Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
280 287
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Arqs1986
-2 / 6

kobieta wybiera kobiety? nice

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
+1 / 5

To zupełnie dwa inne programy! Na górze Randka w ciemno, a na dole Magia nagości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+4 / 10

@bilutek No tak, i myślę, że autor doskonale zdaje sobie z tego sprawę, tylko chciał pokazać swoje zniesmaczenie jakie granice przekroczyła telewizja (bo wkrótce także u nas ma być polska edycja magii nagości). Ja osobiście nie zgadzam się z autorem i myślę, ze Magia nagości, to całkiem dobry program, a w samej nagości nie ma nic złego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KulturaOryniacka
+3 / 7

@kraken11 tak generalnie to oswajaja ludzi z roznymi cialami i pokazuja ze to co nam serwuja media jest falszywe, nawet idealna na pierwszy rzut oka dziewczyna ma cellulit czu rozstepy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+2 / 4

@KulturaOryniacka Absolutnie się z Tobą zgadzam i też zwróciłem uwagę na ten fakt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+1 / 5

Telewizja i kino musi stale przesuwać granice żeby przykuć uwagę widza na nowo. Dlatego mamy coraz więcej przemocy, krwi, wulgaryzmów, perwersyj i nagości. W tym programie sedno atrakcyjności skupia się na tym że kobiety świecą gołymi p1zdami a faceci fiutami i sobie mówią "no no fajny kutas brałabym z dupy do mordy" albo "no cipka dobra lizałbym".

Dla mnie w sposób oczywisty jest to obniżenie poziomu telewizji i tania podnieta dla ubogich, żerująca na najprymitywniejszych ludzkich instynktach. Żeby to zamaskować to tworzy się problematykę i misję. "Dzięki temu programowi wiesz że twój kutas jest normalnym kutasem". Yh no tak, faktycznie, misja dziejowa jak się patrzy. Nie wiem kogo to przekonuje? Chyba kogoś kto za długo ogląda pornole.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1986Andy
0 / 2

@kanapekr; Amen! Polać Mu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem