Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
310 322
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamut3003
+4 / 4

Qurfa prorok jakiś czy coo...?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar niejestembotem4321
-4 / 18

Kadafi przewodnik, antyszczepiinkowców? No kurła coraz bardziej mnie zaskakujecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ddarek
+9 / 9

Każdy kto próbuje uwolnić się z pod kolonializmu tak kończy. Szybka nagonka w tzw Wolnych Mediach a pozniej interwencja zbrojne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Menefe
+4 / 4

Tak, bo wszystko jest o Covidzie a nie innych wirusach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BurakRasyPolskiej
+2 / 2

Ciekawy pomysł, taki niezbyt oryginalny. Opis filmu Mission: Impossible 2 z 2000 roku:
,,Rządowy agent Ethan Hunt (Tom Cruise) zmuszony jest do przerwania urlopu, ponieważ otrzymuje od szefa kolejne zadanie do wykonania. Jego zadaniem jest powstrzymanie bioterrorystów, którzy weszli w posiadanie śmiercionośnego wirusa - chimery i zamierzają zbić majątek na rozprzestrzenieniu go a następnie sprzedawaniu antidotum - Bellerofonta."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
-2 / 10

No właśnie "stworzenie" wirusa nie jest takie proste, bo wirus nie będzie robił tego co mu się każe, ale przystosuje się do środowiska. Znacznie łatwiej wprowadzić jakieś niby testy, wykrywające niewiadomo co, przekupić środowisko medyczne i zrobić propagandę medialną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iosono
0 / 0

To jeden z tych cytatów, które nie są prawdziwe.
Ale coś podobnego powiedział na temat szerzącej się wtedy ptasiej grypie.. Transkrypcja przemówienia 2009:
""Może grypa H1N1 to wirus stworzony w laboratorium, który wymknął się spod kontroli, pierwotnie pomyślany jako broń wojskowa? Podchodzimy do zjawiska piractwa i terroryzmu w niewłaściwy sposób. Dziś mamy świńską grypę. Być może jutro będzie rybna grypa, bo czasami produkujemy wirusy, kontrolując je. To jest biznes. Kapitalistyczne firmy produkują wirusy, aby móc produkować i sprzedawać szczepionki. To jest bardzo haniebne i złe etycznie. Szczepionki i leki nie powinny być sprzedawane". Kontynuuje: "Leki powinny być darmowe, a szczepionki powinny być podawane dzieciom za darmo, ale kapitalistyczne firmy produkują wirusy i szczepionki i chcą na nich zarobić."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
-2 / 4

@LowcaKomedii a jaki trzeba mieć rozumek, żeby uwierzyć w historie o zupie z nietoperza oraz w chorobę wykrywalną tylko przez testy kompletnie do tego nieprzystosowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
-3 / 3

@LowcaKomedii Świat nauki dawno odciął się od bajeczki z Wuhan, trwają przy niej ci którzy w to sporo zainwestowali, ci którzy zbierają jakieś ochłapy po powyższych oraz oszołomy traktujący ekspertów telewizyjnych i rządowych jak naukowców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem