiecze kaczko sraczko ale po śmierci masz przesrane na maksa zdrajco i tchórzu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
0 / 0

@Taymishi Ty bystrzak nie bądź taki wyszczekany, przynajmniej mam własne zdanie i nie dam sobie wcisnąć kitu w przeciwieństwie do większości ludzi w tym kraju. ja nie uprzykszam innym życia nie straszę ich gliniarzami ani nie donoszę na nikogo bo nie jestem takim degeneratem jak ci co stosują takie metody i brzydzę się takimi zwyrodnilcami i zdrajcami.a ty jak to popierasz to twój problem a nie mój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
0 / 0

@Taymishi Koleś zaczynasz mnie nudzić, jak tak bardzo ich ubustwiasz to idź do nich i pocałuj go najlepiej w tyłek oddaj mu wszystko co posiadasz, dla mnie polityk to gnida i nierób. MAM GDZIEŚ CO MYŚŁĄ INNI.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
-1 / 1

Oni go nie pilniją, żeby mu się nic (fizycznie) nie stało.

Oni go CHRONIĄ PRZED KONFRONTACJĄ, ponieważ słońce narodu mogłoby dostać po którejś ataku histerii, paniki, czy czegoś podobnego mentalnie niebezpiecznego i raz na zawsze zamknąć się w sobie, czym uczyniłoby szkodę nam wszystkim. Stąd ochrona przed złym słowem ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2021 o 3:54