Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
172 189
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C cichy_desperat
-1 / 3

Dobre pytanie

Pewnie dlatego, że KK potrafi się skutecznie bronić i po pierwszej takiej próbie do końca życia musieliby płacić odszkodowanie za bezpodstawne oskarżenia.

Natomiast jakiś dziadek ze wsi, który nie zna się na prawie i nie bardzo potrafi walczyć o swoje, jest idealną ofiarą, więc można się spokojnie jego kosztem lansować. Nawet jak okaże się, że nie jest pedofilem i zniszczyli życie niewinnemu człowiekowi to przecież nic się nie stanie. Taka osoba raczej nie da rady wywalczyć od nich odpowiedniego odszkodowania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-1 / 1

@cichy_desperat czyli jak "dziadek" przez internet myśli że umówił się z 13-14 latką i składa jakieś propozycje przez internet.. bo o ile pamiętam to w ten sposób ich wyłapują... to znaczy że "on nie wiedział że to jest nielegalne, bo się nie znał na prawie?"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichy_desperat
+2 / 2

@Pasqdnik82
Nie do końca.
Po pierwsze mógł chcieć się tylko ponabijać, mógł nie być do końca świadomy z kim rozmawia, mógł chcieć pokazać dziecku, że trzeba uważać z kim się rozmawia przez internet itp. takich przykładów mogą być setki.

Po drugie prowokacje powinni przeprowadzać tylko policjanci.

Po trzecie, gdyby naprawdę chcieli pomagać robiliby to po cichu a nie pozowali przed kamerką i chwalili się, że tylko oni chronią dzieci przed pedofilią, a służby mundurowe są nieudolne.

Takich wielskich szeryfów należy potępiać i piętnować bo swoim działaniem wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Swoim działaniem podważają zaufanie do policji (już i tak jest z tym fatalnie i po co jeszcze to pogarszać), W dodatku jest to pierwszy krok w stronę samosądów. Oskarżając publicznie człowieka o pedofilię z automatu niszczą mu życie i nie ma dla nich znaczenia czy jest winny czy nie. Najważniejsze, że mają nowy materiał filmowy, którym mogą się promować.

Przypominają mi oni typowych kiboli, którzy biją przypadkowych ludzi bo akurat mają barwy innego klubu. Co z tego, że nawet o tym nie wiedzą, przecież od tego jest kibol żeby to ocenić.

Nie krytykuję idei bo jest szlachetna i każdy powinien pomagać w łapaniu pedofili. Tyle tylko, że pomaganie powinno się opierać na informowaniu odpowiednich służb o naszych podejrzeniach i przekazaniu im potencjalnych dowodów. Na tym nasza inicjatywa powinna się kończyć. Jak pozwolimy się rozpanoszyć takim wiejskim szeryfom to nikt nie będzie mógł być pewien czy jutro nie przyjdą właśnie do niego. Człowiek zapyta się na forum gdzie znaleźć małą syrenkę i od razu będzie miał pod drzwiami tych bandytów oskarżających go o pedofilię, pomimo tego że szukało się tylko bajki dla dziecka. Amen

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-1 / 1

@cichy_desperat "Po pierwsze mógł chcieć się tylko ponabijać, mógł nie być do końca świadomy z kim rozmawia, mógł chcieć pokazać dziecku, że trzeba uważać z kim się rozmawia przez internet itp. takich przykładów mogą być setki." Ok ponabijać.. wiec po co przychodzić na spotkanie? Nie być do końca świadomym.. serio? No raczej chyba zna wiek, przecież gdyby w zapisie czata byłoby że umówilby się z 17 czy 18 latką to przecież nic mu nikt nie zrobi.. bo nie złamał prawa.. Tak umówić się z obcą małolatą po to by ją ostrzec przed zagrożeniami z internetu i by nie umawiała się z obcymi facetami.... brak słów na takie "argumenty"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2021 o 14:01

C cichy_desperat
+1 / 1

@Pasqdnik82
Może nie są jakoś szczególnie prawdopodobne ale jednak. Wszystkich sytuacji w życiu nie przewidzisz.
"Ok ponabijać.. wiec po co przychodzić na spotkanie" - żaby nabijać się dalej
"Nie być do końca świadomym.. serio?" - pamiętaj, że ludzie wierzą w płaską ziemie, uczciwych polityków i mają czasem problem doliczyć do 10. Wbrew pozorom to jest możliwe.
"Tak umówić się z obcą małolatą po to by ją ostrzec przed zagrożeniami z internetu i by nie umawiała się z obcymi facetami" - lepiej udając małolatę, umówić się z dorosłą osobą aby pochwalić się tym internecie. Niby to samo ale jakoś dla Ciebie nie do końca. Dlaczego popierasz tylko jedną i to bardziej agresywną i bezsensowną opcje. Przecież ostrzeżenie takiej małolaty też mogło ją uchronić przed pedofilem w przyszłości i w dodatku nikogo taka postawa nie krzywdzi. Ten sam efekt tylko bez lansu i być może bezpodstawnych oskarżeń. To tak jakbyś zamiast złapać wbiegające na ulice dziecko wolał staranować pędzący na nie samochód. Efekt znowu ten sam ale przy pierwszej opcji wszyscy są cali a przy drugiej możesz zabić niewinnego kierowcę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2021 o 14:26

avatar tyswidziol
0 / 0

@Pasqdnik82 "...MYŚLI że umówił się z 13-14 latką i składa jakieś propozycje przez internet..." i cały w tym szkopuł! Musi umówić się z 13latką bo, jeśli po drugiej stronie łącza siedzi 40latek podający się za dziecko, to "ten człowiek" nie popełnił przestępstwa, BOOO rozmawiał z dorosłym.
Pedofilia jest terminem medycznym i nie występuje w kodeksie karnym.
Zresztą czego dotyczy pan @Pasqdnik82 sobie wygoogluje, będzie pan mądrzejszy zamiast powtarzać medialną papkę dla plebsu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@cichy_desperat

Nie .. odpowiedź jest jasna dla osób inteligentnych Inni pedofile muszą jakoś poznać swoje ofiary o ile nie są nauczycielami czy trenerami jacy mają kontakt z dziećmi to poznają je miedzy innymi na czatach i portalach społecznościowych . I tu pojawiają się łowcy pedofili udający 12 -13 latki i tak je łapią.

Ksiądz pedofil ma inną strategię. Zna swoje ofiary bardzo dobrze, Aa podstawie spowiedzi poznaje daną ofiarę , poznaje rodzinę i warunki w jakich żyje co dzięki wrodzonej lub nabytej wiedzy psychologicznej pozwala mu wytypować osoby podatne.. np z patologicznych rodzin.

Dlatego księża rzadziej tak wpadają. za to udało się tak nakryć kilku wymieniających się zdjęciami porno z nieletnimi ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichy_desperat
0 / 0

@killerxcartoon
Inteligentne osoby rozważają nieco więcej możliwości niż tylko te dwie, które są oczywiste. Bardziej interesujące jest dlaczego ci tak zwani "łowcy pedofili" całkowicie omijają księży. Przecież, co chwilę słychać o kolejnym pedofilu w sukience, któremu nie udało się nic udowodnić. Został przeniesiony na inną parafię i sprawa zamknięta. Takiego księdza mają już niemal na widelcu ale jakoś się nim nie interesują. Mają pedofila, który cały czas działa i ma kontakt z dziećmi, a mimo to nie reagują.

Moim zdaniem mogą być trzy powody takiego zachowania
- boją się kościoła lub są z nim głęboko związani i nie chcą atakować swoich
- odczuwają niezdrowe podniecenie udając dziecko podczas rozmowy z pedofilem
- są zbyt leniwi, żeby naprawdę działać więc tylko siedzą na czatach bo tam zawsze trafi się ktoś na tyle głupi by z nimi rozmawiać. Nic nie trzeba robić a można się lansować na bohatera

Wybacz, że tak się tego czepiam, ale mam straszną alergię na takich wiejskich szeryfów, próbujących zyskać sławę i rozgłos na cierpieniu dzieci. W dodatku oskarżając i niszcząc życie być może niewinnym osobom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2021 o 0:03

K killerxcartoon
0 / 0

@cichy_desperat

Nie omijają.. tych na wymianie zdjęć przyłapano..
np w 2010 ks. Grzegorz G. za co został skazany. Po czym wpadł po raz drugi na tym samym w 2014 po włamaniu na plebanię

w 2018 wpadł tak niedoszły ksiądz tuż przed święceniami z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

Po prostu księża nie szukają ofiar drogą elektroniczna typu fora czy chaty .. Choć zdarzyło się złapanie kilku na SMSowani z podtekstem i propozycjami z uczniami i uczennicami czy na wysyłaniu dzieciom swoich nagich zdjęć lub namawianiu na wysłanie takich. Głównie wpadali gdy dzieci to zgłaszały..

Nie tak dawno temu była sprawa matki jaka księdzu wysyłała nagie zdjęcia swojej nieletniej córki i ją mu zachwalała. Swoją drogą też jestem ciekaw jak wpadł ...Trzeba było przeglądnać jego telefon.. Możliwe ze służby mu tam zaglądnęły ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem