Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
572 592
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wojekwiesiek
+39 / 43

Panie Kaczyński, jeśli jest tak jak pan mówi, to dlaczego nikt z PO jeszcze nie siedzi? Taki problem tego "szczupaka" złapać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+12 / 14

Jak to szło parafrazując? ,,Szczupak szczupakowi oka nie wykole"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+22 / 28

- Wybory
- Skok Wołomin
- Afera podkarpacka
- Fotowoltanika na Podkarpaciu i spółki parafialne

A o finansowaniu kościoła nie wspomnę ...


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+14 / 14

Znaczy, że oni są tym szczupakiem? To by się nawet zgadzało...
Sami się do tego przyznali:
"Do tego, panie redaktorze, zmierzam, może przez wstęp trochę przydługi ale, żeby nakreślić sytuację, bo z podobnym problemem mierzyliśmy się, kiedy sprawowaliśmy władzę w latach 2005-2007. Wtedy poszliśmy w kierunku bardzo eksperckim, właśnie otwartych konkursów, jeśli chodzi o rady nadzorcze - trafiali tam eksperci z rynku, trafiały osoby z tytułami naukowymi, z SGH, z innych uczelni. I problem okazał się taki, że ich sposób myślenia o gospodarce, o zarządzaniu był zupełnie sprzeczny z tym, co Prawo i Sprawiedliwość ma w swoim programie."
https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-fogiel-zalezy-nam-na-zdecydowanym-odchudzeniu-rzadu,nId,4721055#crp_state=1

Dlatego zamiast ekspertów zatrudniają swoich ziomeczków.
Państwowe spółki od zawsze były korytem dla znajomych rządzących i zmiana władzy tego problemu nie wyeliminuje, choć może go zmniejszyć. Przede wszystkim trzeba zmienić cały ten system, aby nie było możliwości upychania kolegów i rodziny po stanowiskach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+14 / 18

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+2 / 12

@YszamanY No i co im zrobisz? Zaproponujesz to samo, tylko, że w innych kolorkach? Weźcie wreszcie coś serio przełomowego na sztandary. Podpowiem: zakaz uchwalania budżetu z deficytem. Jak nas na coś nie stać, to nas, k....., nie stać. A nie kredyty brać. Coś takiego i głosuję ręcyma, nogyma i nie wiadomo czym jeszcze na KO. Ale jakoś na to to nie macie jajec. Zresztą z kim ja gadam, z ludźmi którzy za obecnymi podwyżkami głosowali...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2021 o 22:21

avatar YszamanY
+1 / 3

@Syphar społeczeństwo, społeczeństwo tego nie kuma , zacznij żyć czasem rzeczywistym nie bajkami . co to jest budżet i deficyt ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
0 / 4

@YszamanY w traktowaniu własnych, bądź potencjalnych wyborców jak idiotów widzę, że też się od PiS nie różnicie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+3 / 3

@Syphar idiotów, sprzedawczyków- pis nadal ma ponad 30 % poparcia a duda druga kadencję ,a dlaczego konfederacja ma 7 % poparcia ? usłyszeli damy wam kasę " ludzie są tacy głupi że to działa. Niesamowite"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2021 o 19:41

S Syphar
+1 / 1

@YszamanY 7% to całkiem sporo. Te 7%, które jest teraz, to te jednostki, które są w stanie ścierpieć pieprzenie Brauna byle tylko rynek był normalny. Jak Wy uderzaliście w wolnorynkowe nuty, to wygraliście wybory od ręki. Ściągnijcie Tuska z emerytury, żeby Wam chociaż doradzał, bo to co teraz prezentuje sobą opozycja to całowanie w d*** każdego możliwego wyborcę, nie proponując nic nikomu, poza tym, ze "nie jesteśmy PiS". Ten to chociaż nakłamać umiał tak, że naród uwierzył, że chce zrobić to co obiecuje. Szkoda, że jednak kłamał, bo jakby faktycznie zrobił te 3x15 plus zejście z systemu koncesyjnego, to do dziś byście niepodzielnie rządzili tym krajem.

Na siłę zrzucacie na wolnorynkowy elektorat Konfederacji winę za "zwycięstwa PiS", a przecież to jest Wasz elektorat. Elektorat, który głosował na PO. Korwin wtedy miał 1%. Ale żeście nic nie wprowadzili z obietnic, nakłamali a na koniec dnia jeszcze lider dał dyla do Brukseli i zostawił nas z tym burdelem. No to ludzie wkur*** głosują na Korwina, co zrobisz, jak szukacie winnych jako PO, to proponuję spojrzeć w lustro. Wybraliście se lidera... Budka, który w życiu nie prowadził żadnego najmniejszego nawet biznesu typu kiosk Ruchu, ma być dla mnie wiarygodnym liderem wolnościowej, nowoczesnej partii. A co on w życiu, kur... robił, że chce być dla przedsiębiorcy wiarygodny, w 2002 skończył studia i już w tym samym 2002 hyc do rady miasta z list PO. Zawodowy polityk, który nic poza polityką nie robił. Facet, który utrzymuje się całe swoje dorosłe życie z pieniędzy podatnika. To Kaczyńskiego też mamy. I Madki 500+.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 22 maja 2021 o 11:04

avatar YszamanY
+2 / 2

@Syphar o czym ty bredzisz , pisze że wyborcy konfederacji to tacy sami sprzedawczyki jak koryto plus pis-u , usłyszeli " kasa" i nic więcej ich nie interesuje ,duda rządzi druga kadencję bo nikt im kasy nie obiecał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 maja 2021 o 16:53

S Syphar
-2 / 2

@YszamanY o czym Ty gadasz, działałem dość długo w tej partii (już nie działam) i jedyne go mógł zagłosować na Dudę w drugiej turze to ludzie z Ruchu Narodowego i ich wyborcy. I było to widać w sondażach wewnętrznych w tamtym czasie wśród sympatyków. A to nie są ludzie, którzy głosują na Korwina (chwilowo - tak, bo są w federacji partii - to wyście zawsze byli z PSL zgodni w 100%?) i nie ludzie, których moglibyście przekonać - mówię - wolnorynkowy elektorat raz przekonaliście. Nad drugą turę, gdzie Duda wygrał - znakomita większość nawet nie poszła akurat tej połówki Konfederacji. Nieliczni, którzy poszli głosowali na Trzaskowskiego w myśl zasady "aby wetował".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2021 o 2:18

avatar YszamanY
-1 / 1

@Syphar no o tym pisze banda gamoni siedziała w domu, i dali drugą kadencję dudzie ,nikt im kasy nie rzucił więc mieli gdzieś Polskę -sprzedawczyki jak elektorat pis-u

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2021 o 10:06

S Syphar
0 / 0

@YszamanY :) I właśnie dlatego przegrywacie wybory. Bo wydaje Wam się, że chodzi o to, czy ktoś rzuci kasę czy nie. A tymczasem już ponad 40% Polaków wg. sondaży jest przeciwnych wydatkom na cele socjalne. W tej liczbie owe 7% Konfederatów, ale i sporo POwców, sporo Szymonowych. I sporo ludzi nie interesujących się polityką. A czemu nie poszli na 2 turę? Bo nie było kogo wybrać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misteriusz
-1 / 1

@YszamanY Z tego co pamiętam to PO pierwsze wyszło z inicjatywą ustawodawczą by 500+ było już na pierwsze dziecko. Raz już obiecywali że obniżą podatki a podatki poszły w górę. Nikt już nie wie za czym są bo co chwilę zmieniają zdanie. Kłamią ciągle w żywe oczy. Idź pan w pierniki z taka alternatywą. Tak samo jak dla Pisu liczą się dla nich stołki i nic więcej. Ludzie to widzą że potrafią głosować przeciw Polsce dlatego słupki w sondażach im lecą w dół. Już są za Hołownią. Nie zdziwiłbym się żeby niedługo byli za Lewicą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+15 / 17

Trochę inaczej ubrał to w słowa ale chciał pewnie powiedzieć . No mamy w dupie konstytucję, kradniemy ile się da, obsadzamy swoimi ludźmi stołki wszedzie gdzie się da! NO I CO Z TEGO! I CO NAM ZROBICIE!!!???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+17 / 21

A co ten stary dementywny dziad ma powiedzieć? Przecież by musiał przyznać, że pod jego egidą wyrosło państwo przestępcze, gdzie nie przestrzega się prawa, nepotyzm i kolesiostwo osiągnęły niewidziane rozmiary, a partia rządząca kradnie na potęgę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+5 / 5

Płotka? chodzi o tego konia z Wiedźmina?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
+8 / 8

☻☻☻ Jeśli ktokolwiek zasługuje na to, aby się smażyć w piekle to jest to Kaczyński!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+2 / 2

Ale im się należy więc tego nie można traktować jak nepotyzm i kolesiostwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
+2 / 2

Innymi słowy, dopóki twoje przestępstwa są mniejsze od przestępstw innych osób, to wszystko jest ok. W końcu inni ludzie są gorsi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R romanowitch
+2 / 2

Bez wzgledu na to, czy to hipokryzja, czy nie, ta wypowiedz jest przyznaniem sie do nepotyzmu w szeregach PiSu. Nie rozumiem co to za usprawiedliwianie swoich przewinien tym, ze przewinienia poprzednikow byly wieksze. Czyli jesli PiS bedzie kradl, to nie ma zadnego problemu, o ile nie nakradna wiecej niz ich poprzednicy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glosRozsadku1243224
+4 / 4

Ta afera byl zegarek za 20 tysiecy nie ujety w majatku i gość od razu zrezygnował z bycia ministrem. Szumowski 1,5 mld zł ukradzione, nie zrezygnowal, a teraz cisza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
0 / 2

jak teraz powoływane są nowe stanowiska fikcyjnej pracy dla pociotków - to zastanowiłbym się kto tu płotka a kto szczupak.
Chociaż za platformy to pamiętajcie jak zwiększyli armię urzędniczą (oczywiście zaj3potrzebną).
Ktoś musiałby to obiektywnie podsumować by było widać jak to rzeczywiście wygląda. Pamiętajcie tylko że o obajtku by nikt nie wiedział jakby nie miał niewyparzonej buzi - pod lupę go wzięliście tylko dlatego że miał niewyparzoną buzie to ile ukrytych spraw jest też nie wiadomo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+2 / 2

Mija druga kadencja- 6 lat, a oni dalej jadą na szczuciu tym co było przez 8 lat PO. Nie popieram ani jednej ani drugiej opcji, ale jakim wariatem trzeba być by dalej się na to łapać i nie widzieć co oni sami wyprawiają. Skoro takie machloje rzekomo robili POprzednicy to czemu nikt jeszcze nie siedzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D donpeytero
+1 / 1

Ryba to ryba, niezależnie od tego z której strony patrzeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem