Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
163 198
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bld1
+2 / 10

Nie prościej wymienić gdzie nie miały?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
0 / 0

@Horsman
Problem z pedofilią w Kościele nie polega na tym, że w ogóle jest. Problem polega na tym, że jest przez hierarchię kościelną tuszowana i bagatelizowana. Polega na tym, że księża stworzyli patologiczne środowisko gdzie wzajemnie się ukrywają i nie ponoszą odpowiedzialności na normalnych zasadach. Polega na tym, że często atakuje się i osądza ofiary zamiast oprawców. Proponowanie porównywania tego do innych zawodów jest śmieszne bo reprezentant każdego innego zawodu idzie do więzienia. Aktor-pedofil nie jest przenoszony do innego teatru. Piekarz-pedofil do innej piekarni, nauczyciel do inne placówki oświatowej. W przypadku księży ,,zmiana parafii'' stała się wręcz czarnym humorem. Kościół zbierał to co zasiał i ponosi wyłączną winę za to, że powoli w opinii publicznej ksiądz staje się synonimem pedofila.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+3 / 11

Pedofilia jest integralną częścią KK. Deprywacja potrzeb seksualnych prowadzi do dewiacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+2 / 6

A jest w ogóle jakiś kraj gdzie KK ma, lub miał znaczącą pozycję i gdzie nie było pedofilii? Chyba nie bardzo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amon666
+4 / 8

Tyle że znaczna część księży zalicza się do LGBT ponieważ księża w znacznej części są pedałami a poza tym pedofilami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
0 / 6

@Amon666 Aby było zabawniej, ci kryptogeje są najbardziej zaciekłymi tropicielami zwykłych gejów i ich największymi krytykami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Darayaharus
+2 / 6

To ja teraz poproszę o listę państw w których islamiści dopuszczają pedofilię u swoich wyznawców. Tak dla porównania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@Darayaharus
A ja poproszę o listę krajów w których artyści (zwłaszcza muzycy) dopuścili się pedofilii. Można byłoby z tego wyciągnąć wniosek o potrzebie zakazy uprawiania sztuki.
Zamiast do absurdu rozdmuchiwać jakiś temat, po prostu trzeba ścigać zboczeńców. Bez względu na ich zawód, strój czy też znajomości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Darayaharus
0 / 2

@Rydzykant Jak najbardziej się z Tobą w tej kwestii zgadzam. Trzeba stawiać przed sądem takich ludzi bez względu na wyznanie, orientację seksualną, grupę społeczną do której należą itd. Niemniej sprzeciwiam się piętnowaniu jednej grupy w której są dewianci seksualni z jednoczesnym ignorowaniem pozostałych grup. A taka sytuacja ma ostatnio miejsce coraz częściej w krajach Unii Europejskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luc2233
-1 / 1

a czym różni się polański od księży? bo wg mnie każdemu bez wyjątku zaserwować danie z jego własnych jajec...a tylko hipokryta broni księży czy też polańskiego..pedofil to pedofil. Tyle w temacie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem