Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
30 43
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pisowskagangrena
+8 / 10

PO tak intensywnie zajmuje się sobą że nie ma czasu zająć się odbiciem Polski
z rąk szkodników albo ma z nimi spółę ? i to by dużo tłumaczyło w ich zachowaniu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+5 / 7

@pisowskagangrena
Też dochodzę do takich samych wniosków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+1 / 3

@pisowskagangrena PiS i PO przecież od zawsze się wspierają gdyż jak jedna partia padnie to druga zaraz też. Ich przedstawiciele czasem przed kamerami sobie nawrzucają żeby ludzie mieli czym się emocjonować i żeby myśleli, że ta cała wojna jest na poważnie, a potem idą sobie na wódeczkę ponabijać się z naiwniaków, którzy w to wierzą. Zresztą politycy nawet się z tym nie kryli mówiąc przy różnych transferach z PiSu do PO czy z PO do PiS, że przejście do nowej partii nie wymagało od nich zmiany poglądów. Jak komuś to nie wystarcza to niech weźmie pod uwagę, że gdyby nie decyzja władz PO to obecnie Prezydentem byłby Hołownia albo Kosiniak-Kamysz.

Ciekawsze jest w tym wszystkim kto przyjął kwiatuszka. Bo przecież tym kimś jest osoba, która wg wielu jest zbawcą Narodu stojącą na czele ugrupowania, które ma wprowadzić nową jakość do polityki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 5

@Wolterianin touche;) po prostu dla nich wygodniej jest być w opozycji i brać dotacje z budżetu, nie odpowiadać za nic, a jak PiS się w końcu wywróci to już nie będą musieli aby wygrać obiecać kiełbasy+ tylko tę miskę ryżu. Niestety problem polski jest to, że nie ma sensownej alternatywy do przyjęcia dla Polaków, konserwacja jest dla wąskiej grupy, a lewica obieca co najwyżej to samo co PiS i LGBT+ w pakiecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+5 / 5

@Tibr Jak PiS się wywróci to pociągnie PO za sobą.
O sensowności alternatyw może lepiej nie będę pisać bo to strasznie kontrowersyjny temat. Zastanawiam się tylko jak ludzie pokładający tak wielką wiarę w ugrupowanie, które właśnie przygarnęło ten kwiatuszek sobie to racjonalizują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@Wolterianin oczywiście, piszesz o efekcie, którego PO nie zakładało myśląc, że wymieni się z PiS, choć z drugiej strony alternatywa dla wyborców PO to tak naprawdę wymiana pacynki bo sznurki zaraz się okaże, że pociąga to samo gremium, więc trzeba założyć, że to pan pozbycia się negatywnego bagażu i próba sięgnięcia po władzę tymi samymi grabkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
0 / 0

@Tibr Myślę, że osoby które pociągają za sznurki w PO zdają sobie sprawę z tego, że PO padnie razem z PiS i dlatego przygotowują kolejną szalupę ratunkową jaką jest ugrupowanie, które przygarnęło nasz śliczny kwiatuszek. Jeżeli najbliższe wybory PiS przejdzie w szyku zwartym i zostanie zachowany podział Polskiej sceny politycznej na PO i PiS to po roku od wyborów zobaczymy jak szalupa podobnie jak poprzednia będzie topiona.
Zabawnie byłoby jakby tonący POPiS pociągnął za sobą na dno także szalupę, chociaż wtedy pewnie by się okazało, że wybory zostały sfałszowane przez Rosję i o ich wynikach będzie decydować UE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+1 / 1

O, wreszcie zaczyna docierać że popis gra do jednej bramki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+2 / 2

@Dipol Raczej żrą z jednego koryta i nie mają zamiaru się z nikim dzielić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+1 / 1

@bartoszewiczkrzysztof Zwał jak zwał. Wyszli z jednego jajka i mieli dobrego nauczyciela. Od dawna powtarzam że to jedno gówno tylko inaczej opakowane.No,ale cóż Polak przed szkodą i po szkodzie .....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 2

PO już dawno się skończyła i jest to... wina Tuska:) który wyciął wszystkich zdrowo myślących konkurentów a zostawił w partii miernoty typu Schetyna czy Budka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem