Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
21 38
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+2 / 4

Weź zmień płytę bo to jest nudne. Główną przyczyną zmniejszenia populacji owadów są ich choroby, a nie koszenie jako takie.
Nie mam zamiaru ci dalej odpisywać. Powiem ci jedno - jeśli serio jest dla ciebie takie drogie życie owadów, to zmień taktykę, bo ta nie działa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krzysztof_Latarski
-5 / 5

@rafik54321 Nie wymądrzaj się jak gówno wiesz. I po ch... mnie śledzisz i się zmawiacie, żeby mnie minusować? Sprzedajecie kosiarki? Jesteście od Obiego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@Krzysztof_Latarski ależ mnie ująłeś.
Ja cię śledzę? NIE. Po prostu każdy szajs który wstawiasz, ląduje pomiędzy dziesiątkami innych demotów. A twoje demoty są tak charakterystyczne, tak podobne do siebie, że niemalże wybijają się na tle wszystkich innych. Charakterystycznych użytkowników się po prostu pamięta.
Sam mógłbym tu na biegu wymienić kilku użytkowników których kojarzę z ich różnych wpisów czy demotów. A każdego z nich mógłbym opisać jednym zdaniem.
Wobec ciebie to zdanie by brzmiało "psychofan pszczół, który ma jakiś problem". Połowa twoich demotów jest wyłącznie o tej tematyce i to jeszcze cięte na jedno kopyto :/ .

Popatrz sobie na moje demoty. Jest coś o relacjach damsko-męskich, jest coś o ruchu drogowym, coś o bieżących wydażeniach, coś o temacie depresji. Jest różnorodność.
I to że tworzysz o jednej tematyce byłoby do zniesienia, gdyby to miało jakiś sens. Ty masz jakiś swój urojony świat i atakujesz każdego, kto nie zgadza się z tobą. Mówisz o sobie jakbyś był prawdą objawioną. A nie jesteś nią.
Podliczyłem na szybko. Aż 23 twoje demoty na 31 w sumie, to demoty o tematyce pszczół :/ . No żesz kuwa. I ty się dziwisz, że dostajesz łatkę dziwaka? Na dodatek praktycznie każdy twój demot jest O TYM SAMYM, TAK SAMO!

Co byś powiedział, gdybym ja nagle, codziennie wstawiał demoty antyowadowe, bo komary, kleszcze to istny wrzód na odwłoku? :/ .

Serio, chcesz coś zrobić dla pszczół? Spoko, to zmień taktykę, bo ja ze swojego ogrodu bym mógł zrobić busz, ale to niczego nie zmieni, oprócz tego że będę miał hodowlę kleszczy, a jakoś borelioza mnie nie kręci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 3

Jeśli już to kosy spalinowe a nie kosiarki, które golą 2-5 cm darni złożonej ze źdźbeł trawy, bez żadnych kwiatostanów. jeśli w trawniku coś kwitnie to tylko źle świadczy o właścicielu. Za to wokół trawnika mam hotele dla owadów a nawet stare cegły dziurawki. Na moich różanecznikach i krzewuszkach latają tysiące pszczół.
Także zostaw kosiarki w spokoju.
Większym problemem jest chemizacja upraw

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+2 / 2

Kosiarz umysłów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+2 / 2

o spamer się obudził.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem