Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
173 212
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P piotrKrokodyl
+6 / 14

"...próbuje ich wszystkich zamykać" - kogo?? Chętnie bym zobaczył jak zamykają różnych polityków za korupcje, nepotyzm, malwersacje itp. ale wielka czwórka (PIS, SLD, PO, PSL) to jeden pies - nigdy nie dojdzie do rozliczeń, o których opozycja zawsze mówi przed wyborami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+4 / 10

@Cammax czy ktoś siedzi? A przypomnisz mi czym się skończyła próba posadzenia Ziobry przed trybunałem stanu i czy była tylko jedna takowa z takim samym finałem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 2

@Tibr nie pamiętam żeby Trybunał Stanu kogokolwiek sądził. Obawiam się, ze teraz PISu też nikt nie rozliczy. W takim wypadku będziemy przynajmniej wiedzieli na kogo również nigdy więcej nie głosować.

Z rodziny Wałęsy to aresztowali nawet dwóch jego wnuków. I chyba nadal siedzą. Oczywiście obaj zostali skazani właściwie tylko za nazwisko, bo jako tak chyba nie zrobili nic, co kwalifikowałoby się na karę więzienia. Jednego ukarali za jazdę po pijaku (wiadomo, jest to zagrożenie dla ruchu, ale grzywna i zabranie prawa jazdy w zupełności by wystarczyły). Drugiego nie pamiętam za co ukarali, bo to już starsza sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Cammax PO chciało go postawić przed i dziwnym trafem przed każdym głosowaniem zabrakło im kilu głosów. Dlaczego nie przełożyli głosowania wiedząc, że nie mają dostatecznej liczby posłów na sali?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 2

@Tibr niestety, w tym przypadku PO strasznie zawaliła sprawę. Podobnie jak w 2007. Już w latach 2005-2007 PIS miało dyktatorskie zapędy i skłócało nas z każdym krajem. PO miała wtedy większość, więc śmiało mogła ich rozliczać. Gdyby to zrobili, to dziś może PISu już by nie było i może nawet rządziłby ktoś zupełnie inny. Lub przynajmniej nikt nie robiłby takich wałów, bo każdy jednak trochę bałby się konsekwencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@Cammax mogli, tyle, że co innego się droczyć pod publiczkę, a co innego czuć widmo porażki wyborczej i wiedzieć, że jak my ich tak oni nas po przegranej. Dlatego nie da się dokonać realnej zmiany z ludźmi już uwikłanymi bagażem rządów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+4 / 16

Cammax Wybrałeś dwa, trzy teksty oszołomów i ustawiasz wszystkich pisowców pod to? Czyli wszyscy opozycjoniści są jak Jachira, Lempart czy Spurek? Na czym polega szykanowanie dziennikarzy i ich zamykanie? Na tym, ze pijany facet jechał 3x tyle co można, czy na tym, ze facet potrącił samochodem z nieważnym przeglądem, bez prawa jazdy, rozmawiając przez telefon 70 letnią staruszkę na pasch, która "wtargnęła"? Czy może na tym, ze się ludzie procesują o kłamanie w artykułach i żądają sprostowań? Które z tych działań jest szykaną? Aaaa! Wiem! Szykaną jest zapraszanie opozycji do kolejnych programów, gdzie może opowiedzieć o swoich poglądach i programach, bo jak się wypowiadają, to ujawniają co myślą o ludziach i co naprawdę myślą i ośmiesza ich to. No, tu się mogę zgodzić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 4

@Fragglesik PIS to antyeuropejska partia. Tam każdy polityk nienawidzi europejskich krajów, bo inaczej do partii by go nie przyjęli.
PISowcy też wybierają sobie kilku oszołomów i na ich podstawie opisują całą opozycję.

No nie wiem, próby arestowania za wszelką cenę Tuska i Giertycha chyba się liczą jako szykany. Mimo że dowodów nie ma. A co dopiero aresztowanie obu wnuków Wałęsy. Jeden co prawda jechał po pijaku, ale w tym przypadku wystarczy pozbawienie prawa jazdy i jakaś grzywna, jak to zwykle ma miejsce w takich przypadkach. Drugiego to nawet nie wiem czemu aresztowali. Jedno jest pewne- gdyby to nie byli potomkowie jednego z opozycjonistów, to na pewno by nie siedzieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 1

@Cammax Wybacz, ale to co mówisz, jest taką bzdurą, że nawet nie ma jak się do tego odnieść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Fragglesik co konkretnie jest bzdurą? Że PIS jest antyeuropejskie? To akurat będzie bardzo ciężko obalić, bo PISowcy nigdy nie wypowiadali się o UE pozytywnie. Za to wypowiedzi, w których krytykują UE jest całe mnóstwo.
To samo można powiedzieć o opinii PISowców o innych krajach. Nie przypominam sobie żeby jakiś polityk PISu pozytywnie wypowiadał się o kraju innym niż Węgry, USA, czy Ukraina.

Przecież PIS próbowało aresztować Tuska i Giertycha. Co prawda bezskutecznie, ale liczy się sam fakt, że próbowali. A wnuków Wałęsy też skazano, a tego drugiego to nawet bez powodu. Bo jednego to za to, że jechał po pijaku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pasza844
+7 / 15

w opini kog?o Francji, Niemiec tych jakże wspaniałych demokratycznych i wolnych krajów które prześladują dziennikarzy którzy mają odwagę mówić o przestępstwach dokonywanych przez imigrantów czy może te same kraje w których policja używa co chwilę broni gładkolufowej przeciw protestującym i liczba ciężko rannych liczona jest w dziesiątkach czy może w opini tego starego skorumpowanego pijaka Junkera

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
+3 / 5

Na obecnym świecie nie ma państw demokratycznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+4 / 6

Ty się ciesz że za granicą nikt nie traktuje poważnie PiSowskich komunistów. Inaczej robiłbyś tego demota z okopów pod Mińskiem. Zresztą całe to machanie szabelką przez krzywoustego i reszty pisowskich bolszewików ma za zadanie tylko ukryć ich porażkę w sprawie elektrowni Turów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pio1691
+2 / 6

Nie wiem czy jestem na bieżąco ale PiS chyba wygrało demokratyczne wybory? Może się mylę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
-2 / 4

@pio1691
Tego nie wiemy. Nieprawidłowości w liczeniu głosów zostały zatuszowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pio1691
+1 / 1

Skąd takie informacje? Jesteśmy państwem członkowskim unii europejskiej i gdyby był choć cień nadziei że było jakieś fałszerstwo wszyscy rzucili by się na skargę do Brukseli. Nie popadajmy w paranoję. Fałszerstwa nie było tak samo jak nie było eksplozji na pokładzie prezydenckiego tupolewa. Trzeba wygenerować grupę kompetentnych polityków przekonać większość wyborców i wygrać ale programem bo hasło odsunąć PiS od władzy nie działa. Nowe twarze otoczone starymi wyjadaczami też raczej nie przekonają. PiS nie wygrało wyborów bo jest dobre wygrało je bo nie miało z kim przegrać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
0 / 0

@pio1691
Choćby stąd: https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1487442,sn-wybory-protesty-wyborcze-glosowanie.html
92 zasadne protesty. Pamiętaj też o wałach, które wyszły na jaw później, m. in. zakonnicach głosujących za swoich podopiecznych w domach opieki społecznej, gdzie przypadkiem Duda osiągał wyniki 100%. A to tylko te sprawy, które udowodniono. Nie wiadomo ile przeszło bez echa lub udało się zatuszować.
Kilkadziesiąt głosów razy ileś ośrodków robi już pokaźną liczbę. Nie upieram się, że to przeważyło, ale twierdzę, że nie wiemy czy wynik nie byłby inny gdyby nie dość liczne machlojki. Na pewno podany wynik jest wypaczony. Podobnie było z wyborami parlamentarnymi, ale prawdopodobnie na mniejszą skalę. Pamiętam, że udowodniono przekupstwo kilku mężów zaufania. Dodatkowe liczenia głosów wykazały znaczne rozbieżności. Nie wiadomo, jak było w komisjach, gdzie nie przeliczono powtórnie głosów.
Nie, stanowczo nie były to wybory mieszczące się w normach unijnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2021 o 8:34