Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
615 626
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tobimadara
+7 / 9

Ocenianie przez pryzmat własnych niepowodzeń to jedno. Ale też zależy czy ta dziewczyna tak samo szanuje jego i jego potrzeby, bo to powinno działać w dwie strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

@tobimadara załóżmy że ona nie szanuje. To dalej oznacza że jego zachowanie jest takie jakie być powinno. Wtedy to w NIEJ byłby problem, bo tego nie odwzajemnia.

A jeśli ona tego nie odwzajemnia, to nagle on miałby być chamem? Znowu mówimy tu o nowej partnerce, wiec to etap "emocjonalnej przepychanki", z czasem wszystko musi się samo wyklarować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skarpetoperz
+3 / 5

@tobimadara Zasada jest prosta. Nie wpierniczaj się w cudze związki, bo za ich rozpad będziesz posądzony ty i osoba którą chcesz chronić nigdy ci tego nie zapomni (to będzie "twoja wina, że nie wyszło").

Jako rodzic lepiej uświadom swoje dorastające dziecko o antykoncepcji, daj kasę na gumki (same gumki też możesz dać) i postaraj się nauczyć je myśleć o przyszłości.

Nie próbuj układać życia komuś, kto sobie tego nie życzy, bo na 100% ci tego nie zapomni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 maja 2021 o 13:59

avatar DonSalieri
0 / 0

@Skarpetoperz Każdy związek się rozwala, gdy ktoś trzeci się wp**dala

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DonSalieri
0 / 2

A to nie tak, że jak facet traktuje kobitę jak księżniczkę, to kobita traktuje faceta jak służącego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SmallPig
+4 / 4

Typowe moja ciotka nadal uważa ze jej synową to najgorsza na świecie a ile plotek... Tym czasem to moja najlepsza przyjaciółka żona brata ciotecznego, wspaniałą pracowita kobieta i dziwię się ze jeszcze wytrzymuje z nimi... A to już ponad 20 lat małżeństwa... Ps ciotka nigdy nie pracowała nic w życiu nie robiła siedzi tylko w domu i plotkuje dzieci zajmował się wujek i to był złoty człowiek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem