Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
359 381
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Sevivo
+6 / 10

To dlatego taki hejt na Białoruś, ja myślałem że to tylko kompleks na tle niepodległości klęczącego przed wszystkimi PiSu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+12 / 12

@Sevivo anonimowi? pilot działał w ramach samowolki? może jeszcze tego Miga kupił w sklepie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+6 / 10

@Tibr No pewnie, przecież podobnie jak ruskie mundury, takie samoloty są dostępne w każdym sklepie ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+5 / 15

@bartoszewiczkrzysztof jeszcze ten tekst bez powiązań z rosyjskimi służbami xD

Doprawdy co trzeba mieć w głowie (no chyba że płacą za to) by pisać, że uprowadzenie samolotu prywatnych linii lotniczych to porażka naszego wywiadu. Czyli jak Ruskie strącili samolot nad Ukrainą to była porażka Holendrów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
-1 / 7

@Tibr Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotek_psotek
+6 / 6

Takie migi można kupić w wielu sklepach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 2

@TomorrowNeverKnows mówisz o memie, artykule czy o komentarzach pod artykułem? Bo rozumiem, że demot jest niejako komentarzem artykułu i całej otoczki w okół. Skoro tam byki agenci CIA, a gość był też pod ochroną Wilna to okładanie się cepami w Polsce jest idiotyczne, a do KO wciąż nie dociera dlaczego zaczyna brodzić w mule. Tragedią tak naprawdę nie jest PiS tylko to, że wyborcy nie widzą alternatywnej zamiany, nikt poza twardym elektoratem.
Wszędzie indziej po takim okresie rządzenia, po takich jazdach jak pandemia rządzący by szurali w sondażach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2021 o 8:32

S Syphar
+2 / 2

@Tibr no to są cudowne pytania, ale tak twierdzi MSZ Białorusi, przecież im można wierzyć :D A tak poważnie - skandalem jest to, że nasze ABW, które miało obowiązek faceta pilnować, razem ze Służbą Wywiadu, nie są w stanie udowodnić, że Białoruś kłamie. A kłamie w oczywisty sposób. Porażką naszego wywiadu jest to, ze on był pod opieką naszego wywiadu do momentu przekazania go Litwie. Na Litwę nie dotarł. W wyniku działań przestępczych (zapewne rządu Białorusi, ale przestępczych). Porażką jest to, ze do samolotu wraz z gościem, którego pilnuje nasze ABW, wsiada czterech obywateli Federacji Rosyjskiej na 99% będących agentami GRU, a nasze ABW nic o tym nie wie, wychodzi, że ruska mafia. Kurza twarz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@Syphar ale wiesz, że w samolocie byli z nim również agenci amerykańscy? Myślisz, że NATO powinno lub, czy oczekujesz, że NATO powinno wysłać F14 nad Białoruś?

To jakby tylko pokazuję jedno ludziom pokroju Łukaszenki, Putin się nie ustępuje, a jak widzimy to nie pokrywa się z interesami zachodu, więc mamy Krym, zestrzelenie pasażerskiego samolotu teraz to i Bóg wie czego jeszcze można się spodziewać.
Porażką jest to, że już po aresztowaniach Polaków na Białorusi UE po monitach Polski można powiedzieć zrobiła nic.
Ale za raz zachód będzie musiał zjeść rybę, która wysmaży im Putin jak oficjalnie przejmie Donbas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
0 / 0

@Tibr a po co nad Białoruś? Incydent wydarzył się nad Lidą, niecałe 50km od granicy z Litwą, jaki jest zasięg rakiet powietrze-powietrze, że nie można było zagrozić natychmiastowym odwetem w wypadku zestrzelenia samolotu, gdyby F14 leciał po litewskiej stronie wzdłuż granicy? Szczególnie, że na początku władze Białorusi się nie przyznawały do tego pilota (teraz już się przyznają, bo akcja udana) więc zapewne odcięliby się oficjalnie od niego. Od kiedy to NATO negocjuje z terrorystami, od Bidena chyba. Większy blamaż nastąpił później, jak się okazuje, że agenci połączonych trzech wywiadów na lotnisku w Atenach zostali wyprowadzeni w pole przez rzeczonych czterech rosyjskich muszkieterów :D I bez problemu wpuścili ich do samolotu, na terenie kraju NATO i UE, w Grecji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Uhtred
0 / 0

@Syphar "Incydent wydarzył się nad Lidą, niecałe 50km od granicy z Litwą, jaki jest zasięg rakiet powietrze-powietrze, że nie można było zagrozić natychmiastowym odwetem w wypadku zestrzelenia samolotu, gdyby F14 leciał po litewskiej stronie wzdłuż granicy?" Pomijam dyskusje co, kiedy, na co i po co i dlaczego. Nie będę wnikał kto ma rację itd bo mleko się już wylało. Mam tylko jedno pytanie. Na pokładzie było mnóstwo cywilów. Poświęciłbyś ich życie? Co z tego, że mógłbyś się zemścić zestrzeliwujac miga jak ci wszyscy ludzie byliby już martwi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
0 / 0

@Tibr Mówię o odpowiedzialności polskich służb. Przeczytaj jeszcze raz artykuł. Tylko ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
-1 / 5

Polski samolot, polskie służby miały go ochraniać. Cały świat znów śmieje się z polski. Putin podróżując np. do Niemiec zawsze omija przestrzeń powietrzna polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
0 / 0

hmm a może wyszedł niechcący fakt o polskiej agenturze na Białorusi i stąd całe zamieszanie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
0 / 0

Zastanawia mnie jedno, co takiego on pisał lub robił, że takie środki zostały zaangażowane w jego przechwycenie? A może Łukaszence odbiło po ostatnich protestach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZephKan
+1 / 1

Albo Sasin stał za organizacją, albo cały aparat bezpieczeństwa pojechał ochraniać innego "VIP-a"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pietrucha08
-1 / 3

czysty przykład ruskiego trolla

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
-1 / 1

A co polskie służby mają do porwania samolotu firmy brytyjskiej przelatującego z Grecji na Litwę? Rozumiem że Polskie Siły Zbrojne powinny eskortować go w przestrzeni powietrznej innego państwa, tak ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem