Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
155 165
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Thevipervip
+2 / 2

Super pod warunkiem że to będzie SG1 w pełnej krasie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Starrk4ever
+2 / 2

@Thevipervip Szczególnie z Richardem Andersonem ;) W trakcie serialu nawet nie zauważyłem kiedy osiwiał. Za to jak gościnnie wystąpił w SGU to aż z krzesła spadłem jak się zmienił (Choroba? Starość? Czary?)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
0 / 0

@Thevipervip ta a widziałeś jak wygląda macgyver

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
0 / 0

@Thevipervip Ta, chyba tylko wtedy kiedy główna czwórka siedziałaby za biurkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@rafik3001
Masz na myśli tego nowego MacGyvera? To jest totalna porażka.
Stara seria była dość naiwna, jednak maiła swoisty styl i oryginalny pomysł. Zachęcała ludzi do nieszablonowego myślenia. Nowe sezony są niemal nie do odróżnienia od całej tej masy podobnych seriali "akcji".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 1

@Thevipervip Reszta SG1 ma teraz trochę ponad 50 lat (A Michael Shanks dokładnie 50), wyglądają dobrze więc na upartego mogli by kontynuować swoje wypady na inne planety jednak Richard Dean Anderson ma 71 lat i jest gruby więc najwyżej mógłby tak jak w 8 sezonie być generałem dowodzącym bazą (przy czym nigdzie nie grał od lat i tak w zasadzie to aktor dwóch postaci: McGyvera i Jacka O'neilla) a dowódcą drużyny raczej by był ten z ostatnich dwóch sezonów czyli Mitchel (nigdy się nie przekonałem do jego postaci). Christopher Judge wygląda na starszego a Jaffa starzeją się bardzo powoli jednak tu mogli by to wytłumaczyć zrezygnowaniem z larwy Goauld, która zapewniała wolniejsze starzenie się i regenerację. Przede wszystkim musieli by wymyślić sensowny scenariusz a nie tylko bazować na sentymencie do serialu. Ten pomysł z Ori z ostatnich dwóch sezonów też był naciągany a właściwy serial to w zasadzie zakończył się na ósmym sezonie. @Starrk4ever Przede wszystkim Richard Dean Anderson już na początku był dość sporo starszy od reszty SG1 i może na początku to tak nie zwracało na siebie uwagi jednak dość szybko się to zmieniło bo wiek zaczął dawać o sobie znać. Potem aktor połamał sobie nogi w stawach skokowych i brał sterydowe leki przeciwbólowe przez co szybko zaczął przybierać na wadze co działo się szybko gdyż nie mógł się przez czas rekonwalescencji zbytnio poruszać by spalić tłuszcz. Jakby go nagle mieli wziąć do serialu to raczej nikt by nie uwierzył, że Jack O'Neill jest aktywnym zawodowo, ciągle sprawnym wojskowym https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/75/Richard_Dean_Anderson_Photo_Op_GalaxyCon_Raleigh_2019.jpg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
+1 / 1

To było by cudowne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem