Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
184 216
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dipol
+1 / 7

KK robi to co zawsze robił i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Pretensje tylko do tych którzy w '89 dali im możliwości i do tych którzy przez ostatnie 30 lat dawali mi jeszcze więcej. Która opcja polityczna w Polsce ma jaja aby odciąć się od kościoła???? Żadna!!!!! Więc skończcie nudzić że KK w Polsce jest rozpasany i poza prawem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 4

@Dipol

Niemniej oglądanie wielotysięcznego tłumu przed kuriami wrzeszczącego "wypi@rdalać" i to zaledwie 20 lat po takich samych tłumach wrzeszczących niech żyje "Jan Paweł II" jest bezcenne. Tak czy inaczej za 10-20 lat wszytko zmieni się diametralnie w stosunkach z kościołem. Albo będzie miał pełnie władzy i dyktaturę albo go nie będzie i będzie niszową sektą religijną przyciągajacą 10-15 procent populacji .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
0 / 2

@killerxcartoon Tłumy takie same, ale nie te same. Zabezpieczenie finansowe które zdobywają da możliwość bujania się przez lata. Problem tkwi w tym aby ukrucić to jak najszybciej, tyle tylko że nie ma kto. Zwalanie winy na ludzi jest śmieszne że KK jest tam gdzie jest, jest śmieszne. W Polsce wyborcy wybierali różne opcje polityczne i co z tego. Przecież problem pedofilii, majątku itd. nie pojawił się w 2015 roku z dojściem do władzy PiS-u. Ten problem istniał i ani SLD ani PO nie były zainteresowane rozwiązaniem. A kto głosował na te partie, wyborcy PiS-u?? Czy może Ci którzy tak strasznie dziś krzyczą. Ale to jest polska przywara " to nie ja, to oni" Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+3 / 3

@Dipol

Każda partia bała zadrzeć się z kościołem.. Jak PO zaczęło i pogoniło komisję kościelna w 2010 PiS rozpoczął cyrk religijny i całą szopkę smoleńską z miesięcznicami. ..

PO popełniło samobójstwo podnosząc podatek VAT , kradnąc z OFE , podnosząc wiek emerytalny i na koniec bezrefleksyjnie zgadzając się na przyjmowanie uchodźców.. To zabiło PO nawet wśród ludzi go popierających tak jak kiedyś ja to robiłem . A kryzys na franku po 2012 napędził kolejną falę emigracji.. Głównie zwolenników PO jacy nie doczekali się w Polsce lepszego życia i wyjechali szukać go gdzie indziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+1 / 3

@killerxcartoon I tu jest pies pogrzebany. Jeżeli nie znajdzie się partia która postawi wszystko na jedną kartę to nic się nie zmieni. Patrzę na to z zewnątrz i nawet Biedroń nie ma odwagi. Więc raczej nic się nie zmieni bo świnie zrobią wszystko by być przy korycie. Oddadzą nawet własne poglądy. Mądrzejsi wyjadą, a reszta dalej będzie wierzyć że istnieje jakaś lewica i prawica które ze sobą walczą. W Polsce nie ma żadnej opozycji, jest układ między partyjny. Ale życzę powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 2

@Dipol

Tez z przykrością to zauważam. Biedroń mnie rozczarował że nie szedł na konflikt z kościołem.. choć powinien. Hołownia wygląda na takiego samego.. nic nie zrobi z kościołem.
Tak będzie to trwało puki politycy są choragiewkami na wietrze chwilowych sondaży i boja się coś powiedzieć wbrew ... A czasami trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+1 / 1

Ależ nikt im przecież nie broni wiary. Niech czerpią przykład z mojej starszej mamy, która wierzy w Boga, ale nie w KK i klechów. Jesteś wierzący? To sobie wierz, i skoro wg nauk tej czarnej mafii w sukienkach ich Wszechmogący jest wszędzie, to po cholerę łazić do kościoła?
Przecież to takie proste. I jak dla mnie całkiem racjonalne (o ile racjonalnym jest w ogóle wierzyć w coś, co jest zlepkiem religii solarnych, czyli opierających się na kulcie Słońca).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem