Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
47 61
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Artur_1902
+6 / 18

No to chyba dobrze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 4

@Artur_1902 Popierasz homofobie czyli zaburzenie - chorobę psychiczną, która występuje u osób niepoprawnie wychowany z niskim ilorazem inteligencji jak i bardzo religijnych?
Homoseksualizm jest normalny i naturalny jak heteroseksualizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 14

@pyrkacz niemniej, ani autor mema i artykułu oprócz twierdzenia, że się kurczą, nie podał jakie to "prawa i wolności" utraciły osoby LGBT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slawekkier
+7 / 11

@Innuendo84 Dziedziczenia majątku nikt nie broni zapisać w testamencie spadku komu się chce, dostęp do dokumentacji medycznej proszę poczytać jakie prawa ma pacjent jak będzie chciał to upoważni kogo będzie chciał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Innuendo84
-3 / 5

@slawekkier Dokumentacja medyczna udzielana jest tylko za zgodą pacjenta a dziedziczenie nie jest ustawowe. Teoretycznie wszystko cacy, ale w nagłych przypadkach tj. wypadek drogowy, po którym pacjent jest nieprzytomny, albo zmarł, druga osoba nie ma żadnych praw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2021 o 9:01

W wojekwiesiek
-1 / 3

@Innuendo84 Jest jakiś problem, by ją uwzględnić w papierach by miała dostęp do informacji? Nie, nie ma, trzeba tylko chcieć, obowiązujące prawo to umożliwia. Pozdrawiam ignoranta, który nie zna prawa, ale narzeka iż ma pod górkę. Na własne życzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 1

@Innuendo84 tak jak ci już odpowiedzieli (@wojekwiesiek, @slawekkier ) kwestia chęci.
Dodam tylko, że kwestia informacji medycznej czy spadkowej dotyka tak samo każdego nie formalnego związku, bez znaczenia czy jest to związek osób normatywnych czy nie. Więc robienie z tego argumentu jakoby dotyczyło to tylko osób LGBT jest conajmniej nieuprawnione, jeżeli nie nazwać tego wprost manipulacją bo w tym względzie traktowani to są wszyscy tak samo. To samo dotyczy się dzieci, żyjąc w nieformalnym związku jeżeli partnerka nie zdąży wpisać ojca (umrze w czasie porodu) dziecko formalnie musi trafić pod pieczę dziadków, a w przypadku braku do rodziny zastępczej lub sierocińca pomimo, że ojciec żyje (a mało kto w takich związkach myśli o takiej sytuacji przed)
Nie zasłaniaj się więc tarczą przed atakiem "homofobów" gdy z takowym nie rozmawiasz.

Autorzy twierdzą, że się skurczyły prawa, jakie nie pisze bo takowych nie są wstanie wskazać. Nawet niesławne strefy były kapiszonem. Ty też nie potrafisz wskazać dlatego wtrącasz w dyskusję, że ktoś cię będzie wyzwać, i byłby to dobry argument gdybyś my rozmawiali o mentalności społeczeństwa, ostracyzmowi społecznemu ale nie co do twierdzenia o kurczeniu się praw i wolności.
I zgodzę się z tobą, że jest mnóstwo osób, które mogą się zachowywać nagannie ale z całą pewnością ogromna większość ludzi ma głęboko w poważaniu kto ci mówi dobranoc przed snem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S severino
+5 / 15

@pyrkacz ,a Żydzi w Polsce mieli jak u Pana Boga za piecem. Lgbciarzy gnać, to niebezpieczna hołota jest , oczywiscie nie mylić z normalnymi homoseksualistami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
-1 / 3

@nomeder Taaa... na Ukrainie są tak "mili", iż na pomniki stawiają najbardziej bestialskich zbrodniarzy II Wojny Światowej, UPA:]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+8 / 12

Przepraszam, ale nie znam 1 przepisu, który dyskryminuje kogokolwiek ze względu na "orientację".
Więcej, nie kojarzę żadnego przepisu, który ma zapisaną jakąkolwiek informację o seksualności.

Co do zaś praktyki: przepraszam, ale jakby półnagie pary heteroseksualne by latały po ulicy, to zaraz by zostały aresztowane.

Jeżeli zaś mowa o wszelkich kwestiach podatkowych: to LGBT także nie chce zrównać wszystkich tych kilkudziesięciu płci, tylko chcą dać wyjątek jednej kombinacji zamiast żądać po prostu likwidacji tych bzdur podatkowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2021 o 8:45

R Raadi
+4 / 8

Sondaże na zamówienie pokazują tylko to, co zamówione ... :P
A jeśli miarą postępu ma być perwersja, to wybieram zacofanie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
-1 / 1

A dlaczego Polska powinna być najmniej homofobicznym krajem Uni?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 4

W Polsce jest taka homofobia, iz osoby LGBT same muszą stawiać znaki "Strefa wolna od LGBT", bo żaden hetero tak nisko nie upadnie. W Polsce była i jest tolerancja, na razie, mimo iz wielu się stara, by jej nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem