Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1099 1111
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+27 / 33

Naprawdę nie wiem co bym zrobił gdyby ktoś taki najpierw mi zgwalcił dziecko, potem zabił zakopał... zrobił ponownie na przepustkach z poprawczaka to co zrobił...odsiedziałby ten ktoś śmieszny wyrok za to wszystko... nie wiem co, ale nie wykluczam że bym po prostu tego zwyrola zabił...albo na żywca wykastrował, a gdyby tego wszystkiego dopuścił się mój syn... to bym mu tak wpie...olił że całe życie by spędził jako kaleka i wypieprzył z domu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
-1 / 11

@Pasqdnik82
Ja wiem co bym zrobił.
Zmarnował sobie życie i reszcie swojej rodziny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+11 / 11

@Pasqdnik82 gdybym była ojcem lub nawet matką jakiegoś zgwałconego dziecka nie zastanawiałabym się ani chwili. Byle tylko nie być samotnym rodzicem bo wtedy nie miałby kto się zająć dzieckiem. Ale gdybym była jednym z dwojga rodziców takiego dziecka to jego oprawca zdechłby w męczarniach i jeszcze bym to nagrała albo relacjonowała na żywo. Kij tam, mogę zgnić w więzieniu byleby to dziecko miało poczucie bezpieczeństwa że jego oprawca już nigdy go nie skrzywdzi, a potencjalni inni oprawcy żeby tego poczucia bezpieczeństwa już nigdy nie mieli, żeby się im zawsze z tyłu głowy włączała lampka, że takich poyebów bez litości jak ja może być więcej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
+2 / 8

@Pasqdnik82 jak to co byś zrobił? To samo co wszyscy internetowi napinacze i białorycerzyki co "zabili by" jak chociaż włos spadnie jakiejś dziewczynce.
To samo co zrobiła cała wieś, a nawet cała rodzina 13latki, rodzina 11latki i rodzina 18 latki.
Od lat wiadomo jak działa system niesprawiedliwości, a i tak mimo wszystko ludzie cały czas na nim nadal polegają i cały czas "odkrywają Amerykę na nowo" gdy kolejny sprawca jest głaskany przez niego po główce zamiast surowo karany. Jeszcze wiele razy wszyscy usłyszymy podobne historie, nic w tym się nie zmieni.

"Prawo i sprawiedliwość" jakie mamy, takie mamy, ale jak widać wystarczająco dobre by zapobiec wymierzaniu sprawiedliwości własnoręcznie.
Wszyscy tutaj w takich sytuacjach się onanizujecie jakie to okropności byście nie zrobili takiemu osobnikowi (całkowicie rozumiem - zasłużone), ale zawsze pozostaje to w świecie fantazji. Rozmaite Trynkiewicze oraz bohater demota również w więzieniu przeżyje, a nawet będzie miał benefity (za gwałt / morderstwo dziecka jest nagroda w postaci lux oddzielnej celi + ochrony) - nie ma tak jak na filmach, że współwięźniowie się zemszczą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prota
+3 / 3

Rodzić któremu zmarło dziecko już ma zmarnowane życie. Rodzić mający świadomość że morderca jego dziecka ma się dobrze nie będzie miał już życia tylko jakąś marna egzystencję. Myślę że ja nie dałabym rady żyć wiedząc że ktoś kto skrzywdził moje dziecko żyje. Więzienie to za mało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
+8 / 8

@Pasqdnik82
tylko widzisz, jako ojciec miałbym rozterki - czy uczynić jedyną i dobrą rzecz i posłać to ścierwo do piachu, czy jednak opiekować się resztą rodziny. bo gdyby ojciec ukatrupił tego śmiecia, oo to wtedy policja prokuratura i sąd ruszyłyby pełną parą. i ojciec dostałby minimum 25 lat. Fajnie by było, gdyby powstała jakaś fundacja pomagająca rodzinom, których ojcowie jednak wzięli sprawy we własne ręce i musieli za to zapłacić.
Mam tylko nadzieję, że zatłuką tego gnoja w więzieniu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+22 / 24

"Musimy być humanitarni dla takich przestępców, bo to też ludzie" - jak słyszę tego typu postulaty, to aż mnie podbija... Tymczasem to nie są ludzie. Miano "człowiek" przysługuje każdemu w określonych okolicznościach. Takie przypadki to potwory. Potwory, które nie postępują tak, jak postępują inni ludzie. Takie potwory należałoby zabijać. Nie MORDOWAĆ, ale ZABIJAĆ. Jak zwierze chore na wściekliznę, któremu nie można już w żaden sposób pomóc. Dla dobra i bezpieczeństwa wszystkich, innych ludzi. W końcu czy życie takiej bestii jest więcej warte niż życie dziecka, które ZAMORDOWAŁ? Kara powinna być jasna i nieuchronna. Wtedy potwory siedziałyby w ciemności i powstrzymywały swoje "instynkty" wiedząc, co je czeka, kiedy zostaną złapane i rozliczone za ich akty bestialstwa. Niemniej - to wyłącznie moja, prywatna opinia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2021 o 5:53

M michalSFS
+5 / 9

@Mizantropix
Wciąż pozostaje problem: po latach może okazać się, że ktoś został skazany niesłusznie.
I to mój jedyny dylemat.

W przeciwnym wypadku - przy 100% pewności winy - takie jednostki powinno się zarzynać jak świnie.
To nie ludzie tylko bydlęta i tak powinno się z nimi postępować. Wraz z taką zbrodnią traci wszystkie prawa jako człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2021 o 8:31

avatar Mizantropix
+2 / 4

@michalSFS podzielam Twój dylemat, jednak mimo wszystko swoją opinię podtrzymuję. Z drugą częścią wpisu, ponad wszelką wątpliwość - zgadzam się w 100%. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+7 / 9

@michalSFS dla mnie to nie dylemat. Wystarczyłoby wyeliminować układy, znajomości, wpływy i korupcje, a także niekompetentnych pociotków w sądach, i szanse na niesprawiedliwy wyrok maleją prawie do zera. Wystarczy spojrzeć na sprawę Tomasza Komendy, albo na różne sprawy synów i córek prokuratorów, policjantów, sędziów. Tam jest jawna i bezczelna kpina, takie wyroki nie powinny nigdy zapaść.
Jeżeli natomiast zdarzy się jeden przypadek na milion, gdzie mimo jednoznacznych dowodów i wyczerpania wszystkich możliwości sprawdzenia czyjeś winy jednak kara dotknie niewinnego, to choć może to zabrzmi brutalnie, lepiej jeden ukarany niewinny na milion, niż dziesiątki skrzywdzonych, niewinnych dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+2 / 6

@7th_Heaven
Tak. Niestety wszystko to jest nierealne. Ani nie będzie kary śmierci, ani sprawiedliwości i kompetencji. A układy są zawsze. Ludzie są paskudni. Zawsze będą równi i równiejsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+1 / 3

@tawarisz12 Nie uważasz, że o porażce naszego systemu sprawiedliwości świadczy to, że liczymy, iż to przestępcy wymierzą sprawiedliwość?
Poza tym nie każdy morderca to psychopata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+3 / 3

@tawarisz12 mylisz się. Częściowo. Owszem, ludzie nie boją się śmierci, a nawet jak się boją to niektórzy nie dopuszczają do siebie faktu że mogą umrzeć, zwłaszcza psychopaci.
Nie masz jednak racji co do "kary ze strony współwięźniów". To trochę chore liczyć na sprawiedliwość ze strony przestępców. Wśród nich też są psychopaci. Kara z ich strony zdaje się być takiemu szajbusowi znacznie mniej realna, poza tym ma wiele opcji, np izolatka jeśli się postara. Dla niego więzienie to wyzwanie.
Wiesz czego ludzie się boją, i to praktycznie wszyscy? Cierpienia. Dlatego taki potwór powinien się go spodziewać, ale nie ze strony współwięźniów, jeśli na takich trafi, jeśli nie uda mu się wywinąć, tylko jasnego, czytelnego zagrożenia cierpieniem w dokładnej odpowiedzi na to co zrobił, z ręki ludzi, którymi nie kieruje bezmyślna agresja, znudzenie, chęć zbudowania pozycji w ciupie, tylko prawdziwa, szczera, żywa furia, np taka jaką czuje rodzic po krzywdzie swojego dziecka. Tylko takiej niosącej nieskończone możliwości przeróżnych sposobów cierpienia furii będą się bać. Nie boją się bo wiedzą, że za taką furię ów furiat dostanie karę, a poza tym większość ludzi to pipy bez jaj i będą smucić o potrzebie szansy i resocjalizacji. Ja pierniczę, to tak jakby ktoś chciał recyklingować kurde gówno na sweterki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2021 o 11:12

K killerxcartoon
-2 / 6

@tawarisz12..

Zawzięty katolik ze swoim miłosierdziem i wyższością moralną broniący embriony a samodzielnie żyjących ludzi chcący zabijać. Mam przypuszczenie graniczące z pewnością że David nie był gejem ani Ateistą ....Tylko Katolikiem.
W wielu przypadkach ludzi można zmienić. Trzeb resocjalizacji. Tej najwidoczniej tu zabrakło..
Ty za to oczekujesz bezprawia bo czym ze jest lincz ze strony wpsółwięźniów . Za bezpieczeństwo osadzonego odpowiada państwo i jak do tego dojdzie państwo płaci odszkodowanie bo na taki wyrok go nie skazywano. Stosując twoją logikę to najlepiej było by wszystkich popełniających przestępstw mordować lub katować .. ciekawy byłby to kraj. I kiedyś tak robiono licząc że zastraszeni będą bardziej potulni. Na niektórych działało ale raczej było nieskuteczne i hodowało zatwardziałych brutalnych kryminalistów. Proste rozumowani po co ryzykować ukaranie pozostawiając przy życiu świadków. A przypominam że dawniej nikogo nie interesowało wcześniej kto tak naprawdę zabił i dlaczego, na ogół skazywany był kozioł ofiarny. Wiec wskazywano, włóczęgów, biedaków, żebraków, żydów, cyganów opóźnionych w rozwoju niepełnosprawnych czy stare baby. Jakich torturowano by się przyznali a ci to robili. Też byś się przyznał nawet do ukrzyżowania Jezusa gdyby ci wybito zęby, wyrwano paznokcie, zmiażdżono jądra i kostki a w dupę wsadzono rozżarzony pręt. A by uniknąć oskarżenia wystarczyło udawać pobożnisia decydowały pozory i zakłamanie a nie rzeczywistość. Dopiero kryminalistyka w ostatnich 200 latach zmieniła to. Kary nadal były surowe i zabijano twardych kryminalistów, zwłaszcza tych co zabijali arystokrację jak na ogół była bezkarna. Ale XX wieku psychologia zmieniła podejście. Krzywdząc i katując kogoś na pewno go nie zmienisz a raczej uczynisz bardziej brutalnym. Zauważono w końcu że katowane dzieci wyrastały na katów. Resocjalizacja jest niezbędna. Niestety w niedofinansowanym systemie z brakami kadrowymi i specjalistów by było taniej bo politycy każdej opcji ciągle kradną kasę i przepełnienie jest ciągłe i ludzie muszą czekać w kolejce na odsiadkę . pewnie dlatego ze wsadzają do wiezienia opóźnionego rozwojowo za kradzież batonika ale nie wsadzą księdza rozbierającego małoletnie dziewczynki i wsadzającego im palce w intymne miejsca. Że resocjalizacja dział i nie trzeba się znęcać czy trzymać w poniżających warunkach wystarczy popatrzeć na model Szwecki i jak mało ludzi po odsiadce wraca na drogą przestępczą i porównać go z naszym gdzie się jej nie robi i całe rzesze stałych kryminalistów. A co do chłopaka. Ktoś go musiał nauczyć przemocy. Pewnie wyniósł ją z domu lub z relacji z rówieśnikami że postanowił napadać dziewczynę i stosować przemoc a nie sprawić by ta chciała być z nim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2021 o 14:21

avatar Uhtred
+3 / 7

Wyrwał bym chwasta nawet za dożywocie gdyby to była moja córka. Trudno, spędziłbym resztę życia w pierdlu ale nie odpuściłbym za nic na świecie. Gdybym był pewien, że piekło istnieje, to zaj...albym gnoja i poszedłbym siedzieć a później bym umarł i trafił tam gdzie on i znowu bym go zaje...ał. Nie wiem jak ale znalazłbym sposób. Tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sacres
0 / 2

@Uthred nie poszedłbyś do piekła za niego. W niebie by Ci jeszcze dywan rozłożyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+2 / 4

Polskie prawo to poklepywanie po ramieniu zbrodniarzy i brutalne uziemianie za sprawy papierowe. To pokłon w stronę patologii, która w tym kraju przez wszelką władzę (w tym sądowniczą) jest czczona. To straszak na uczciwych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slaski
+3 / 5

W takim wypadku jesli zbrodnia dokonana jest na dziecku (za dziecko odpowiadaja rodzice) w 100% pewnosci dokonanych przestepstw kare ustanowilbym jedna - wydanie delikwenta na 24h rodzicom. Moga przez 24h zrobic z nim co zechca. Nie zrobic nic i oszczedzic (jesli uwazaja ze tak trzeba i oddac go przed sad). Moga rowniez zaszlachtowac typa jak swiniaka, wtedy juz będzie po sprawie i zadnego sadu by nie bylo. Taka noc oczyszczenia wersja mini

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albert_Einstein
+2 / 6

@slaski Mamy XXI wiek, środek Europy.
Twoje myśli są niebezpieczne, niczym nie różnią się od myśli mordercy potwora.
Coś złego roi się w twojej głowie, obserwuj się bacznie, a najlepiej idź na konsultacje do specjalisty.
Fantazje o szlachtowaniu nie są normalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beka1987
+2 / 4

A wystarczy, że madka powie, że mąż/konkubent krzyczy czy że uderzył i molestuje swoje dzieci (!), bez poparcia tego żadnymi dowodami i chłopa zawijają... są specjalne poradniki (fora itp) dla madek jak "uwalić" konkubenta. Dziadka zamkną za kradzież batonika ze sklepu, ale zwyrola wypuszczą. Chory kraj, chore prawo, chorzy ludzie, tylko gdzie spierd..ć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WaKukWaJimor
+4 / 4

Dlatego w przypadku bezsprzecznej winy ja zawsze będę (poza karą więzienia) za kastracją każdego gwałciciela i pedofila - nie mam źródła ale gdzieś było, że po wyjściu z więzienia tacy zwyrole dokonują dokładnie tych samych rzeczy, jak zresztą widać na załączonym obrazku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sacres
+1 / 1

@WaKukWaJimor
Dokładnie. Wtedy mamy pewność, że taka osoba pod tym kątem już nie skrzywdzi nikogo.
Nie rozumiem czemu jeszcze tego nie ma.. Nikt z polityków jeszcze na to nie wpadł?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Modrego
-2 / 6

A przecież bozia mówi "przebacz"... to jak to jest w końcu? Czy tu nikt już do kościółka nie chodzi? Wszyscy tylko by zabili, posadzili, ukarali inaczej a słowa o miłosierdziu brak. A może pambuk miał taki plan? Czeba zaakceptować
Taka sprawa doskonale obnaża ciemnotę katolicką ale i tak duża część na tacę w niedzielę da

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sacres
+2 / 2

No tak.. Po co się doinformować, jak można napisać na demotach bądź co, byle by napisać. Byle by tylko pocisnąć katolikom. Byle by kretyna z siebie zrobić.

Cytat z biblii:
„Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią.”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niobe66
+3 / 5

Tak będzie ponieważ gwałt ( czyli z założenia przestępstwo dokonywane na kobietach) jest lajtowo traktowany bo dotyczy kobiet i przecież żyją.. Nic sue nie stalo..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jelitanastole
+4 / 4

Czytam i mam ochotę zaje... Skur... Niestety prawdą jest, że krzywdą wiejskiej dziewczynki nikt się nie przejął... Gdyby zgwałcił chłopca pewnie dostał by wyższą karę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jelitanastole
+1 / 1

Czytam i mam ochotę zaje... Skur... Niestety prawdą jest, że krzywdą wiejskiej dziewczynki nikt się nie przejął... Gdyby zgwałcił chłopca pewnie dostał by wyższą karę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marcin360360
0 / 2

Nie tylko sąd wyda wyrok kary śmierci a ja z miłą chęcią utylizuje tego śmiecia. Oko za oko!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+2 / 4

Ostatnio napisałam komentarz, że umieszczałabym takich w obozach koncentracyjnych i po jakimś czasie, nagle i bez uprzedzenia, zabierała na krzesło elektryczne. Zostałam nazwana psychopatką, która jest taka sama jak ci zwyrodnialcy. Rozumiecie? Porównano mnie do gwałcicieli dzieci i seryjnych morderców za to, że jestem za utylizacją śmieci. Aż się prosi, żeby napisać "życzę ci, żeby twoja córka...", ale nie, bo takich rzeczy się nie życzy. Nikomu. Ale dalej nie rozumiem, jak można nie być za karą śmierci w takich przypadkach.
To sku*wiały psychopata, który powinien siedzieć, no tylko to mamy, do końca życia w Gostyninie. To bestia i nie zasługuje na to, żeby kiedykolwiek wyjść. Skoro DZIECKO dopuszcza się takich czynów, to już nic z niego nie będzie. Chore prawo, które chroni oprawców a nie ofiary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slaski
+3 / 3

@maggdalena18
Bo to takie polskie myslenie "mnie to nie dotyczy to niech sie dzieje co chce" taka krotkowzrocznosc. To tak jak z uchodźcami arabami - wszyscy krzyczeli bierzmy bierzmy byle tylko nie pod moj dach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

@slaski Dokładnie tak. A potem taki... wychodzi i zabija córkę przeciwnikowi kary śmierci. I co? I nagle myślenie się zmienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+3 / 3

A ja bym tego człowieka w życiu nie torturowała. Nie popieram czegoś takiego. I uważam że nigdy nie powinniśmy iść w tę stronę. Natomiast każdego mordercę czy gwałciciela (oczywiście po solidnym procesie i udowodnieniu winy) sadzałabym na krześle elektrycznym. Bez "drugiej szansy", bez resocjalizacji. "Ale jak to, przecież może on by się zmienił!?" Ktoś zapyta. Może a może nie. Nie wolno pozostawiać czegoś takiego w kwestiach dywagacji gdy w grę wchodzi potencjalne życie niewinnych, jego przyszłych ofiar. Prawo powinno bardziej skupiać się na ochronie ludzi niż na karaniu przestępców. Dlatego karać śmierci powinna być normalnie stosowana, nie jako kara, ale jako ochrona dla normalnych, uczciwych ludzi. Nie miałabym najmniejszych wyrzutów sumienia gdyby to nawet mi przyszło pociągać za tą wajchę (od krzesła elektrycznego) czy aplikować śmiertelny zastrzyk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+1 / 1

Tomaszowi Komendzie też udowodniono winę. Zwyrodnialcem nazwał go ówczesny prokurator generalny - Lech Kaczyński... Także o bezwzględnie udowodnionej winie nie zawsze można mówić. Ten bydlak powinien trafić dożywotnio na leczenie do psychiatryka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+1 / 1

@Aqq300 Sprawa pana Komendy była szyta tak grubymi nićmi, że nawet 12-latek nie dopatrzyłby się tam winy. Osoby zaangażowane w "cyrk" powinny pójść siedzieć na długie lata. Ja piszę o SOLIDNYM procesie i udowodnieniu win. Zresztą dewianci często sami się chwalą swoimi zbrodniami, ponieważ... są z nich dumni. Żadne leczenie i żaden psychiatryk. Eliminacja groźnego osobnika, niczym nie różniącą się od uśpienia agresywnego psa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xyper
+1 / 1

osobiście uważam że amputacja górnych kończyn byłaby najlepsza karą bez prawa do świadczeń socjalnych, wtedy taki zwyrol jest niesprawny żeby więcej kogoś skrzywdzić, daje dobry przykład i do końca życia będzie musiał prosić innych żeby przeżyć luz zdechnie z głodu pod mostem. Dla szczególnie okrutnych również amputacja przyrodzenia i po temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem