Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1136 1165
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Y Ynfluencer
+12 / 16

Gdyby ekonomiczny terror na polakach był sportem to też by tak to wyglądało. Z kolei przeszło 30 procent tego narodu powinno dostać medal dla największych pógłówków, kretynów i debili, że jeszcze popierają to ugrupowanie, a ten człowiek, który jest notorycznym kłamcą, oszustem i mordercą (rozwalenie służby zdrowia) ma jeden z najwyższych wskaźników zaufania wśród obywateli. Rozumiem, że ludzie na początku mogli im zaufać, tego nie potępiam, ale tyle lat manian, które oni tu odwalali niczego ludzi nie nauczyło? To jest stopień upośledzenia i tępoty niespotykany dotąd w nauce. Tylko Polactwo na to stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gracek1135
+1 / 1

@Ynfluencer czy tylko polactwo? Wątpie, no ale zgodze sie ze mamy zatrwazajaca liczbe takich osobnikow co mnie bardzo smuci, nie zdawalem sobie wczesniej sprawy jak duza jest ich liczba w naszym kraju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 czerwca 2021 o 0:56

M michalSFS
+1 / 1

@Ynfluencer
Dokładnie. Myślałem, że po tych wszystkich "cudach", jakie odwalali na grubo, stracą poparcie nawet u żelaznego elektoratu. Żelazny elektorat to jednak siła. Nic do nich nie dotrze, żadne fakty, żadna głębsza myśl. Faktoodporni. Myślałem, że postawiłem narodowi poprzeczkę bardzo nisko. Okazuje się, że duża grupa jest jeszcze głupsza niż początkowo zakładałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+1 / 1

Wystarczyło wprowadzic program korupcji obywateli i można wszystko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lambdrone
+1 / 1

Tajner i Boniek to akurat mocna konkurencja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swietyczlowiek
-1 / 1

pie dolenie o Szopenie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem