Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
145 151
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bihar
+10 / 12

No nie wiem, otwierał i zamykał szkoły? wprowadzał biblistykę na uczelnie? podwyższał podatki, inflacje, ceny owoców? otwierał drogi, na które nie wydali nawet złotówki? płacił ciężkie pieniądze dyrektorom jedynego na świecie niewidzialnego lotniska? kopał kanał dla statków, po którym nie będą mogły pływać statki? bił protestujących na ulicach? skazywał ciężarne na mordęgę psychiczną? szukali po rodzinach ludzi totalnie nie mających kompetencji na stanowiska, aby dać im stanowiska?


Sporo tego, także nie zarzucaj polskiemu rządowi lenistwa!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+3 / 5

@Bihar Zapomniałeś o tym, co ten rząd robi najlepiej czyli o propagandzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+3 / 3

@Ricochet69 aj wiesz, jakbym miał wymieniać wszystko to by mi dnia nie starczyło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LogikaGora
+2 / 2

Myślał że przeczeka jak to miało miejsce z protestami w kraju, a nuż się uda, może Czesi blefują, liczyli że może jakimś cudem TSUE wyda korzystny wyrok a to że przecież wszystkich obrażamy, że że wszystkimi się kłócimy i zachowujemy się jak dyktator to na pewno nie ma znaczenia, nawet u siebie nie potrafimy wziąć pod uwagę większości która nie jest naszym wyborcą i w kontrowersyjnym temacie który wywołuje ogromne protesty nie potrafimy zachować się dyplomatycznie i demokratycznie organizując referendum i załatwić sprawę raz, porządnie zgodnie z wolą większości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PMY
+4 / 6

A to my mamy jakiś rząd? W takim razie bardziej mi się podoba nierząd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+1 / 1

stołki panie, stołki i wciskanie kitów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+1 / 3

Polski rząd olewał koncertowo problem, bo to przecież głosów i poparcia nie przynosi. A podobno tak wspaniała i owocna jest współpraca w trókącie wyszehradzkim, w ramach trójmorza i tym podobnych konwektykli, które nie mają sensu, bo każdy gra na siebie, a Polska usiłuje być samozwańczym liderem, choć nikt sobie tego nie życzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem