Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
20 39
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C konto usunięte
+1 / 1

@maat_ - ale to wśród katolików miał największe poparcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psibrat
-2 / 2

@maat_ tak, masz rację, w większości protestanci. ale katolicy też, hitlera wspierał watykan, włochy to typowo katolicki kraj. Chodzi mi o to, że to nie CHRZEŚCIJANIE i ludzie żyjący w zgodzie z naukami Jezusa tylko religia to zrobiła. Religia obojętnie czy katolicka czy protestancka jest sprzeczna z naukami Jezusa bo religię wymyślił i kontroluje szatan, nie Bóg. Większość ludzi ma na tyle wyprane mózgi przez religię (szatana), że nawet nie widzą różnicy idą ślepo za przywódcami religijnymi a do czego to prowadzi to widzimy w świecie. To dlatego Jezus mówił, że większość idzie na zatracenie. Dlatego największy problem miał do religinych przywódców (na tamten czas faryzeusze i sadyceusze) i do nich mówił: Mateusz 23:13 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 4

Chrześcijanie, Żydzi, Arabowie. To trochę jak gra w papier, kamień, nożyce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+2 / 2

Nie zgadzam się z tym twierdzeniem, ale przemilczę jaka moim zdaniem jest prawda. Jedno co jest pewne to toż że żadna religia ani jej brak nie miały tu nic do powiedzenia. Źli i dobrzy byli po każdej stronie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J juljuljul12
0 / 0

Ludzie ludziom. Przestańmy szukać winnego wyznania - przypomnę, że właśnie tak zaczynało się praktycznie każde ludobójstwo. Traktujmy innego człowieka indywidualnie, przez pryzmat jego działań a nie jego miejsca urodzenia, wyznania, koloru skóry czy orientacji. Znam dobrych i złych ludzi - mają różne wyznania, a czasem nie mają żadnego. Dla mnie ważne jest czy ktoś jest dla mnie dobry czy zły, a nie w jakiego boga wierzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem