Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
498 511
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tomasz3652
+9 / 15

Klasyczny mobbing, czym się Kutz zachwyca, że został wyru*any?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+5 / 5

@Tomasz3652 Anegdota dotyczyła Antoniego Bohniewicza. I po trochę tego, że nigdzie nie jesteś tak poniżany jak na studiach. Jeszcze w szkole to jesteś umówmy się dzieckiem. Nawet jak masz 18 lat to i tak rodzice chodzą na wywiadówki.

Natomiast na studiach, niektórzy mają już żony, dzieci, pracują zakładają własne firmy. A taki profesor jest carem i bogiem i może Toba pomiatać do woli. I nic mu nie zrobisz. jedyny przypadek jaki znam to że ktoś można wywalić za molestowanie. A poza tym to zapomnij. Nigdzie później nie pozwoliłem sobie na takie traktowanie jak na studiach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-5 / 9

@ciomak12 ja sobie nie pozwoliłem na takie traktowanie i na studiach u świeżo upieczonej doktorantki, która się miała za alfę i omegę... ale jak jej zacząłem wytykać błędy w jej wykładach i że bredzi to się zemściła na egzaminie... a że miała chody u dziekana i innych profesorków (ponoć tam ją bzykał nie jeden) to i warunki oblałem.. cóż, studiów nie skończyłem, ale jakoś nie żałuję, że nie dałem sobą pomiatać jak moi koledzy i koleżanki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+3 / 3

@Pasqdnik82 No i wyszło na jej. Mi studia były potrzebne do zrobienia uprawnień budowlanych. Często wykształcenie wyższe jest potrzebne do zastania kierownikiem. I z perspektywy czasu chyba jednak warto było przemilczeć i zdać niż stracić te kilka lat co już byłeś na studiach. Szczególnie jeżeli nie dotyczy to względów bezpieczeństwa, kradzieży czy innych tego typów spraw i jedyne co może ucierpieć to Twoja duma.

To trochę tak jak moja babcia pracowała w poradni i miała szefową idiotkę. No i w końcu babcia udowodniła jej że jest idiotką. No tylko że następnie straciła pracę i już żadnej z racji wieku i mieszkania w małej miejscowości nie znalazła.

Praca z idiotami to jest sztuka. Ale jeżeli jesteś zwykłym pracownikiem czy studentem, to chyba nie warto zbawiać świata tym bardziej jeżeli nic z tego nie masz poza satysfakcją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-3 / 3

@ciomak12 a moze i wyszło na jej, ja tam i bez studiów całkiem dobrze sobie poradziłem i żyję :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 0

@Pasqdnik82 Dobrze dla Ciebie. Ja tylko mówię że ogólnie polecam polecam w przypadku studiów, schylić głowę i jakoś to przetrwać zaliczyć i zapomnieć o tych ch**jkach których niektórzy zwą "elitą społeczeństwa".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 3

Ale co u licha z tą herbatą?! Chyba nie wypili?! Wzięli ze sobą do domu? I jaka to była? Ulung czy Madras?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ignus
+4 / 4

standard że wykładowcą władza uderza do głowy i traktują innych jak szmaty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+2 / 2

I teraz mamy takich reżyserów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nasgaroth_vip
+3 / 3

@Dragoo heh, dokładnie, gość zachwyca się jakie to odebrał patologiczne wykształcenie hehe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem